Bandi, Peeling drożdżowy dla cery wrażliwej (stara wersja)

Bandi, Peeling drożdżowy dla cery wrażliwej (stara wersja)

Kategoria
Marka

Enzymatyczny, wygładzający peeling drożdżowy dla cery wrażliwej.
Jest to delikatny preparat tolerowany przez każdy rodzaj skóry. Pielęgnuje, uelastycznia skórę, usuwa martwe komórki naskórka i zamyka nadmiernie rozszerzone pory. Kosmetyk ma także za zadanie normalizowanie pracy gruczołów łojowych.
Peeling zawiera kompleks enzymatycznych białek ze ścian komórkowych drożdży bogatych w witaminy z grupy B.

Świetny

Jedyny, który zaakceptowałam, reszta poszła do kosza. Dokładnie usuwa stary naskórek, wygładza i eliminuje ślady zmęczenia. Po pewnym czasie można zauważyć coraz mniejszą ilość pryszczy, ponieważ doskonale oczyszcza.

Rewelacja

Jest to najlepszy peeling jaki używałam do tej pory. Pięknie wygładza, nawilża i uelastycznia skórę. Doskonały do mojej wrażliwej i naczynkowej buzi. Polecam gorąco :)))

dobry

Faktycznie jest to dobry peeling dla skóry wrażliwej, a przede wszystkim podrażnionej, z problemami skórnymi, gdy stosowanie zwykłego peelingu jest niewskazane.Ładnie oczyszcza skórę, rozjaśnia. Po zmyciu skóra jest ładnie napięta i dobrze wygląda.Nie zauważyłam natomiast żeby zmniejszał pory - pomimo takiej obietnicy i dość długiego okresu stosowania.Peeling ma charakterystyczny drożdżowy zapach- nie jest on jednak drażniący - dla mnie do przeżycia.W sumie - można spróbować, jest to jedyny chyba produkt tej firmy który mi podpasował, a miałam kilka.Ilość zużytych opakowań: przy drugim