Revlon, ColorStay, Makeup Fond de teint SPF 6 (stara wersja)

Revlon, ColorStay, Makeup Fond de teint SPF 6 (stara wersja)

Beztłuszczowy podkład, idealny dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności dla skóry mieszanej i tłustej. Nie zatyka porów.

Zapewnia pełne pokrycie i matowe wykończenie.

Składniki rozpraszające światło optycznie wygładzają skórę, filtry słoneczne SPF 6 chronią skórę przed szkodliwym działaniem słońca.

Lotne silikony ułatwiają rozprowadzanie oraz zapewniają uczucie komfortu Witaminy A i E wygładzają powierzchnię oraz chronią cerę przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi.

Przed użyciem wstrząśnij.

Podkład utrwala się w ciągu 60 sekund.

Zalety:

- Skóra wygląda nieskazitelnie.

- Podkład nie ściera się i nie zostawia śladów

- Makijaż utrzymuje się do 12 godzin, kolor nie blaknie.

Skład: aqua, cyclomethicone, titanium dioxide, trimethylsiloxysilicate, butylene glycol, boron nitride, alcohol denat., nylon-12, dimethicone copolyol, C10-11 isoparafin, tribehenin, dimethicone, sodium chloride, isododecane, polyisobutene, glyceryl rosinate, cetyl dimethicone copolyol, tocopheryl acetate, serica, oleyl alcohol, bisabolol, sorbitan sesquioleate, ethylene brassylate, methicone, propylparaben, methylparaben, tetrasodium EDTA, [+/- mica, CI 77491, CI 77492, CI 77499] 0488

Cena: ok. 70zł / 35ml

Bardzo dobry podkład

Jest to najlepszy podkład jaki do tej pory miałam. Jednak nie jestem pewna czy to podkład moich marzeń. Mam wersję do cery suchej a i tak jeśli nałożę grubszą warstwę to czuję świąd wokół ust. Oczywiście podkład zawsze nakładam na krem. W dziennym świetne przebija mi większość plamek i wyprysków, w wieczorowym (na imprezie lub w sztucznym świetle) wygląda super. Ładnie odbija światło i ten sam makijaż tworzy gładką taflę na twarzy. Nie wiem czego to jest zasługa, nie potrafię rozszyfrowywać składów. Nie mam problemów ze demakijażem. Ale nadal będę poszukiwać swojego ideału.

Używam tego produktu od: przez 4 miesiące codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Rewelacja, jeden z najlepszych

Przy pierwszej aplikacji podkład nie rzucił mnie na kolana, nie zauważyłam jego zalet, pomyślałam, że dziewczyny na KWC troszkę przesadziły.. ale używam go 2 tygodnie i muszę stwierdzić,że jest rewelacyjny :)

Kryje dobrze, gdybyśmy oczekiwały lepszego krycia, to już pewnie zatykałby pory, nie czuję maski na twarzy, wydaje mi się, że skóra pod nim nadal może swobodnie oddychać. Mam kolor 150 Buff, jest naturalny, wygląda świetnie. Mam serię do cery suchej i normalnej i choć cerę mam mieszaną, zupełnie nie powoduje świecenia na twarzy, ani żadnych niespodzianek w postaci zaskórników.

To mój najlepszy jak do tej pory podkład i na pewno długo przy mnie zostanie. Zdecydowanie godny polecenia.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Bardzo dobry.

Bardzo dobry podkład, jestem pod wrażeniem! Kupiłam go pod wpływem opinii na Wizażu i się nie zawiodłam, kolor Natural Beige idealnie współgra z kolorem mojej cery, ładnie kryje, ale daje naturalny efekt, radzi sobie ze świeceniem w strefie T. Generalnie polecam, jak na razie mój numer 1, wcześniej używałam Vichy Normateint i Colorstay jest duuużo lepszy!

P.S. Zapach tego podkładu bardzo mi się podoba, kojarzy mi się z Baileysem :).

color STAY

Rzeczywiście - kolor nie do zdarcia, nie zostawia śladów na ubraniu. Co prawda ciężko go zmyć, ale od tego mam szczoteczkę L\'Oreala ChronoClear, która, nawiasem mówiąc, jest rewelacyjna. Ładnie wyrównuje kolor, dobrze kryje. Dla mnie problemem są odcienie (110 zbyt różowy, 150 zbyt ziemisty), ale mieszam dwa i jest bardzo naturalnie. Minus - cena 70 zł. W USA kupiam za 13 dolarów.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

mógłby być jeszcze lepszy

Jestem w trakcie kończenia pierwszego opakowania,mam cerę mieszaną,na początku podkład wydawał mi się ideałem w porównaniu do poprzednich podkładów(a było ich sporooooooo)niestety po jakimś miesiącu zauważyłam,że podkreśla suche skórki,niestety trochę ściąga skórę jeśl nałoży się za dużo i trochę zapycha.Daję mu jednak aż 4 gwiadki bo dobrze matuje.Nie dałabym nigdy za niego 70 zł,kupiłam na allegro za ok 35.Na zimę był nawet ok,jednak idzie wiosna i wypróbuję teraz podobno lżejszy GG.

Używam tego produktu od: 2 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowa pojemnosc

hmmm...

Powiem wam szczerze, że mam mieszane uczucia co do tego podkładu. Wiem, że dużo osób go lubi, lecz mnie nie rzucił na kolana...
Przede wszystkim już po nałożeniu czuję, że moja skóra jest ściągnięta i sucha. Nie wiem, dlaczego tak jest, ponieważ zawsze nawilżam skórę a podkład mam dla cery suchej/normalnej. Nie podoba mi się, że podkład muszę wylewać na pędzel, przez co można użyć za dużo. Wolałabym pompkę.
Kryje średnio. Plusem jest to, że skóra się nie błyszczy:) Dodatkowo każda znajdzie swój odcień, ponieważ Revlon oferuje naprawdę dużą gamę kolorystyczną. Ja mam odcień 250 fresh beige - piękny, naturalny kolor.
Jak dla mnie raczej średniak na 3.

mój ideał

To najlepszy podkład jakiego kiedykolwiek miałam okazję używać, a było tego wiele. Mam cerę mieszaną do tego bardzo wrażliwą, a ten podkład jest dla niej idealny. Kolory są piękne, a wybór bardzo szeroki, ja używam odcienia Golden Beige - sliczny kolorek w żóltym odcieniu. Podkład nałożony rano trzyma się cały dzień - jest nie do zdarcia - nie schodzi z twarzy, nie brudzi ubrań. Nie zszedł nawet podczas kataru, gdy cały czas wycierałam nos chusteczką. Twarz jest matowa i wygładzona przez cały dzień, podczas gdy po innych podkładach świeciłam się już po trzech godzinach. Brak pompki to dla mnie żaden minus - ja wylewam odrobinę podkładu na czubek palca i nakładam na twarz. Używam podkładu od dawna i nie zauważyłam żadnych negatywnych wpływów na moją skórę. Nie wysuszył skóry, nie podrażnił, żadnych niespodzianek. To mój ideał. trzeba tylko dobrze dobrać krem pod niego, bo nie z każdym dobrze współpracuje.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

sama nie wiem

Podkład kupiłam ponieważ zachęciło mnie tyle pozytywnych opinii. Co do samego podkładu mam trochę mieszane uczucia, kiedy użyłam go po raz pierwszy miałam wrażenie ściągania na buzi, uważam ze za ta cenę można kupić coś lepszego, poza tym mam sucha cerę a więc wybrałam ten do skóry suchej i niestety podkreślił moje suche skórki. Kolejna sprawa - słabo kryje i bardzo szybko znika z buzi, no i dodam jeszcze że straaaaasznie brudzi ciuszki.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

faworyt

Uwielbiam go, mam odcień ciemny 330 i jasny 180 także mogę je mieszać gdy kolor cery mi się zmienia w ciągu roku. Lubię go za efekt matowania, za to że długo się utrzymuje, praktycznie cały dzień. Mój ideał! Rozprowadzał się ciezko bez bazy ale z bazą soraya jest ok, i nakładam go pędzlem bo nie lubię za dużo roznosić bakterii po twarzy rękami.
Poza tym jak dla mnie ma dobry zapach (trochę czuć jakby spirytus, ale jest ok). Brak pompki mi nie przeszkadza, wylewam tyle ile mi potrzeba na stare umyte opakowanie po kremie bambino i mieszam go pedzlem, nakłada się super. W ogóle mój faworyt i tyle, żaden inny podkład mi tak się nie spodobał.
Myślę że niektóre dziewczyny mogą go uznać za zbyt \'ciężki\', też na początku tak myślałam ale na prawdę nie znam lepszego produktu dla mojej mieszanej buźki.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bardzo dobry podkład!

Plusy:
+ dosc dobrze matuje (przy mojej tlustej cerze sa to 4-4,5 godziny, po malej poprawce pudrem wyglada jak ,,nowy\'\' ;)
+ dobrze sie rozprowadza, ale tylko na nakremowanej buzi
+ nie zapycha porów
+ nie wyskakuja przez niego nowe pryszcze
+ bardzo dobrze kryje rozne plamki, wypryski
+ u mnie nie podkresla suchych skorek
+ wydajny (uzywam od prawie 3 miesiecy a zostalo mi jeszcze pol buteleczki)
+ nie wysusza

Minusy:
- dosc wysoka cena ;(

Dla niektorych minusem moze byc alkoholowy zapach, przypominający nieco likier jajeczny. No i opkowanie bez zadnej pompki, ale ja znalazlam na to swoj sposob ;)(patyczek kosmetyczny zamaczam w podkladzie, nastepnie robie po kilka kropek na roznych czesciach twarzy).

Pol gwiazdki odejmuje, poniewaz moglby matowic na troche dluzej. Ale i tak jest to najlepszy podkład jaki mialam.

Używam tego produktu od: 2,5 miesięcy

to jednak nie to

Wiele osób było zachwyconych tym podkładem, zatem i ja skusiłam się by go przetestować...no i chyba za duże miałam wymagania i spodziewałam sie nie wiadomo czego. Generalnie podkład jest ok, ale nie było tego WOw! matuje, ale w moim przypadku po kilku godzinach twarz wymaga poprawki. Bez rewelacji

Prawie doskonaly

Znalezienie dobrego matujacego i kryjacego podkladu wydawalo sie niewykonalne. Do czasu. Zachecona dobrymi recenzjami tego produktu na wizazu postanowilam sie wykosztowac i sprobowac.

Plusy:
+ swietnie matuje
+ swietnie kryje
+ najjasniejszy odcien jest idealny do mojej bardzo jasnej cery
+ bardzo dlugo sie utrzymuje bez poprawek
+ ladnie maskuje moje mocne zaczerwienienia wokol platkow nosa
+ doskonale wyglada zarowno w swietle naturalnym jak i sztucznym
+ pieknie wygladza i spawia ze pory sa niewidoczne

Minusy
- zatyka pory, dostaje od niego takich malych wyproskow, zwlaszcza na policzkach i brodzie.
- opakowanie to butelka bez szpatulki czy dyfuzora. Ciezko jest wydostac podklad jesli wykorzystalo sie do polowe.

Ogolnie jest wart polecenia.

Używam tego produktu od: pol roku