Yves Rocher, I Love My Planet, Shampooing Brillance (Szampon ekologiczny dla wszystkich rodzajów włosów)

Spraw, aby przyjemne chwile codziennej pielęgnacji stały się jednocześnie działaniem na rzecz środowiska naturalnego. Odkryj szampon do włosów z certyfikatem Ecolabel - Europejskim znakiem jakości produktu ekologicznego. Szampon jest odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów, a dodatkowo przyjazny dla środowiska. Konsystencja jest transparentna, płynna. Szampon ma orzeźwiający i zawiera witaminę E oraz wyciąg z cytryny, które sprawiają, że włosy stają się miękkie i błyszczące.

Dramat!

Szampon zakupiłam, bo w promocji, bo ekspedientka polecała, bo bio, eko etc. Mimo zachwalania i korzystnej ceny ja szamponu polecić nie mogę. Dlaczego? Bo nie różni się on niczym od innych drogeryjnych szamponów, które są 3/4 tańsze. Dodatkowo, wywołał u mnie łupież i okropny świąd skóry głowy.

bardzo dobrze oczyszcza włosy

Przyjemny delikatny zapach, żelowa konsystencja.
Nie stosuję do każdego mycia, żeby nie przesuszyć włosów.
Szampon bardzo dobrze oczyszcza, całkiem nieźle radzi sobie z olejami (ale nie wystarczy jedno umycie).
Włosy przy zmywaniu są tępe, mocno oczyszczone, pozbawione większości śliskiej otoczki (dlatego polecam stosować max raz w tygodniu)

Kupiony w: U konsultantki

Plącze włosy i powoduje bolesne wypryski na skórze głowy

Przez kilka pierwszych zastosowań byłam zachwycona odświeżonymi włosami i przyjemnym efektem chłodzenia na skórze głowy.
Po jakimś czasie efekt odświeżenia malał więc odstawiłam do na miesiąc.
Kiedy ponownie do niego wróciłam zauważyłam, że mam problem z przeczesaniem włosów nawet palcami podczas mycia, po odżywce nie było wcale lepiej a charę goryczy przelał fakt, iż dostałam wysyp dużych bolesnych wyprysków ropnych na karku przy linii włosów oraz kilka pojedynczych na środku głowy. Przypomniałam sobie, że coś podobnego w mniejszej skali miałam podczas poprzedniego stosowania.
Resztę szamponu wylewam do toalety, nie polecam i ostrzegam przed tym bublem.

Zdecydowane nie

Kupiony w ramach promocji. Przeciętny szampon (niby dla wszystkich) za wygórowaną cenę. Dostałam po nim łupieżu, zapach nieprzyjemny, zdecydowane nie.

Ideał

Ten szampon to od wielu lat mój ideał do którego systematycznie wracam. Mam grube włosy, które wymagają dobrego oczyszczenia i lekkości, a ten szampon spełnia te wymagania, a w dodatku nadaje im blasku i pięknego zapachu. Na lato polecam każdemu.

Dobry szampon.

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy, które po jego umyciu są miękkie i lekko się błyszczą. Nie plątał moich włosów i nie podrażnił. Chyba największym jego plusem jest jego ładny i orzeźwiający zapach. Po umyciu włosów tym szamponem miałam uczucie świeżości i czułam, że są dobrze oczyszczone. Małym minusem może być jego wydajność, ale mogę przymknąć na to oko. Dodatkowo ma ładne opakowanie, a jego cena nie jest jakaś bardzo wysoka. Jestem zadowolona z tego szamponu i chętnie do niego wrócę.

Bardzo fajny

Typowy codzienny szampon. Faktycznie powoduje, że włosy ładnie się błyszczą, zwłaszcza w połączeniu z odżywką tej samej firmy, choć z innej serii nadającą blasku lub płukanką octową od czasu do czasu. Mnie przekonuje jego lekki skład, ograniczona ilośc szkodliwych składników, konsystencja. W użyciu bardzo przyjemny, neutralny zapach. Generalnie całkiem dobry szampon.

Niestety nie. Bardzo plącze włosy.

Oceniam jako szampon zastosowany do włosów długich, delikatnych ale gęstych, rozjaśnianych i farbowanych.

Przede wszystkim bardzo mocno plącze włosy. Rozczesanie włosów bez użycia odżywki jest właściwie niemożliwe. Mało tego, już w trakcie płukania tak splątał włosy, ze miałam problem z dokładnym wypłukaniem włosów. Oczyszcza solidnie. Mnie po nim swędziała głowa. Moze dla posiadaczki krótkich i tłustych włosych będzie ok. Przy moim się nie sprawdził. A szkoda. Pięknie pachnie. To na plus.

Uwielbiam

Bardzo dobry szampon , pięknie pachnie, dobrze oczyszcza włosy, nie jest bardzo drogi. Co jakiś czas go kupuję bo naprawdę go lubię. Ogólnie polecam. Jest to najlepszy szampon marki yves rocher.

Dobry, codzienny szampon

Nie robi jakiegoś szału na głowie, ale włosy są miękkie, nie puszą się.
Najbardziej przekonuje mnie to że ma skład przyjazny środowisku i mnie nie uczula, nie powoduje swędzenia głowy czy schodzącej skóry, co przy niektórych szamponach mi się zdarza.
Tego używam już baaardzo długo, jest to mój tzw staple, nawet jeśli czasami spróbuję czegoś innego, tego mam zawsze kilka butelek w zapasie.
Cena jest normalnie jak dla mnie wysoka, ale kupuje kosmetyki z yves rocher tylko i wyłącznie na promocjach -50% z koszyka, więc po takiej przecenie jest w porządku :)

Najlepszy z tej linii

Nigdy wcześniej nie urzekały mnie szampony tej firmy dopóki nie dostałam w prezencie tego. Ładnie sie pieni, ma przyjemny zapach i jest wydajny. Włosy po jego użyciu sa zdrowsze , bardziej lśniące i ładnie sie rozczesują .

Fajny

Używam tego szamponu raz- dwa razy w tygodniu aby konkretniej domyć z nich wszelkie pozostałości innych produktów pielęgnacyjnych, silikonów czy olejów.
Jest to jeden z niewielu produktów z sls, który nie powoduje u mnie podrażnienia i przesuszenia skóry głowy oraz łupieżu :) Za to wielki plus ! Dobrze oczyszcza, a jednak nie szkodzi włosom, pozostawia je w dobrej kondycji- nie są przesuszone i poplątane.
Cena ok, dodatkowo opakowania z recyklingu i Ecolabel.
Myślę, że warto go wypróbować :)