Miss Sporty, Nail Expert Manicure, Silk Base & Top Coat (Odżywka i baza do paznokci 2 w 1)

Jest to kolejna odżywka do paznokci Miss Sporty. Użyta pod lakier chroni paznokcie przed odbarwieniem, użyta jako warstwa wierzchnia sprawia że lakier schnie szybko i nie odpryskuje. Wzmacnia paznokcie. Zawiera proteiny jedwabiu.
Zawiera mały, ale skośny i wygodny pędzelek. Łatwo ją zmyć każdym rodzajem zmywacza.

Cena: 5zł / 8ml
/s/

Miłe zaskoczenie

Kupiłam "na szybko" bo nie było czasu, ani nic innego w drogerii. Zaraz po powrocie do domu wchodzę na KWC, a tu nic. Także nie spodziewałam się zbyt wiele.
Jakże wielkie było moje zaskoczenie, gdy lakier położony na preparat i utwardzony tym preparatem przetrwał CAŁE wesele i CAŁE poprawiny. W poniedziałek wieczorem zauważyłam dopiero maleńki odprysk na jednym paznokciu.
Nałożony jako baza nie jest śliski tylko lekko jakby "wsiąka" w paznokieć, dzięki temu lakier dobrze się rozprowadza i dłużej trzyma. Nałożony jako utwardzacz sprawia, że lakier szybciej schnie i faktycznie utrwala.
Za taką cenę wart polecenia.

Używam tego produktu od:tygodnia