Babydream, Extrasensitive Pflegecreme (Krem do skóry wrażliwej i podatnej na uczulenia) (stara wersja)

Krem do pielęgnacji skóry wrażliwej i podatnej na uczulenia. Krem działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie. Duża zawartość pantenolu (4%) chroni skórę przed utratą wilgoci. Krem zapewnia skórze właściwe oddychanie i pozwala na zachowanie właściwej równowagi. Olejek migdałowy działa na skórę łagodząco i przeciwalergicznie.
Produkt nie zawiera: substancji perfumowanych, mydeł, olejków eterycznych, barwników i konserwantów, olejków parafinowych, estrów i białek roślinnych.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Glycerin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Zinc Stearate, Magnesium Sulfate.

Cena: ok. 7zł / 100ml
/m/

delikatny

Kupilam ten krem jak tylko pojawila sie u mnie seria Extraseisitive. Uzywalam na buzie u dziecka. Przyszlo lato i krem nie byl nam potrzebny. Odlewal swoje w komodzie i postanowilam sama sie z nim zaprzyjaznic. Na twarz szlo mi to opornie. Mimo lekkiej konsystencji, kre jest tlusty i malo co sie wchlanial. Poddalam sie. Pomyslalam ze wykoncze go do stop i tu okazal sie wysmienity. Wchlanial sie super, zmiekczal suche piety,mialam stopy wypielegnowane jak ta lala. Nie ponowilam zakupu, bo gdy tylko sobie przypomnialam jak lezal na skorze przypominajac tlusty loj, to mnie to zrazalo do kolejnego zakupu. Przy innych kremach przy ktorych moja skora sie blyszczala, to blysk byl inny. Tutaj widac bylo i czuc, ze tej tlustej warsty jest za duzo. Wszystko jedno jak i ile go nakladalam. Jednak daje mu wysoka note, bo na inne czesci ciala sprawdzal sie wysmienice, dobrze sie wchlanial. Jesli kiedys bede miala jakies problemy z twarza , to kto wie? moze i go zakupie znow do uzywania na twarz. Krem nie jest drogi i warto go przetestowac. jak nie na twarz to na inne czesci ciala.

Używam tego produktu od:kupilam ze 2 lata temu, a ostatniej jesieni go dokonczylam

brawo dla tego kremu :)

uwielbiam

+ bardzo mało składników, w tym samych tych dobrych
+ bez zapachowy
+ nie zapycha
+ nawilża !
+ lubi się z poim podkładem ( staram się nakładać go bardzo mało rano, natomiast wieczorami już normalnie )
+ wspaniała konstystencja, która pozwala na bezproblemowe rozprowadzenie kremu na buźce
+ wygodne opakowanie
+ niska cena

może i troszkę się po nim świecę, ale wygląda to dobrze, zdrowo i naturalnie - więc mi takiego stopnia nawilżenie odpowiada :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

Same plusy

Kupiłam i stosuję u mojego malutkiego dziecka i u siebie. Oceniam więc produkt w podwójnej roli. Oboje mamy skóry atopowe i wrażliwe, krem służy nam do twarzy.

Widzę same plusy:

-świetny skład (potwierdzony przez ocenę bardzo dobrą w niezwykle wymagającym i wiarygodnym niemieckim teście Oeko-Test)
-higieniczna i poręczna forma tubki
-przyjemny zapach i konsystencja
-łatwe rozprowadzanie
-produkt nas, alergików, nie podrażnia ani nie alergizuje (a nas naprawdę alergizuje multum kosmetyków, także hipoalergicznych), nawet aplikowany w okolice oczu nie robi nam krzywdy
- bardzo dobrze nawilża, skóra rano jest miękka, elastyczna; poprawa stanu nawilżenia jest wyraźna
-cena jest bardzo przyjazna

Naprawdę niesamowicie wartościowy kosmetyk, a próbowałam już tyle różności - najczęściej dużo droższych.

Może być.

Kupiłam razem z płynem z tej samej serii extrasensitive do wypróbowania. Niestety ja nie zachwycam się tak rossmanowskimi kosmetykami aczkolwiek patrząc na składy BD to tylko ta różowa seria dla dzieci wydaje się być godna wypróbowania oraz wersja BD Fur Mama. Z dzieciaczkowych rzeczy używam Hippa i myślałam że ten kremik będzie chociaż trochę doń podobny. Nie jest. Nie nawilża skóry tak jak bym sobie tego życzyła ani nie łagodzi wystarczająco podrażnień. Zapycha co dyskwalifikuje go do użycia na twarz. Do rąk może być chociaż po jego użyciu są troche dziwne zanim się wchłonie ale w tym przedziale cenowym też lepiej sprawdza się mój ulubiony Nivea Hand Q10. Pozostają stopy oraz reszta ciała. Tu działa średnio. Trzy gwiazdki za łagodny skład co już jest dużym osiągnięciem.

Jestem w szoku

Pierwszy raz z ciężkim sercem nalożylam ten krem na twarz mojego syna po tym, jak krem oilatum posial spustoszenie na jego skórze, wywolal alergie i wysuszenie. Po pięciu minutach od nalożenia kremu Rossmann twarz mojego dziecka, wrócila do calkowitej normalności, na wieczór jednak znów pojawilo sie wysuszenie delikatne, więc posmarowalam skórę jeszcze raz Pflegecremem. Emulsyjna konsystencja pozwala na latwe rozprowadzenie kremu. Synuś rano sie obudzil z piękną, gladką, lśniącą skórą, jakiej nie mial nigdy wczesniej. Ma suchą skórę od malenkości. Wysuszenie zawsze wracalo po kazdych kosmetykach, także Hippa, po niektórych pojawiala sie wysypka alergiczna. Ten krem do codziennej pielęgnacji jako pierwszy wyleczyl mojemu dziecku skórę z suchości trwale. W dodatku sprawdza sie na mrozy, chroni buźkę, gdyż jest lekko tlustawy, choć wiem, że jest z tej serii krem ochronny wlasnie na ekstremalne warunki pogodowe, to jednak ten i tak świetnie sobie poradzil. Dziecko nie mialo żadnych zaczerwienien na policzkach po dluższych, zimowych spacerach i zabawie w śniegu. Jestem niezmiernie wdzięczna firmie Rossmann, że go wyprodukowala i oby tak dalej. Przeczytajcie sklad tego kremu. To są jawne kpiny, że krem za 7 zl okazal sie cudotwórcą na tle innych, nawet aptecznych produktów w niebotycznej cenie. Gorąco polecam calą serie extrasensitive. Krem napewno bedę kupować, choć skóra dziecka nie wymaga już nawilżenia po kazdej kąpieli. Nie chcę jednak, aby skóra syna sie do tego kosmetyku przyzwyczaila, bo wtedy może przestac dzialać, więc na wiosne musimy poszukać czegoś innego. Aż drżę.

nie ustępuje tym droższym

Na początku nie bylam przekonana gdyz spowodowal u mnie cos jakby podraznienia w miejscach gdzie uzywalam differinu i skora byla pzresuszona. Natomaist gdy odstawilam juz differin bardzo wygładzal skore. Niedocenilam tego poki nie kupilam za ok 22zł nivea visage na noc, który podziałał słabiej niż babydream. Kiedy mam juz porównanie wiem ze to naprawde dobry krem.

Używam tego produktu od:pol roku

na podraznienia suoer!

Kupilam go bo nie bylo mojego z nagietkiem :/. Ale nie zaluje. Chociaz jest tlusty i nie wszedzie moge go uzywac to swietnie nadaje sie na podraznienia po goleniu, do mocno przesuszonych miejsc itp. Nie nadaje sie natomiast dla mnie na twarz, bo mimo ze poczatkowo dziala ok potem strasznie zapycha :(

Używam tego produktu od:miesiac

Godny polecenia

Z góry zaznaczam, że używam kremu niezgodnie z przeznaczeniem, czyli nie dla dziecka tylko dla siebie czyli 25+.
Krem ma dobry skład, jest troszkę dziwny, niby wodnisty, a jednak tłusty, bezzapachowy. Nałożony na podrażnioną skórę lekko piecze, za co odejmuję jedną gwiazdkę, ale po nocy skóra jest idealnie gładka i nawilżona. Ogólnie bardzo fajny kremik za niewielkie pieniądze

Przyzwoity

Krem jest wydajny, tani. Początkowo źle się rozsmarowywał,ale w tej chwili problem zniknął. Krem świetnie nawilża, nadaje się dla osób,które mają problem z uczuleniami i podrażnieniami. Największym minusem kosmetyku jest film,który pozostawia na twarzy-wszystko się klei i wałkuje. Reasumując-krem mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Podręczny

Mi służy szczególnie do rąk i stóp, kiedy chcę je czymś szybko posmarować, a czasami także do podrażnionych łydek. Krem ma ciekawą konsystencję - nie za gęstą, nie za rzadką; dość dobrze się wchłania, ale przeszkadza mi czasami ta chwila dziwnego uczucia jakby "nienaturalnych dłoni", zanim się całkiem wchłonie i to jest chyba jego jedyna wada.
Doskonale mi sluży jako podręczny krem. Bardzo mnie to cieszy, że jest bezzapachowy (co dziś rzadko się spotyka)i ma przyjazny skład. Tani i dość wydajny. Serdecznie polecam. Do twarzy nie probowałam, bo boję się zapchania, ale na pewno nie bałabym się użyć do skóry dziecka :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

bardzo lubię

* Dobry nawilżacz. Zwłaszcza teraz, gdy robi się chłodno i wietrznie. Moja skóra jest po nim miękka i delikatna. Używam go zwykle na noc, bo się po nim świecę. Na dzień używam tych bardziej matujących kremów i jest dobrze.

* nie jest tępy,

* dobrze się rozsmarowuje i wchłania,

* nie zapycha,

* Krem praktycznie bezzapachowy (kupiłam go też dla mojej mamy, którą drażnią zapachy innych kremów),

* bez zbędnych substancji,

* Wydajny,

* skóra się po nim świeci,

* chyba trafiłam na felerne opakowanie. Był w pudełeczku, więc dopiero w domu zobaczyłam, że naklejka na kremie jest źle przyklejona i są pod nią pęcherzyki powietrza. Coś takiego doprowadza mnie do szału. Zaczęłam kombinować: odklejać, przeklejać, urwałam kawałek... i gdy już mi się zaczęło podnosić ciśnienie i chciałam przekładać do jakiegoś słoiczka, po prostu odkleiłam całą naklejkę i zmyłam klej. W efekcie mam całkiem anonimową, białą tubkę z różową nakrętką.

Podsumowując jest to kolejny kosmetyk z tej serii, który spełnił moje oczekiwania. Polecam.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

dobry, ale zapycha

Zalety:
+ dobrze nawilża
+ ładnie się wchłania
+ dobrze się rozprowadza i nie jest tępy
+ dobry skład
+ praktycznie nie ma zapachu
Wady:
- mnie zapycha
- pozostawia strasznie mocno świecącą warstwę, gorszą niż po oleju
Ogólnie jest to bardzo dobry krem do ciała i rąk. Jak dla mnie na twarz się kompletnie nie nadaje, a niestety kupiłam go z myślą właśnie o twarzy :(. Super jest za to do nóg, pięknie się po nim błyszczą a nie są tłuste tylko ładnie nawilżone.

Używam tego produktu od:2 miesiące