L'Oreal Paris, Pure Zone, Żel do mycia twarzy

L'Oreal Paris, Pure Zone, Żel do mycia twarzy

Żel do codziennej pielęgnacji twarzy z nowej serii Pure zone z kwasem salicylowym. Delikatnie oczyszcza pory i ściąga.

Skład: aqua, coco betaine, propylene glycol, sorbitol, glycerin, peg-120 methyl glucose dioleate, sodium laureth sulfate, sodium chloride, salicyli amid, triethanolamine, mentol, benzophenone-4, laminaria saccharina, methylparaben, imidazolidinyl urna, disodium edta, perfum

Cena: 30 zł / 200 ml

wysusza

Szukałam kosmetyku który dobrze oczyści twarz, ale nie sądziłam, że będzie to aż tak nieprzyjemne. Mam mieszaną cerę, ale wrażliwą, stąd wrażliwcom nie polecam. Ściąga, owszem, ale chyba za mocno. Ten mentolowy powiew, aż przeraża. A jakiegoś super oczyszczenia (poza tym chłodem) nie odczułam :( Mnie nie przypadł do gustu.

Używam tego produktu od:roku

Od lat mu wierna!

Oczywiście żel ma inną szatę graficzną i o połowę niższą cenę obecnie, ale to ten sam, którego używam już od mniej więcej 3 lat.
Dobrze matowi, nie szczypie mnie buzia od niego, mam mniejsze problemy z niespodziankami. Po użyciu naprawdę czuję, że moja buzia jest porządnie oczyszczona.
Było parę sytuacji,(wakacje) kiedy nagle mi się skończył i nie mogłam nabyć nowego, kupowałam wtedy odpowiedniki innych firm, lecz po zużyciu ich do końca i tak wracałam zawsze do Loreala.
Teraz szukam czegoś nowego, co mogłabym przetestować, bo troszkę mi się znudziło.
Na pewno nie raz jeszcze zakupię!Używam tego produktu od: paru lat, 3?
Ilość zużytych opakowań: nie mam pojęcia, ale bardzo dużo.

Przez wiele lat nr 1, ale teraz zaczęłam testować i znalazłam o wiele lepsze żele, dlatego zmieniam ocenę, i ilość gwiazdek.

spełnia swoje zadanie :)

Oczyszcza bardzo dobrze, zmywa resztki makijażu.
Buzia jest po umyciu miło odświeżona :) wydaje mi się, że wysusza delikatnie krostki- co jest dla mnie dosyć korzystne- uzywam kremu nawilzajacego, wiec mojej cery nie przesusza.

Przyjemny zapach i dosyć wydajny :)

Używam tego produktu od2 mcy

przesusza

nie kupie, bo przesuszyl mi buzie. musze stosowac zamiennie z innym zelem. przyjemne uczucie chlodu, jest wydajny, matowi buzie na dlugo, ale wysusza policzki, sciaga skore. odpadaUżywam tego produktu od:4mce

zupełnie nie dla mnie :/

Żel ten, niestety, zawiódł moje oczekiwania:
- nie zapobiega powstawaniu wyprysków, ani nie pomaga na istniejące
- strasznie przesusza skórę (mam mieszaną)
- wcale nie czułam, żeby oczyszczał głęboko pory
- powodował nadprodukcję sebum: po 20 minutach od użycia smiało mogłam uchodzić za latarnię morską, tak się świeciłam
Zaletami może byc: przyjemny zapach, miłe uczucie chłodu tuż po użyciu, wygodny dozownik, dużą wydajność. Czyli atrybuty, które można przypisać do większości kosmetyków myjących.

Używam tego produktu od:maja 2008

Jest ok

Zel daje bardzo przyjemne uczucie chlodu po umyciu (mentol). Jest rowniez bardzo wydajny. Wystarczy raz nacisnac pompke, zeby wycisnac odpowiednia ilosc kosmetyku. Jesli chodzi o dzialanie przeciwtradzikowe to bez rewelacji, ani nie pomogl, ani nie zaszkodzil - ale nie mialam duzych oczekiwan w stosunku do zelu myjacego. Mnie nie wysuszyl skory wcale a wcale, dlatego * ekstra. Teraz zamierzam wyprobowac cos z kosmetykow aptecznych.

Nie sprawdził się

Żadnej poprawy,a wręcz pogorszenie stanu skóry. Nie radził sobie z zanieczyszczeniami, a kolorówki nie używam w ogóle więc nie stawiałam przed tym żelem wyzwań nie do zrobienia.

Używam tego produktu od:2-3 miesiące

Zero wyprysków :)

Kupiłam ten żel przez przypadek, nie wierzyłam w cuda, że coś poradzi sobie z moją mieszana cerą. A jednak.
Już po około 2 tygodniach od rozpoczęcia mycia twarzy tym żelem wypryski właściwie przestały się pojawiać (nie licząc pmsa). Skóra przestała się przetłuszczać, nie wysuszyła się. Sprawdził się świetnie, a mam skończone 30 lat. Eksperymantalnie po wykończeniu pierwszego opakowania, kupiłam żel innej firmy i problemy wróciły, wiem, że brzmi mało wiarygodnie, ale to prawda :D
Kupiłam kolejne opakowanie Loreala i nie zamierzam już z niego rezygnować.
Dodam jeszcze, że cena wydaje mi się przystępna (kupuję w Auchanie). Sam żel dobrze się pieni i ławtwo zmywa.

świetny!

Próbowałam wielu żeli myjących do twarzy, ale zaden nie sprawdził się tak jak ten! Fantastycznie odświeża i oczyszcza skórę! Po użyciu skóra się nie świeci, jest matowa i oczyszczona! Plusem jest jego wydajność.
Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

Super produkt

Super żel dla młodej skóry przetłuszczającej się, z niedoskonałościami!! Używałam go regularnie gdy moja skóra taka była, pozwalał mi się cieszyć ładną cerą pomimo skłonności do przetłuszczania i wyprysków. Świetnie oczyszcza, zasusza niespodzianki, zapobiega powstawaniu nowych, u mnie świetnie się spisał.
Nawet teraz kiedy przerzuciłam się już na kosmetyki o innym charkterze (ponieważ moja cera się zmieniła) używam go okazjonalnie.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam :) dużooo :)

Niezły

Przyznam, że trochę bałam się tej serii Pure Zone, ze względu na zawarty w niej kwas salicylowy. Ale ostatnio coś mnie napadło w Rossmannie i kupiłam sobie ten żel. Chciałam jakiejś odmiany od La Roche Effaclar i kupiłam sobie ten. No i super zaskoczenie. Od pierwszego użycia, przed którym miałam obawy że super extra przesuszy mi się buzia - szok. Żel świetnie oczyszcza skórę z makijażu, dogłębnie oczyszcza pory, cera jest taka hm...rześka - tak jest chłodno w buzię. Nie przesusza się nic a nic, niespodzianki występują bardzo rzadko. Jestem pozytywnie zaskoczona i oczywiście zadowolona. Polecam.
Aha! Żel jest megawydajny! Jedno "pompnięcie" spokojnie wystarczy do umycia buzi, bo żel świetnie się pieni.Używam tego produktu od: miesiąca (?)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

;/

nie polecam. napoczatku bylo wszystko ok pozniej zaczal mi strasznie wysuszac skore i efekt byl odwrotny coraz wiecej pryszczy za taka cene naprawde nie warto

Używam tego produktu od:2008