Herbal Essences, Dazzling Shine Shampoo (Szampon wyzwalający blask `Błyszczę więc jestem`)

Dzięki formule z ekstraktami z jagód, herbaty i kwiatu pomarańczy, szampon dokładnie myje oraz nadaj połysk.

Gdzie ten blask?

Szampon pachnie jak owocowa galaretka (nie bardzo w moim typie, ale to rzecz gustu). Jest b. wydajny, spłukuje się raczej dobrze. Włosy po nim są puszyste, mają bardziej konkretny "kształt", nawet nieźle się rozczesują. Sprawiają wrażenie, jakby były w odrobinę lepszej kondycji.
Tylko ten blask... Włosy mam z natury błyszczące, a ten szampon wręcz je "gasi". Jak dla mnie, to dość poważny mankament, zwłaszcza w świetle nazwy kosmetyku ;]
Na tle innych szamponów wypada przeciętnie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

Bardzo fajny produkt - świetnie się pieni, wspaniale pachnie a zapach utrzymuje się na włosach. Po użyciu włoski są syppkie, świeże i błyszczące - prawie jak z reklam szamponów ! Włosy nie przetłuszcają się, ale zauważyłam że są bardziej miękkie. Gdyby jeszcze mocniej się błyszczały, byłby to absolutnie KWC !

miły

Lubię takie kosmetyki - poręczne, estetyczne opakowanie, bardzo przyjemny zapach, bardzo przyjemnie używa się tego szamponu.
Dobrze się pieni, przez co jest wydajny, skutecznie oczyszcza włosy (choć mam wrażenie, że ciut plącze - odżywka jednak rozwiązuje ten problem), nie wzmaga przetłuszczania włosów ani ich nie wysusza.
Czy błyszczą bardziej? Chyba tak, choć może jest to po prostu kwestia odpowiedniej pielęgnacji - stosuję ten szampon razem z odżywką z tej serii i fakt faktem, że suszarka stała się mniej straszna.

Podsumowując: polecam przynajmniej do wypróbowania.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Całkiem niezły

Bardzo ładnie pachnie, jak na tę markę przystało. Pieni się tak, że aż miło. :) Włosy są po nim pachnące, miękkie, puszyste i błyszczące. Ma się uczucie, że są całkowicie domyte. :D Ach, no i to rewelacyjne opakowanie!

Polecam.Używam tego produktu od: miesiąca

W porządku

Jeżeli lubicie szampony Herbal Fruit Fusions, to ten również przypadnie wam do gustu. Właściwości te same, podobny zapach i konsystencja. Zmieniło się jedynie opakowanie. No cóż, nastała moda na dziwnie wyprofilowane butelki, zdecydowanie wolę te tradycyjne, ale mniejsza z tym.
Szampon jest gęsty, nieco galaretowaty, kapitalnie się pieni i bardzo dobrze oczyszcza (również skórę głowy). Włosy są sypkie i miłe w dotyku. Efektów specjalnych w zasadzie brak. Owszem, włosy błyszczą, ale nie jest to wyłącznie zasługą szamponu. Dzięki kompleksowej pielęgnacji po prostu są zdrowe :)
Zapach dość znajomy, miły jak we wszystkich Herbalach, długo trzyma się włosów (nawet 2 dni), wybija spod odżywki.
Wydajność przeciętna. Z pewnością do niego wrócę, ale najpierw wypróbuję wariant nawilżający ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca (używany co 2-3 dni)

ostatnio mój ulubiony szampon

Kończę właśnie drugą, dużą butlę i pewnie kupię następną. Świetnie mi odpowiada, mam włosy normalne, albo czasem lekko przesuszone farbowaniem.Szampon przede wszystkim ma ładny zapach, dobrze się pieni, nie wysusza skóry głowy, włosy ładnie błyszczą, często nawet nie stosuję po nim żadnej odżywki, bo jest raczej zbędna, włosy są nawilżone ale nie obciążone, pozostają lekkie i puszyste.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:jedno 250 ml i 400 ml