Revlon, ColorStay, Makeup Fond de teint SPF 6 (stara wersja)

Revlon, ColorStay, Makeup Fond de teint SPF 6 (stara wersja)

Beztłuszczowy podkład, idealny dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności dla skóry mieszanej i tłustej. Nie zatyka porów.

Zapewnia pełne pokrycie i matowe wykończenie.

Składniki rozpraszające światło optycznie wygładzają skórę, filtry słoneczne SPF 6 chronią skórę przed szkodliwym działaniem słońca.

Lotne silikony ułatwiają rozprowadzanie oraz zapewniają uczucie komfortu Witaminy A i E wygładzają powierzchnię oraz chronią cerę przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi.

Przed użyciem wstrząśnij.

Podkład utrwala się w ciągu 60 sekund.

Zalety:

- Skóra wygląda nieskazitelnie.

- Podkład nie ściera się i nie zostawia śladów

- Makijaż utrzymuje się do 12 godzin, kolor nie blaknie.

Skład: aqua, cyclomethicone, titanium dioxide, trimethylsiloxysilicate, butylene glycol, boron nitride, alcohol denat., nylon-12, dimethicone copolyol, C10-11 isoparafin, tribehenin, dimethicone, sodium chloride, isododecane, polyisobutene, glyceryl rosinate, cetyl dimethicone copolyol, tocopheryl acetate, serica, oleyl alcohol, bisabolol, sorbitan sesquioleate, ethylene brassylate, methicone, propylparaben, methylparaben, tetrasodium EDTA, [+/- mica, CI 77491, CI 77492, CI 77499] 0488

Cena: ok. 70zł / 35ml

Nie dla cery trądzikowej

Na początku zaznaczę, że mam cerę trądzikową i jestem w trakcie leczenia, które strasznie wysusza moją cerę. Jak każda kobieta nawet w trakcie niego chciałam dobrze wyglądać dlatego zachęcona opiniami Wizażanek pomyślałam, że ten podkład będzie świetnym pomysłem.
Niestety okazało się inaczej.
Wady:
- pachnie alkoholem
- zatyka pory co prowadzi do powstawania nowych krost
- uwidacznia suche skórki
- jest widoczny na twarzy
- dziwna konsystencja, która nie ułatwia aplikacji no i przede wszystkim opakowanie ( Swoją drogą używa go tyle kobiet więc dlaczego nie pomyślą o dodaniu pompki?)
- nie gwarantuje mega krycia
Zalety:
+ można idealnie dobrać odcień

Dla osób z takimi problemami jak ja polecam Revlona Photoready. Jest idealny!

Używam tego produktu od: niedawna

bez szału

ode mnie taka mocna "3".
plusy:
-kolor Buff(150) jest na prawdę jasny, bez pomarańczowych i różowych domieszek
- nie ciemnieje
- jest trwały - wytrzymuje na mojej twarzy ok 8h
- na allegro można go dostać za połowę ceny

minusy:
- wchodzi w pory i podkreśla je!
- robi smugi, a mam wiele lat wprawy w robieniu makijażu i jeszcze żaden się tak nie mazał
- kleista konsystencja
- jest widoczny na twarzy!
- liczyłam na większe krycie,choć jest ok

podsumowując- cieszę się że nie dałam za niego 70zł, bo nie jest tyle wart. są o wiele tańsze podkłady (np manhattan do tłustej , w czarnej tubce), które mają lepsze krycie, konsystencje i nie wchodzą w każdy por, ale faktem jest,że pod względem trwałości revlon jest jak dotąd niezastąpiony.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół

Podkład świetny.Kryje rewelacyjnie,trzyma sie bardzo długo na twarzy,nie błyszczy sie po paru godzinach,duza gama kolorystyczna i mega wydajnosc.Byłam nim malowana na swój slub i trzymał sie na buzi do konca wesela:)Kupiłam wiec całe opakowanie i tutaj juz znalazłam minus:opakowanie i straszny zapach dlatego daje 4 gwiazdki.Na razie ze wzgledu na moja cere uzywam podkładów aptecznych ale mam nadzieje wrócic do niego ponownie:)

bardzo dobry

Revlon bardzo dobrze kryje, jest naprawdę wydajny, podkładu używam codziennie od 5 miesięcy i jeszcze go nie skończyłam, co do ceny, nie jest najtańszy, natomiast trzeba wziąść pod uwagę jego wydajność.
Podkład trwały, trzyma się bardzo długo, z ewentualnymi drobnymi poprawkami, stapia się z cerą,
fajna gama kolorów, minusem jest nie praktyczne opakowanie - brak pompki, i stosunkowo trudno się go nakłada, mimo to polecam, napewno zakupię go ponownie

Dobry

Także polecam. Używam go nadal. Myślę, że minusem może być jedynie jego cena. Bardzo dobrze kryje niedoskonałośći, wtapia się w skórę, nie tworzy efektu "maski" i dobrze się rozprowadza. Długo utrzymuje się na skórze, nie spływa.

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 - 30ml

niezly

ogolnie bardzo fajny i kupilabym go jeszcze raz, gdyby byl beztluszczowy albo ja bym miala lepsza cere
mialam:

*220 Natural Beige
*Combination/Oily Skin

+ SWIETNIE kryje
+ super sie rozprowadza
+ daje swietny efekt na buzi, jest jednolita bez przebarwien
+ wydajny

- troche podkresla skorki
- zapycha pory
- nieporeczne opakowanie: brak szpatulki, podklad trzeba wybierac z nakretki

Idealny dla skóry mieszanej, kryje niedoskonałości

Podkład poleciła ekspedienkta w sklepie. Szukałam czegoś kryjącego, ponieważ mam zaczerwienione policzki i kikla popękanych naczynek. Podkład świetnie sobie z nimi radzi :)

Nie mam problemów z jego rozprowadzaniem. Używam do tego pędzla i jeszcze nigdy nie miałam żadnych smug. Po kilku sekundach od rozprowadzenia na twarzy daje rewelacyjny efekt wygładzenia.
Trzyma się bardzo długo na buzi. Byłam zaskoczona gdy pierwszy raz go użyłam.

Jedynym minusem może być opakowanie, ponieważ buteleczka nie ma dozownika. Ale też idzie się do tego przyzwyczaić.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

POLECAM

+jest bardzo naturalny
+twarz jest gładka,bez cieni
+wszelkie krostki czy niedoskonałości załatywiam podwójną warstewką dokładnie w tym małym punkciku i jest ok:)
+trzyma się cały dzień!!!!!!!!!!!! byłam zszokowana
+fajnie matuje
+baaardzo wydajny, jedna buteleczka wystarcza na baardzo długo:) To rekompensuje cenę

Posiadam kolor 320 True beige,który początko był ciut za ciemny pomimo mojej ciemnej karnacji,ale teraz gdy się lekko opaliłam jest idealny:)

- cena
-niewygodne dozowanie ;[ ale przelałam sobie go do innego opakowanka i jest ok.
-leciutko ciemnieje po ok. minucie od nałożenia dlatego lepiej jest kupić ciut jaśniejszy odcień:) (przynajmniej tak jest w moim przypadku)

chyba zostaniemy razem na dłużej:)

Zanieczyszcza cere

Nie potrafie sie przekonac do tego podkladu.

Zgadzam sie, ze doskonale kryje, matuje. Wyroznia sie ciekawa gama kolorystyczna

Niestety bardzo, ale to bardzo zapycha i uwaga - wysusza.
Skora nie oddycha. Konsystencja jakas taka kleista, ciezko sie aplikuje.

Cos strasznego!

Używam tego produktu od: kilku dni i oddalam kolezance
Ilość zużytych opakowań: bylo pierwsze

Dobry,ale nieidealny

Plusy:
- szeroki wybór kolorysyczny podkładów,
- możliwość dostosowania do typu cery (sucha, normalna, mieszana, tłusta)
- łatwo się rozprowadza,
- cera jest odświeżona, bez efektu maski

Minusy:
- opakowanie bez dozownika, ryzyko,że możemy za dużo wylać płynu z buteleczki
- nieciekawy zapach
- nie kryje doskonale, trzeba używać korektora nawet do malutkich krostek i różnegorodzaju zaczerwień na twarzy

Sądziłam, że po dużej ilości pochlebnych opinii można spodziewać się czegoś więcej...

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Taki sobie

Kupiłam go ze względu na dobre recenzje na wizażu oczywiście;)i nie tylko,na jego temat słyszałam same pochwały więc postanowiłam go zakupić...no i wtedy cały czar znikł...;(
Po pierwsze uważam że jest za drogi a rezultat po jego nałożeniu jest niemal nie widoczny....
Kolejnym minusem to opakowanie,ani pompki ani tubki jedynie szklany słoiczek z którego trzeba ten podkład wylewać...Jedyne co w nim lubię to zapach i to że się dobrze rozprowadza,po za tym nie przekonał mnie do siebie niczym.
Używam go jedynie do wykończenia makijażu. U mnie nie daje rady...a może ja mam za duże wymagania ;)

Dobry...ale liczyłam na coś więcej !

Podkład zakupiłam po licznych bardzo dobrych recenzjach na wizażu. Długo wahałam się pomiędzy nim a podkładem do cery tłustej ( trądzikowej ) z firmy vichy. Przed zakupem poprosiłam panią w Daglasie o próbki dwóch kolorów. Bałam się kupować w ciemno produkt, któy nie jest najtańszy.
Po dłuższym używaniu przyzwyczaiłam się do zapachu podkładu, który jest naprawdę specyficzny. Nawet mi się spodobał ;)
Szukałam make up\'u mocno/mocniej kryjącego, ponieważ borykam się z trądzikiem ( zaczerwienienia, krosty, stado rozszerzonych porów)
Teraz plusy i minusy Drogie Panie !
PLUSY
- TRWAŁOŚĆ ! Nigdy nie miałam podkładu, który tak długo trzyma się na buzi. Mój revlon zakupiłam w kwietniu gdzie sprawdzał się najlepiej. Teraz gdy jest ciepło trzyma się oczywiście ciut krócej ale traktuję go pudrem w kamieniu i jest dobrze :)
- WYDAJNOŚĆ ! Bałam się zakupić ten podkład ze względu na cenę ale tak jak wspominałam już wcześniej zupiłam go w maju a mamy lipiec !
- MATOWIENIE ! Bużka nie świeci się. Revlon kolor stay nakładam po wsmarowaniu kremu.
Jeżeli są jakieś zaczerwienienia to w p[ierwszych minutach będą się one "przebijały" przez podkład ale wystarczy chwilę odczekać i wszystko ładnie znika ;)
- DUŻA GAMA KOLORÓW ( kolor idealnie wtapia się w moją skórę mam 150 buff a jestem blada uwierzcie)

MINUSY !
- Na początku ten zapach
- Niewygodna buteleczka ( APELUJĘ O POMPKĘ ! )
- Krycie ! I z tym punktem mam problem, ponieważ na twarzy mam naprawdę sporo krostek. Liczyłam na cudeńko, które je wszystkie zakryje lecz nie obejdzie się tu bez korektora NIESTETY :( i za to duży minus

Poza tym: Nie wiem dlaczego wszyscy narzekają na rozprowadzanie tego podkładu. Ja używam do tego gąbeczek i jest rewelacyjnie :) Nie pozostawia żadnych plam i smug.

POLECAM SERDECZNIE ale nie dla kogoś kto pragnie zakyć wszystkie mankamenty ( bo przecież trzeba dążyć do ideału ;) )

Ilość zużytych opakowań: Połowa 1 opakowania