Oriflame, Beauty, Gloss Berries (Owocowe błyszczyki do ust)

Oriflame, Beauty, Gloss Berries (Owocowe błyszczyki do ust)

Lśniące, soczyste usta kuszą naturalną zmysłowością. Błyszczyki zawierają olejki z pestek winogron i dzikiej róży, by pielęgnować i nawilżać skórę ust. Wyjątkowa kompozycja olejków, nabłyszczających drobinek i pigmentów tworzy olśniewający efekt.

Do wyboru 5 owocowych odcieni.

Cena: 24,90zł / 12ml

/bw/

owocówka ;]

Super, mam jezynowy smak, koleżanka malinowy, obie jestesmy bardzo zadowolone, blyszczyki trzymaja sie na ustach dopoki sie ich nie zlize- przed czym ciezko sie powstrzymac, bo cudnie pachna owocami :D
Nie klei się, ma fajna, gęsta konsystencję, ktora nie rozlewa go poza ustami. Używam tego produktu od: miesiąc

Bardzo fajny

Bardzo fajny blyszczyk, nie klei się, ma suuper smak i zapach ( ja mam truskawkowy) jest dosc wydajny. dobrze się rozprowadza. kupilam w promocji za okolo 7 złDaje 4 a nie 5 gwiazdek za cene- jak dla mnie 24,9 (cena regularna)za owocowy blyszczk to drogo.

Taki sobie

Kupiłam już dość dawno- smak malinowy. Ale jestem na nie. Nie lubię kolorowych błyszczyków. Może i smak i zapach jest nawet nawet malinowy, ale kolor jest jak dla mnie za intensywny.

Używam tego produktu od:ze 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, ale pewnie go nie skończę

Mmm...

Cudowne kolory! Kupiłam dwa błyszczyki. Jeden otworzyłam i po paru użyciach stwierdziłam, ze jest niczego sobie. Wtedy drugim obdarowałam przyjaciółkę. Obie jesteśmy bardzo zadowolone, błyszczyki bardzo przyjemnie pachną, nie kleją się aż tak bardzo. Mogłyby się trochę dłużej utrzymywać, ale nie jest tragicznie. Opakowanie ładne, poręczne, nic się nie wylewa. wydajny.Używam tego produktu od: 2 miesiące

Mam już dwa błyszczyki:truskawka i owoce leśne. Lekki, delikatny, super pachnie odrobinę wzmacnia odcień ust.I dla mnie priorytet:nie klei się!!! Nie za bardzo lubię kosmetyki Oriflame, ale ten produkt jest naprawdę godny polecenia. Na pewno jeszcze jakiś kupię (teraz jest w promocji za 7,90 zł:-)

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwóch na zmianę:-)

Truskawkowa slodycz

To moim zdaniem najlepszy blyszczyk z Oriflame, poniewaz:

+ w ogole sie nie klei;
+ dosc dlugo sie utrzymuje;
+ nawilza;
+ daje delikatny kolorek, podbijajacy kolor ust;
+ slicznie pachnie truskawkami;
+ nie ma wszedobylskiego, tandetnego brokatu;
+ swietnie sie rozprowadza, z takim "naturalnym poslizgiem"
+ spora pojemnosc = wydajnosc.

Myslalam, ze w kwestii kolorowki oriflame juz mnie niczym ciekawym nie zaskoczy, a tu taka niespodzianka. Cena smieszna, zaplacilam chyba 7.90zl. Napewno kupie jeszcze malinowy. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka dni

Średnio

Mam truskawkowy.
Jest trochę intensywniejszy niż w katalogu na obrazku. Trochę innego koloru oczekiwałam.
Kupiłam, bo podobno nie pachnie chemicznie (naczytałam się recenzji). Zapach przypomina truskawki, ale czuć, że jest syntetyczny.
Plus za to, że nawilża usta.
Minus za nieciekawą konsystencję.

P.S. To się z nim namęczyłam. Na końcu już używałam by tylko się skończył.

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

Świetny!

Jestem uzależniona od pachnących błyszczyków, więc musiałam wypróbować i ten. Nieraz już używałam błyszczyków, które miały pachnieć truskawkami, a w rzeczywistości zapach był bardzo słodki, chemiczny i z truskawkami nie miał nic wspólnego. Kupując ten błyszczyk spodziewałam się tego samego, a tu miła niespodzianka - to NAPRAWDĘ jest zapach truskawek :) Na plus jest też delikatny kolor, który nadaje ustom, poręczne opakowanie i wydajność. Minusów jak na razie nie znalazłam. Polecam! :)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

cuudo :D

Cudowny! Mam Malinowy Sorbet, słodko pachnie, i nadaje taki różowy kolor...Żywy róż. Na szczęście nie ma tych migocących drobinek, dopiero bym wyglądała! :)
Ale kosmetyk jest...KWC!!!! Śliczny zapach, łatwo się nakłada, ładny kolor, pełniejsze usta. Czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od:od niedawna

Udany produkt

Żadnej nowości błyszczykowej nie odpuszczę ;) tak było i tym razem,wzięłam truskawkę.
Błyszczyk jest bardzo dobry,ładnie wygląda na ustach(daje transparentny ale wyraźny kolor),ciekawie połyskuje.Konsystencja ok.Tubka poręczna i puki co nie przecieka,chociaż posrebżany wzorek szybko zaczyna się ścierać ale takie uroki noszenie błysczyka w torbce.
Mocno,ale ładnie pachnie truskawkami.Niestety ma odrobinę dziwny posmak,ale zapach dość skutecznie do maskuje.

Używam tego produktu od:miesiąca,może dłużej

bdb błyszczyk:)

Mam odcień/smak truskawek;)
Kolor można stopniować. Podobno są błyszczące drobinki, ale na ustach ich nie widze (tylko w tubce). Piękny zapach i wcale nie taki chemiczny. Chłopak wyczuwał truskawki, więc zapach dość mocny:)
polecam!

Używam tego produktu od:2 tygodni

viva la beauty ;)

mój KWC błyszczykowy :)

+trwały, ale lekki
+nie lepi się i nie spływa
+kolor JEST widoczny na ustach (a mam odcień cloudberry cream - pomarańczowy)
+świetnie nawilża
+ten zapach... kolega, który siedział obok spytał się "co tak ślicznie słodko pachnie":D
+szalenie smaczny i całuśny
+wydajny!!