Revlon, ColorStay, Makeup Fond de teint SPF 6 (stara wersja)

Revlon, ColorStay, Makeup Fond de teint SPF 6 (stara wersja)

Beztłuszczowy podkład, idealny dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności dla skóry mieszanej i tłustej. Nie zatyka porów.

Zapewnia pełne pokrycie i matowe wykończenie.

Składniki rozpraszające światło optycznie wygładzają skórę, filtry słoneczne SPF 6 chronią skórę przed szkodliwym działaniem słońca.

Lotne silikony ułatwiają rozprowadzanie oraz zapewniają uczucie komfortu Witaminy A i E wygładzają powierzchnię oraz chronią cerę przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi.

Przed użyciem wstrząśnij.

Podkład utrwala się w ciągu 60 sekund.

Zalety:

- Skóra wygląda nieskazitelnie.

- Podkład nie ściera się i nie zostawia śladów

- Makijaż utrzymuje się do 12 godzin, kolor nie blaknie.

Skład: aqua, cyclomethicone, titanium dioxide, trimethylsiloxysilicate, butylene glycol, boron nitride, alcohol denat., nylon-12, dimethicone copolyol, C10-11 isoparafin, tribehenin, dimethicone, sodium chloride, isododecane, polyisobutene, glyceryl rosinate, cetyl dimethicone copolyol, tocopheryl acetate, serica, oleyl alcohol, bisabolol, sorbitan sesquioleate, ethylene brassylate, methicone, propylparaben, methylparaben, tetrasodium EDTA, [+/- mica, CI 77491, CI 77492, CI 77499] 0488

Cena: ok. 70zł / 35ml

Beznadzieja!

Tyle się naczytałam o tym \\\'cudownym\\\' podkładzie, że w końcu go kupiłam. Cieszę się, że na allegro bo zapłaciłam za niego jakieś 35zł.
Niestety dostrzegam więcej minusów niż plusów tego kosmetyku.

Minusy:
-beznadziejne kolory, mam najjaśniejszy odcień ivory i jest okropnie różowy(chociaż jasny), ale wyglądam jak jakaś świnka
-ciężko się go rozprowadza, muszę 10min go wklepywać w twarz żeby nie było żadnych smug
-waży się na twarzy, osadza w zmarszczkach i nierównościach skóry
-podkreśla suche skórki
-wysusza, chociaż mam podkład do cery suchej ;/
-miałam nadzieję, że jest trwały, ale po 3h w szkole(spokojne siedzenie w ławce) już nie miałam go na twarzy, wszystkie niedoskonałości wyszły na wierzch(chociaż miałam pod nim Dermacol na większe przebarwienia)
-moja skóra wygląda z nim na strasznie zmęczoną, nieświeżo i ma okropny odcień
-brak pompki, niewygodne szklane opakowanie

Plusy:
-dosyć dobrze matuje, ale tylko na początku

Niestety to by było na tyle. Jak dla mnie totalna porażka. :c

Dobry na wielkie wyjścia

Podkład kupiłam kilka lat temu skuszona opiniami na wizażu. Jest to najtrwalszy i najbardziej kryjący podkład z jakim się spotkałam. Jednak moim zdaniem nie nadaje się na dłuższą metę.

Plusy:

- doskonałe krycie
- idealny mat przez dosłownie cały dzień, nawet po wysiłku fizycznym
- trwałość, podkład pozostaje na twarzy do momentu zmycia

Minusy:

- ciężko się nakłada, potrzeba wprawy, szybko zasycha i nie można zrobić poprawek
- jest jak maska na twarzy
- Skóra się pod nim dusi i po dłuższym stosowaniu zaczyna przetłuszczać

Nie polecam go do stosowania na dzień, natomiast na wielkie wyjście jest idealny.

Daję 3,5 gwiazdki, bo oceniam ogół.
Natomiast za trwałość na pewno dałabym mu 5 !

Używam tego produktu od: parę lat temu
Ilość zużytych opakowań: chyba 2 butelki

jest ok

Po przeczytaniu recenzji, że jest taki świetny, po prostu musiałam go miec! no i mam . ze względu na to, że jego cena jest fatalna (70 zł ! ), to postanowiłam zamówic z neta co wynioslo mi 38 zł :)
mam kolor NUDE. i musze przyznac, ze go bardzo lubie, ale zawiodlam sie na nim. Byłam pewna, że będzie wyśmienity, a tymczasem nie jest taki idealny..

plusy
ładnie matuje
fajnie sie rozprowadza
dużo odcieni

minusy
śmierdzi (jednak ja juz ten zapach polubiłam :D)
cena
wcale nie jest taki idealny :)

znalazłam sposób, co zrobic by efekt był świetny! :)
daję najpierw w poszczególnych miejscach (np.pryszcze) troszeczkę dermacolu, ale bardzo w małych ilosciach, nastepniu rozmazuje lekko tam. czekam około minuty aż się wchłonie. następnie sięgam po Paese (około 25 zł dla cery mieszanej) i daję go już na całą twarz, jednak takze w malej ilosci. Po Paese widac, że jest cera dosyc ładna. Na sam koniec daję Revlona i potem jest efekt niesamowity! Cera idealna po prostu nawet dla tych, którzy mają cerę trądzikową :) I czasami tez nakladam jakis puder prasowany, jakis najtanszy, nawet przyda sie taki za 3 zł :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Naprawde fajny

Mam:) Jak na podkład do cery tłustej, trądzikowej z rozszerzonymi porami całkiem dobry. Co prawda krycie nie jest rewelacyjne, ale jak na podkład do tak skomplikowanej skóry daje rade.
Plusy:
+dobre krycie
+fajnie się rozprowadza
+ciekawe kolory
+dopasowuje się do karnacji
+nie tworzy efektu "maski"
+długo się utrzymuje
Minusy:
-zapach
-cena
-brak dozownika

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek opakowania

WSAPNIAŁY

Podkład rewelacyjny :) pełna satysfakcja z zakupy :)
Plusy:
+ wystarczy niewielka ilość do pełnego pokrycia twarzy
+ doskonale kryje wszelkie niedoskonałości cery
+ nie zatyka porów i nie powoduje powstawania wyprysków
+ dobrze się rozprowadza dzięki niezbyt gęstej konsystencji
+ nie spływa nawet w gorące dni
+ trwałość makijażu ok 10 godzin (później wymaga lekkiego przypudrowania)
+ już w kilka chwil po nałożeniu dopasowuje się do skóry i jest prawie niewidoczny - koleżanki były zdziwione, kiedy zapytałam czy nie mam smug na twarzy po rozprowadzeniu podkładu, myślały że mam tak idealną cerę :)

Jak każdy ma jednak swoje wady a pierwszą główną i myślę przez każdego zauważoną jest OPAKOWANIE, z którego ciężko "nalać" odpowiednią ilość podkładu. Swoją drogą producenci mogliby pomyśleć o wyposażeniu go w jakiś praktyczny dozownik.
Drugim minusem jest zapach, który czuć tylko przy nakładaniu, po chwili znika więc nie jest to jakiś większy problem.
Podsumowując POLECAM osobiście ten podkład, spróbujcie a nie będziecie żałować :)

Ilość zużytych opakowań: 2 op

zawiodłam się

Minusy:
- średnio kryje
- nie matuje
- szybko się ściera
- za drogi

Plusy:
- nie tworzy maski

Podsumowując, nie tego spodziewałam się za tą cenę. Podkład nie różni się niczym od tych za 10 zł. Będę musiała poszukać czegoś lepszego.

dobry ale nie idealny

plusy:
- nie tworzy efektu maski
- dobrze się rozprowadza
- daje naturalny efekt
- lekko rozświetla, co akurat mi się podoba
- nie podkreśla suchych skórek

minusy:
- nie jest długo trwały
- śmierdzi
- nie wygodne opakowanie

dobry podkład

ale czy rewelacyjny? dobrze kryje ale znam tańsze lepiej kryjące, trzyma się długo, to prawda, troszkę ciemnieje ale na mojej twarzy każdy ciemnieje, stapia się ze skórą, ma ładne kolory, tylko trochę drogie, odejmuję dodatkowo za brak pompki, bo to bardzo utrudnia i parabeny

Znalazłam "swój" podkład

Może zacznę tak; nie używam go od długieo okresu czasu (zaledwie tydzień) i jestem tylko na etapie próbek :)nr 320 i 350 odcień 320 IDEALNY dla mnie.Jak dotąd nawet te gorące dni sprawuje sie no bardzo dobrze bym powiedziała:)
nie świeci się cera a dodam,że nie używałam pudru do wykończenia makijażu.Nie ciemnieje na skórze w miarę upływu dnia(każdy to robił z jego poprzedników)Mam cerę mieszaną i próbowałam już setki podkładów,nawet mineralnych z marnym skutkiem jak dotąd :( Nie zostawia smug na twarzy,flat top i mała ilość podkładu wystarczy na wykonanie makijażu,nawet zapach mi nie przeszkadza,o którym mówią dziewczyny,że chemiczny itp.
Nie ściera się ....no mogłabym tak długo plusiki wymieniać :)
minusy
-brak dozownika
-ciężko go zmyć
P.S: Po kilku latach poszukiwań,znalazłam IDEAŁ )A NAWET 2) Revlon C.ORAZ JEMMA KIDD LIGHT AS AIR LIQUID FOUNDATION:) TO SĄ PODKŁADY KTÓRE JUŻ ZE MNA ZOSTANĄ.

Próbki się skończyły-zakupiłam odcień 320:) nadal jestem na tak:)
po kilku miesiącach używania,nadal nie ma minusów.Ktoś mi powiedział,że na dłuższą metę wysusza skorę....hmm kwestia dobrze dobranego kremu i nie sądzę aby wysuszał,wręcz przeciwnie,nie podkresla suchych skórek WCALE!!!może to zasługa właśnie zmiany kremu??? KWC 100%.

Nie polubiliśmy się

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego podkładu. Oceniam wersję do cery mieszanej, kolor 180 - sand beige. Konsystencją, szybkością zastygania na twarzy i ściąganiem skóry ColorStay przypomina mi Double Wear EL. Oba podkłady dla mnie nie odpowiadają. Krycie revlonu jest na prawdę mierne, prześwitują pęknięte naczynka, sińce pod oczami, drobne krostki, nie wspominając o większych "intruzach" na twarzy (chociaż nie mam większych problemów z cerą, podkład nic nie kryje). W moim przypadku cera jest zmatowiona przez maksymalnie 3 godziny, później podkład się waży. Nie trafiłam w kolor, który jest dla mnie zbyt różowy. Zauważyłam, że podkreśla pory, ciemnieje na twarz. Sądzę, że nieodpowiedni kolor po części ponosi odpowiedzialność za brak krycia. Chyba moja cera nie toleruje zastygających podkładów, przez co zamiast zatuszować co nieco, podkreśla moje mankamenty. Ogromną wadą podkładu jest brak dozownika, kilka razy wylał mi się w kosmetyczce i wszystko ubabrał.... teraz zmądrzałam i nałożyłam na butelkę dozownik od taniego jedwabiu, który pasuje idealnie.

Rewelacja, pieknie kryje i niesamowicie wydajny

Pokochalam ten podkład od pierwszego uzycia.
Cudownie kryje i jest szalenie wydajny. Nie powoduje efektu maski i nawilża skóre, ale nie obciaża.

Plusy:
- spaja sie ze skóra,
- kryje doskonale,
- trwaly,
- wydajny,
- zapach

Minusy:
- może troszke drogi, ale warto

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Mam odcień Fresh Beige.
Co prawda jak nakładam ten podkład na twarz, wydaje mi się ciut zbyt ciemny, po rozsmarowaniu jednak wygląda dość naturalnie. Podkład kupiłam na allegro, więc stąd moje wątpliwości czy wybrałam odpowiedni dla mnie odcień (następnym razem kupię Buff).
Poza tym podkład jest bardzo dobry, faktycznie po nałożeniu tworzy taką bardzo gładką powłokę na twarzy, jeśli o mnie chodzi to nie podkreśla drobnych zmarszczek, nie eksponuje suchych skórek. Co prawda krycie ma średnie, sińce pod oczami i tak mi widać, więc konieczne jest zastosowanie korektora.

W gruncie rzeczy wiem jednak, że kupię ten podkład ponownie. Dlaczego? Głównie dlatego, że on fantastycznie matuje. Nie miałam jeszcze nigdy tak doskonale matującego podkładu, skóra nie świeci mi się przez cały dzień, nawet w strefie T pozostaje matowa.

Dlatego poleciłabym ten podkład dziewczynom, które nie mają większych problemów z cerą, myślę, że będziecie zadowolone.