Vichy, LiftActiv Retinol HA (Krem do kompleksowej korekty przeciwzmarszczkowej)

Vichy, LiftActiv Retinol HA (Krem do kompleksowej korekty przeciwzmarszczkowej)

Krem do kompleksowej korekty przeciwzmarszczkowej z SPF 18, UVA.
Przeznaczony do wszystkich typów skóry w wieku 35 - 45 lat.
Kompleksowa korekta przeciwzmarszczkowa z Retinolem A i kwasem hialuronowym. Redukuje trzy typy zmarszczek: embrioniczne, odwracalne i utrwalone.
Uznane składniki (kwas hialuronowy + kompleks Retinolu A) to połączenie nowej generacji o wzmocnionej skuteczności, aby działać jednocześnie na wszystkie typy zmarszczek, niezależnie od ich stadium. Działanie wypełniające i natychmiastowy efekt wygładzający powierzchnię skóry.
Rezultaty widoczne po 4 dniach od zastosowania, zmarszczki embrioniczne zneutralizowane. Zmarszczki odwracalne wygładzone w ciągu 1 dnia, zaś utrwalone wypełnione w 1 miesiąc.
Już po 4 dniach efekt nowej skóry u 80% kobiet.
Hipoalergiczny. Zawiera wodę termalną z Vichy. Produkowany według ścisłych norm przemysłu farmaceutycznego. Skuteczność potwierdzona pod kontrolą dermatologiczną. Testowany na skórze wrażliwej. Nie powoduje powstawania zaskórników.

Cena: ok. 100zł / 30ml
/m/

Bardzo dobry krem

Mam cerę mieszaną, wiek 36 lat. Krem uważam za bardzo dobry, używam już drugie opakowanie. Na efekty trzeba jednak trochę poczekać (na pewno nie ma ich po 4 dniach, jak się chwali producent), ale po kilku tygodniach naprawdę cera się poprawia, zmarszczki mniej widoczne, lepsze napięcie i ogólnie jakoś twarz taka ładniejsza ;-).
Ważne jest również to, że nie powoduje wyprysków ani nie uczula.
Bardzo wydajny, chociaż dołączam sie do poprzedniczek, że dozownik mógłby być lepszy.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie drugiego

póki co - świetny

Dotychczas najlepszy z przetestowanych przeze mnie preparatów z retinolem. A było ich dużo, oj dużo.
Bałam się trochę, bo bywało, że tego rodzaju specyfiki robiły mi z twarzy krajobraz księżycowy. ;) Liftactiva używam nieco ponad miesiąc i na razie jestem powalona. Pozytywnie, oczywiście.
Pierwszy plus, to zero niespodzianek wypryskowych (mam cerę ciut po 30, tłustą, wrażliwą). Druga fajna rzecz, to bardzo wyraźne wygładzenie cery. Nie mam wielu zmarszczek, kilka mimicznych tylko - więc w tym temacie nie wiem, w każdym razie optycznie buźka wygląda bardziej świeżo, młodo. To subiektywne wrażenie, ale już kilka znajomych kobitek mnie pytało, czy zafundowałam sobie jakiś super zabieg gabinetowy. :)
Mam tłustą cerę, chyba przy Vichy produkuję nieco mniej sebum. Krem na pewno nie podrażnia, jestem w tym względzie jak papierek lakmusowy.

Mam nadzieję, że efekty się utrzymają, bo po ostatnim eksperymencie retinolowym z kremem Roca, docodziłam do siebie (a raczej moja twarz) prawie 2 m-ce.

Na razie maksimum gwiazdek. Nie ujmę nawet za mało udane opakowanie.

A, preparat jest dość wydajny, więc nawet ta stówa za 30 ml nie boli bardzo.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

cudeńko

Godny polecenia kosmetyk ;-)) ; napina, wygładza, rozjaśnia, nawilża, ujędrnia, szybko się wchłania i pięknie pachnie, bardzo delikatnie, tak aptecznie , a to lubię. Ma jedną , jedyną wadę- opakowanie, trochę mało poręczne i niewygodne do aplikacji, ale czym to jest w porównaniu z działaniem. Zdecydowanie polecam i napewno jak na razie jest to mój KWC na dzień.

Używam tego produktu od:miesiąca

prawie ideał;)

na wstępie powiem ze nie jestem w wiekowej grupie docelowej ale uwielbiam kosmetyki Vichy. i wierzę w kwas hialuronowy bo ...mam go trochę w bruzdach nosowo - wargowych (a raczej w miejscu gdzie kiedyś te bruzdy były;). krem ładnie wygładza i napina skórę , nadaje się pod makijaż, służy suchej skórze. regularnie stosowany poprawia koloryt buzi i ,,prasuje" małe zmarszczki mimiczne.mam wrażenie ze dość dobrze nawilża. plus za brak zapachu. wielki minus za opakowanie-nie wiadomo ile kremu zostało w środku, dozownik wymaga obsługi dwoma rękami i zawsze wyłazi z niego zbyt duzo kremu.

Używam tego produktu od:miesiąca

Jak dla mnie super!

Mam 32 lata i cerę mieszaną ze skłonnościami do podrażnień oraz wyprysków w okolicach brody, a także problem ze świecącym nosem... W związku z tym wszelkie kremy na pierwsze zmarszczki okazują się dla mnie zbyt ciężkie i zapychające i powodują nowe wypryski. Postanowiłam spróbować krem z retinolem, ponieważ oprócz właściwości przeciwzmarszczkowych retinol jest również stosowany w leczeniu trądziku. Używam kremu Vichy Retinol HA od 5 tygodni CODZIENNIE, czasami dwa razy dziennie (na dzień i na noc).

PLUSY:
+ przyjemna konsystencja
+ delikatny zapach
+ wygodny dozownik (choć za pierwszym razem można wycisnąć zbyt dużo kremu)
+ wydajny
+ natychmiast po nałożeniu skóra staje się bardziej napięta i ściągnieta (w pozytywnym znaczeniu)
+ skóra po nim jest miękka i wygładzona
+ po tygodniu stosowania zauważyłam ogólną poprawę w wyglądzie oraz kolorycie cery
+ nie zapycha i nie powoduje nowych wyprysków (ale stosując krem na dzień omijam nos - na który używam krem matujący; stosując na noc nakladam na całą twarz)

MINUSY: na razie brak :-)

Jestem ciekawa jak krem sprawdza się na skórze z większą ilością zmarszczek.

Wydaje mi się, że do tłustej cery może nie być dobry? Chyba, że na noc.

Drogi, ale raz na kilka miesięcy warto. Na pewno kupię ponownie!