Ziaja, Sopot Spa, Mydło z algami pod prysznic

Ziaja, Sopot Spa, Mydło z algami pod prysznic

Mydło z algami pod prysznic Ziaja Sopot Spa doskonale wygładza oraz skutecznie zmiękcza skórę, intensywnie nawilża i zapobiega nadmiernej utracie wody. Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Mydło z algami pod prysznic Ziaja Sopot Spa nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka.

żele pod prysznic
nawilżające
bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
w płynie

Uwielbiam ten zapach!

Żel sam w sobie, a raczej mydło jest standardowy. Konsystencja jak każde mydło pod prysznic od ziaji - niczym tu się nie wyróżnia i każdy napewno przynajmniej raz go użył. Ale najlepsza rzeczą w tym mydle jest jego zapach. Jest coś w nim świeżego, oceanicznego - naprawdę moim zdaniem bardzo udana propozycja marki Ziaja. Szkoda tylko że ten zapach nie utrzymuje się dłużej na skórze, ale przynajmniej prysznic jest przyjemniejszy z takim zapachem :)

Ładny zapach, zwykłe mydło

Ziaja pod prysznic to u mnie norma. Duże butelki, ciekawe zapachy, niska cena. Nie wysusza, myje jak trzeba. Uprzyjemnia prysznic. Nic ponad to. Zapach gra tu główną rolę. Lubię tę serię. Przywołuje miłe wspomnienia.

Ziaja zachwyca mydłem:)

Uwielbiam mydła od Ziaji. Są bardo wydajne, przyciągają swoim kolorem.
Mydło z algami pod prysznic zachwyciło mnie kolorem i morskim zapachem. Po użyciu moja skóra była wygładzona, nawilżona i miękka. Mydło nie podrażnia, nie uczula, działa kojąco. Cena bardzo fajna, mydło szybko się pieni, pozostawia ns skórze zapach.

Bardzo przyjemne mydełko

Miałam już kilka wariantów tych mydełek i wszystkie bardzo lubię. Wygodne, spore opakowanie i cena bardzo przystępna, a co najważniejsze spełnia moje wszystkie oczekiwania. Piękny zapach, który utrzymuje się na skórze po kąpieli to jeden z plusów. Mydło jest łagodne, nie podrażnia, ale dobrze myje i zostawia ciało nawilżone i odświeżone. Nie pieni się jakoś bardzo, ale mi to odpowiada. Dodatkowo jest łatwo dostępne i każdy może znaleźć zapach dla siebie.

Piękny zapach, dobra wydajność

Mydło z algami pod prysznic to świetna alternatywa dla tradycyjnych żeli pod prysznic i zwykłych mydeł. Produkt ma przepiękny niebieski kolor oraz bardzo kojący i uspakajający zapach. Opakowanie to poręczna butelka, z której łatwo aplikować interesującą nas ilość produktu.

Mydło jest dość gęstej konsystencji, ale jednocześnie świetnie rozprowadza się na skórze. Nie pieni się mocno. Może delikatnie szczypać w oczy. Ma niezłe właściwości jeśli chodzi o mycie naszej skóry.

Faktycznie jest łagodny dla skóry, nie powoduje żadnych podrażnień. Nie zauważyłam jednak obiecanego przez producenta nawilżenia. Możliwe, że moja skóra jest po prostu bardziej wymagająca.

Na plus jest zdecydowanie jego cena oraz wydajność. Zapłacimy za nie około 8 złotych. Jedna butelka wystarcza mi na około miesiąc codziennego użytkowania.

Fajny wydajny i tani

Bardzo fajny i wydajny płyn pod prysznic. Miły morski zapach, dobrze się pieni, jest wydajny i bardzo dobrze myje. Minusem może być wydajność w sensie takim, że zapach może się znudzić.
Osobiście preferuję mniejsze pojemności lub kosmetyki bezzapachowe. Ale jest to udany produkt, jak większość Ziai.

Super zapach

Mydło pięknie pachnie. Kojarzy mi się z wakacjami nad morzem. Dobrze nawilża, pieni się, nie wysusza skóry. Jest bardzo wydajne. Dodatkowym atutem jest bardzo atrakcyjna cena i łatwa dostępność.

Dobry i tani!

Moje ulubione mydło pod prysznic Ziai. Piekny zapach, głęboki kolor (może mało ważne, ale jednak...), niezły skład i wydajność przekonują mnie do ponownych zakupów. No i to polski produkt, co dla mnie jest bardzo ważne!

Orzeźwiające mydło pod prysznic

Kolejna perełka z firmy Ziaja. Mydło ma przepiękny, świeży zapach, zupełnie jakbym była nad morzem :) Dobrze się pieni i świecie myje ciało. Nie wysusza, nie podrażnia. Ma fajną lejącą konsystencję, nie jest zbyt gęste. Cenowo wypada przystępnie, często widzę produkt na promocjach. Dostępny w wielu drogeriach.

dobry kosmetyk

Produkt zakupiłam w praktycznym opakowaniu z pompką za co produkt od razu otrzymał ode mnie duży plus. Butelka ma przyjemny niebieski kolor, co przypadło mi do gustu. Mydło ma dobrą konsystencję, nie jest zbyt lejące ani zbyt gęste. Pompka dozuje odpowiednią ilość produktu. Kosmetyk ma przyjemny, świeży zapach. Bardzo przyjemny w użyciu. Dobrze się pieni. Jest przyjemny dla skóry, delikatny, nie wysusza jej, ani nie podrażnia. Skóra jest oczyszczona i przyjemna w dotyku. Nie zauważyłam jednak aby produkt nawilżał skórę. Mydło ma dobrą cenę i dużą pojemność oraz opakowanie z pompką i dlatego pewnie jeszcze do niego wrócę.

Tak

Bardzo dobre mydło w płynnej formie. Posiada przyjemny świeży zapach. Idealne na upalne dni, lekko chłodzi. Bardzo wydajne chociaż chciałabym ten produkt zobaczyć w mniejszej i bardziej poręcznej butelce. Nie powoduje podrażnień oraz nie wysusza skóry czego troszeczkę się obawiałam. Trochę drażni mnie kolor tego mydła-jak z pracowni chemicznej ;)

Dobre

Delikatne mydło o miłym zapachu i ładnym kolorze. Mam bardzo suchą skórę, która wymaga silnie nawilżających produktów. Moja skóra była po nim w porządku, ale wciąż za mało nawilżona (choć w sumie od tego mam też krem;)) Tani produkt. Pewnie znów go kupię, bo oprócz tego, że byłam po umyciu nim czysta, to miałam dzięki zapachowi miłe poczucie świeżości.