Perfecta, Cera Mieszana, Bibułki matujące, odświeżające i utrwalające makijaż

Perfecta, Cera Mieszana, Bibułki matujące, odświeżające i utrwalające makijaż

Bibułki matujące do specjalnej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej dla osób w każdym wieku. Bibułki wchłaniają nadmiar sebum bez naruszania makijażu i likwidują nieestetyczne błyszczenie skóry, zapewniając świeży i idealnie matowy wygląd w ciągu dnia.
Wygodne opakowanie pozwala na dozowanie dowolnej długości chusteczki i gwarantuje higieniczne przechowywanie bibułek.

Dla mnie bardzo dobre

Bibułki zbierają nadmiar sebum, matują i nie naruszają makijażu czyli po prostu spełniają swoja zadanie.
Kupuje za 12 zł i uważam, że to naprawdę dobra cena za porządny produkt.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

kiepsko

kiepski jak dla mnie.
Bibulki latwo sia drą
trzeba duzo uzyc zeby bylo ok.
a co do makijazu, nie zgodze sie z tym, ze go nie narusza...
przy uzyciu tych bibulek trzeba na nowo uzyc podkladu bo one znaczną jego czesc zabieraja...

podsumowujac, jak ktos to juz tu napisal, zwykle chusteczki robia to sama...

Używam tego produktu od: jakiegos czasu

Niezłe.

Zakochałam się w opakowaniu. Jest ono zrobione w formie ładnego breloczka, bibułki są w jednej rolce i można sobie urwać ile kto potrzebuje. Cena też bardzo sympatyczna (12zł). Bibułki są dość grube, bez zapachu. Dobrze wchłaniają sebum,a efekt jest niezły jak na moją naprawde tłustą twarz. Są to moje pierwsze bibułki i jestem mile zaskoczona. Polecam.

Najlepsze jakie miałam

Po pierwsze ogromny plus za pomysłowe i wygodne opakowanie ;) Można sobie oderwać tyle bibułki ile potrzeba, a nie to w tradycyjnych niewygodnych opakowaniach, z których wszystkie bibułki na raz wyłażą ;/ Po drugie bardzo dobrze radzą sobie z świecącą cerą, mi to starcza na kilka godzin matowej buźki :)))

Bardzo polecam!

drące

plusy:

pomyslowe i estetyczne opakowanie, idealne do torebki
cena (ok 12zł)
są chłonne jesli uzyje sie dużo warstw
nie uczulujaja, nie maja zapachu, nie sa niczym nasączone
5 metrów długosci w mini rolce

minusy:

drą się i cięzko urwać kawałek bez rozerwania brzegów
sa cienkie, umiarkowanie chłoną
dra sie i roluja na twarzy, są po prostu za delikatne
trzeba użyć 20 cm kawałka żeby skóra przestała się świecić, a i to na krotko gdy upał jest duży

pomysł daxa fajny i nie ma na razie lepszych na rynku, ale z drugiej strony chusteczka robi to samo :)

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

dobre

Zacznę od opakowania: genialne! świetny pomysł, bibułki się nie zaginają, nie wypadają itd... urywamy taki kawałek jaki jest nam potrzebny. Aż się proszą żeby nosić je w torebce:) Co do samych bibułek - nie mam przekonania do tych papierowych, czuję się jakbym przykładała sobie do twarzy jakiś papier śniadaniowy, albo po prostu bibułki papierosowe;) ale generalnie ten produkt radzi sobie z sebum nieźle, spełnia swoje zadanie. Nie narusza makijażu, nie zostawia śladów na buzi. Co do chłonności - nie jest źle. Na pewno kupię je ponownie, bo w tej chwili nie widzę nic lepszego na rynku, co miałoby równie rozsądną cenę i poręczne opakowanie;)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

hmmm

Super opakowanie. Tanie i wydajne, łatwo dostępne. Bibułki się nie niszczą. Małe opakowanie, wszędzie się zmieści - jak breloczek :) Bibułki są grubsze niż innych firm. Cudnie zbieraja sebum z twarzy i nie naruszaja makijazu. Bardzo dobrze chloną. Bezzapachowe - duzy plus!!! Nie rwą się.

Na pewno kupię ponownie. Używam tego produktu od: miesiaca

Jak mi się one skończyły, zakupiłam bibułki beauty formula i jakoś one mi się bardziej podobają. Lepiej chłoną i ogólnie jakoś mi bardziej przypasowały. Teraz bedę polowac na bibułki clean&clear.

Zużyłam już sporo tych opakowań i z opakowania na opakowanie na krócej mi starczają. Ostatnio na dwa tygodnie ;/ I jakoś nie chłoną już tak dobrze. Nie wiem czemu, może moja skóra za bardzo szaleje, gdy jest ciepło, ale będę je kupować na chłodniesze miesiace.

Najlepsze

Kupiłam ze względu na opakowanie - plastikowe, przez co bibułka się nie niszczy, oraz formę - samemu można dozować ile się chce, czyli wygodne, ekonomiczne i praktyczne.
Bardzo chłonne.
Nie posiadają zapachu i nie zostawiają białego placka na twarzy.
Wydajne.

Można je wszędzie ze sobą zabrać.
Najlepsze jakie miałam.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie skończyłam pierwszego

Mój KWC

Produkt zakupiłam z polecenia ekspedientki i jestem bardzo zadowolona!

+ bardzo wygodne, poręczne opakowanie (nie ma szans żeby bibułki się pogniotły, pobrudziły, zamoczyły bo są chronione przez solidne plastikowe opakowanie)
+ wygodne dozowanie; sama reguluję wielkość bibułki, ekonomiczne
+ bibułki dokładnie zbierają sebum nagromadzone na buzi nie naruszając makijażu
+ nie podrażniają; mam bardzo wrażliwą cerę, używam preparatów złuszczających, bibułki nie powodują uwidocznienia się suchych skórek na twarzy
+ cena; rozsądna, zapłaciłam 15.50zł

Używam tego produktu od: tygodnia