Pierre Rene, Organic, Loose Eyeshadow Stars (Sypkie cienie do powiek)

Pierre Rene, Organic, Loose Eyeshadow Stars (Sypkie cienie do powiek)

Pojemność 1,5 ml

Sypkie cienie do powiek Pierre Rene z linii Organic nadają oczom świetlisty efekt i wyrazisty kolor. Perłowa formuła kosmetyku charakteryzuje się wysoką koncentracją i nasyceniem koloru. Cienie oparte są na składnikach pochodzenia organicznego, co gwarantuje naturalny efekt i bardzo trwały make - up. Do wyboru 24 piękne kolory.

super efekt

Jestem pod wrażeniem że za marne 5zł można kupić sobie taki porządny kosmetyk. Cień ma wszystko co trzeba. Jest trwały, nie trzeba sie martwić ze się osypie itp. Na powiece wygląda bardzo ładnie.
Ja mam złoty, który kupiłam sobie na impreze. Na codzień jest zbyt odważny ale na wieczór... Świetny! pięknie sie mieni przy czym nie wygląda tandetnie.

Polecam na wieczorne wyjścia.

Używam tego produktu od:miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Totalny odlot kolorystyczny

Miałam ochotę na cień w kolorze bardzo soczystej ciemnej zieleni...przypadkiem natknęłam się na taki w osiedlowym sklepie kosmetycznym i padłam. Oceniam 2 kolory zielony i ciemnoniebieski.
Oto zalety:

+ bardzo napigmentowany, daje niesamowity intensywny, lśniący kolor
+ można nakładać na mokro i na sucho, na mokro efekt jest jeszcze intensywniejszy
+ bardzo drobno zmielony, wygodny w nakładaniu
+ na bazie ArtDeco staje się wodoodporny, przetrwał łzawy seans w kinie
+ mój powściągliwy TŻ na widok makijażu powiedział tylko WOW i robił mi zdjęcia (jemu się to nie zdarza:D)
+ wydajny
+ niska cena (6zł)
+ dużo fajniejszy od Vipery Galaxy

Minusy:

- opakowanie sprzyja przypadkowemu wysypywaniu się proszku
- może się osypywać przy nakładaniu, ale to kwestia wprawy
Ogólne wrażenia są takie jak mojego TŻ-ta. WOW. Oby tylko nie przestali go produkować, bo mam zamiar się jeszcze zaopatrzyć:) Bardzo polecam.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam dwa

Jestem pod wrazeniem!

Zakupilam 2 kolory: 04 i 05, ale z cala pewnoscia zaopatrze sie w jeszcze kilka innych a wybor jest duzy. Jak dotad nie lubilam zbytnio sypkich cieni, bo czesto sie osypywaly przy nakladaniu. A przy tych pylkach nie ma w ogole o tym mowy! Cien ma tak bardzo drobna konsystencje, ze idealnie przylega do pedzelka i powieki. Bardzo latwo sie naklada i cieniuje. Kolory sa przesliczne, ladnie polyskuja i sa intensywne. Nie osypuja sie w ciagu dnia, sa bardzo trwale. Makijaz wykonuje sie nimi latwo i szybko. Naprawde jestem zachwycona szczegolnie ze kosztuja ok. 7 zl, a starcza chyba na zawsze, bo nie sposob zuzyc takiej ilosci. W dodatku pieknie pachna delikatna wanilia. Naprawde polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwoch

6 +

Cień jest super.Bałam się, że przez to że jest sypki, nie będzie ani trwały ani ładny,a tu miłe zaskoczenie.
W połączeniu ze zwykłym sprasowanym cieniem daje efekt na kilka godzin.
Oko jest rozświetlone, na imprezie, przy świetle księżyca może oczarować ;-)
Mam już ich chyba z 10 sztuk, różne kolory ... ogromny wybór, no i ta niska cena!

Używam tego produktu od:kilku mc
Ilość zużytych opakowań:mam 10

jestem zadowolona

Cienie mają bardzo przystępną cenę i bardzo dobry pigment. Nasycony i trwały. Mam ich spory wybór i używam naprawę chętnie, bo aplikacja nie jest kłopotliwa, bardzo dobrze trzymają się pędzelka, a kolor na powiece jest taki jak w pudełeczku. Bardzo dobrze się mieszają na powiece, co daje spore możliwości w zrobieniu oryginalnego makijażu. Trwałość bez bazy przyzwoita (rozbestwiona jestem trwałością prasowanych cieni Pupa), z bazą bardzo dobra. Z bazą używam ich sporadycznie, zwykle wystarcza mi przed aplikacją przypudrowanie powieki, żeby w niezmienionym stanie przetrzymać 8-10 godzin, czyli od zrobienia makijażu do demakijażu. W moim odczuciu są bardzo trwałe. W upały jeszcze ich nie testowałam, natomiast przetrzymały imprezowe szaleństwa, co dobrze świadczy o ich trwałości.
Cienie są zdecydowanie brokatowe. Do codziennego makijażu używam ich raczej do malowania kresek i używam homeopatycznie, bo ten brokat kiepsko mi się komponuje z makijażem codziennym. Brokat jest z gatunku przyczepnych a nie pełzających, wiec siedzi mi tam gdzie siedzieć powinien a nie rozłazi się po całej twarzy, co doceniam.
Spory wybór kolorów, od zupełnie neutralnych do soczystych zachęca do eksperymentów.
Zaznaczyłam nie wiem przy opcji kupna, bo jak to cienie sypkie są diabelnie wydajne, sądzę że obecny zestawik starczy na długi czas.

Ilość zużytych opakowań: kilka kolorów równolegle

KWC, oj KWC!

Do tej pory byłam uprzedzona do cieni sypkich, bo nienawidziłam efektu osypanych policzków. Ten produkt, mimo groszowej ceny zmienił moje podejście i stał się istnym KWC.
Posiadam kolory 01 - srebrny, 03 - czarny, 15 - ciemna sosnowa zieleń i 19 - ciemny czekoladowy brąz.

Wszystkie są mocno błyszczące, a przy okazji porządnie napigmentowane kolorem, co daje ładny, intensywny efekt na powiekach, taki jak lubię :)
Fajnie się nakładają, a na bazie trzymają się bez zmian przez cały dzień. Nie osypują się.

Największe zaskoczenie - waniliowy, słodziutki zapach :)
Cena wręcz śmieszna - 6 PLN.

Opakowanie - faktycznie mogłoby mieć przegrodę w postaci siteczka, ale mi to nie przeszkadza na tyle, by nie dać miana KWC :)

POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 różnych

Rewelacja!

Cień ten kupiłam zupełnie bez przekonania - brakowało mi kilka złotych, aby osiągnąć darmowy dowóz w pewnej drogerii internetowej i zdecydowałam się kupić ten cień, jako że kosztował zaledwie 6zł :D

Mam numer 03 - iskrząca czerń. Ten przypadkowy zakup okazał się chyba najfajniejszym z zamówionych przeze mnie kosmetyków.

+ niesamowicie wydajny, wystarczy odrobina aby uzyskać intensywny kolor
+ cena - taniutki, a będę go mieć chyba przez kilka lat
+ mnogość kolorów do wyboru
+ dobrze się rozprowadza na powiece
+ na bazie trzyma się bardzo długo
+ świetlisty efekt - iskrząca czerń wygląda naprawdę ładnie na oku.

- trochę się osypuje (ale naprawdę minimalnie)

Poprzedniczka wspomniała coś o opakowaniu. Mi nie przeszkadza, złe nie jest. Owszem, przydałoby się siteczko, ale można sobie poradzić - zakrętka mocno trzyma, a jak otwieram pudełeczko to nie unosi się pyłek (co zdarzało mi się z innymi sypkimi cieniami), który osiada wszędzie dookoła.

Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się tak przyjemnego produktu. Mam zamiar dokupić jeszcze z kilka kolorów, bo to naprawdę porządny produkt za śmieszną cenę. Polecam z czystym sumieniem!

Spojrzenie pełne blasku...

Mam odcień czerni i ciemnej zieleni. Makijaż oczu przy użyciu cieni sypkich wymaga precyzji i cierpliwości, ale po dojściu do wprawy uzyskuje się niesamowite efekty. Dzięki rozświetlającym drobinkom spojrzenie nabiera czarującego blasku. Mają silne nasycenie pigmentów, dobrze pokrywają powieki kolorem, są wydajne, na bazie trzymają się cały dzień. Wolałabym żeby pojemniczek miał jakieś zabezpieczenie, bo przy nieostrożym użytkowaniu łatwo cienie wysypać. Co ciekawe mają zapach zbliżony do Vibovitu :). Mam zamiar kupić sobie jeszcze inne kolory. Dobry produkt za niską cenę.

Używam tego produktu od:miesiąca