KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Babydream Natural, Pflegebad (Pielęgnacyjny płyn do kąpieli) (stara wersja)

4,6 na 527 opinii

Kupi ponownie: 85% osób
    margy
    17 sierpnia 2010 o 0:14
    prawie kwc...
    Daję 5* żeby skusić Was do spróbowania bo warto. Może najpierw coś o skórze: wrażliwa, alergiczna, płytko unaczynniona, mieszana choć coraz bardziej powraca do normalności. Niespodzianki głównie w czasie okresu i to w tych najbardziej strategicznych miejscach - czytaj jeden na środku czoła - tak żeby było widać, a co! Działanie: kosmetyk myje bardzo delikatnie, nie podrażnia, jeśli chodzi o ciało to nawet balsam sobie odpuszczam ale mam tak(co mnie szczerze dziwi) już od kilku lat. Jeśli chodzi o twarz: to owszem NIE WYSUSZA nawet przy myciu twarzy kilkakrotnie w ciągu dnia (alergia the best), nie zapycha ale... no właśnie z tym oczyszczaniem to jednak bym nie przesadzała, to kosmetyk dla dzieci, a dzieci jak wiadomo nie mają tłustych partii twarzy, więc jeśli ktoś takowe posiada to przynajmniej raz na jakiś czas skorzystać z czegoś silniej działającego lub jakiejś maseczki i tu jest problem bo większość kosmetyków działających silniej lub maseczek to bomby z opóźnionym zapłonem, które mówiąc łagodnie rozwalają mi pielęgnację w drobny mak...). Butelka wcale taka wygodna nie jest, bo trudno mi wylać kosmetyk w małej ilości, ale przelewam i jest ok. Zapach - sprawa indywidualna. Ogólnie to polecam, do ciała to obecnie najlepszy kosmetyk a sporo ich użyłam (głownie pseudo przebadanych dermatologicznie i dla cer wrażliwych), skład jak widać - krótki. Do twarzy spróbuję jeszcze mydła alep ale jak nie będzie działać to chyba zostanę przy babydreamie. A no cena/pojemność - luksus. Używam tego produktu od: 1 miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1

hey
    3 grudnia 2010 o 22:43
    Strzał w dziesiątke
    Swietna rzecz. Tani, wielki, dobrze sie pieni mimo ze jest raczej delikatny w składzie. Ma dość gęstą, żelową konsystencje, wiec łatwo panować nad tym ile wypłynie z butelki. Teraz do rzeczy - używam go prawie do wszystkiego, nadaje sie jako żel do ciała pod prysznic, żel do higieny intymnej, do twarzy. Jest delikatny, nie podrażnia, nie wysusza jak żele dla dorosłych, nie powoduje swędzenia. Zapach moze odrobine za mocny, ale w sumie no żadna wada. Na pewno już przy nim zostane. Jedna z perełek odkrytych na Wizazu Używam tego produktu od: 1,5 m-ca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Setna
    20 lutego 2011 o 20:34
    Lepszy od niebieskiego żelu
    Wcześniej używałam tego żelu w niebieskiej butelce z pompką, ale skuszona pozytywnymi recenzjami postanowiłam spróbować tego żelu i moim zdaniem jest on ciut lepszy od tego niebieskiego. W zasadzie różnią się tylko zapachem, ale ten żel mniej wysusza buzie, w odróżnieniu od niebieskiego, po którym miałam uczucie ściągnięcia. A tak to używam go do całego ciała, dobrze zmywa naftę z włosów, myje w nim moje pędzle, dobrze zmywa makijaż, tusz do rzęs, nawet wykąpałam w nim mojego pieska. Jest to uniwersalny żel. Przelałam go do tego niebieskiego opakowania z pompką żeby by mi się lepiej używało. Używam tego produktu od: paru miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania
    Używa produktu od:kilka miesięcy

Jenna__
    5 maja 2011 o 20:52
    5 / 5
    O tak - lepszy od niebieskiego
    Zgadzam się z przedmówczynią - ten płyn jest zdecydowanie lepszy od niebieskiego żelu BB, choć wydawało mi się, że nie ma nic lepszego. Dobrze oczyszcza skórę, ma delikatny, przyjemny zapach, Buzia po nim jest gładka, bez podrażnień. Do tego płyn ma krótki, bezpieczny dla skóry skład i kosztuje grosze. W porównaniu z niebieskim żelem BB jest rzadszy, lepiej się zmywa i nie szczypią mnie po nim oczy. Używam tego produktu od: 2 m-cy Ilość zużytych opakowań: 1 (500 ml)
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    grenadaa
    19 lutego 2011 o 16:01
    3 / 5
    Nic specjalnego
    Bez zachwytów. Do kwc to mu daleko :( Skusiły mnie pochlebne opisy tutaj ,w moim przypadku nie było jednak tak różowo. Mimo braku sls produkt mnie podrażnił :( Najpierw drapało się dziecko ,potem ja.Wrażliwcy powinni więc uważać bo nawet łagodny produkt może podrażnić na zasadzie :"nie znacie dnia ni godziny" :( Nie od razu skojarzyłam że to ten produkt nas podrażnił bo miał być "łagodny" zgodnie z tym co widniało na opakowaniu.Dopiero gdy go rozcieńczyłam swędzenie znikło ale dziecka już nim nie myłam. Zapach jest dla mnie okropny,denerwujący,nic na to nie poradzę. Szkoda,że butelka nie jest z dozownikiem. Piana słabiutka,dziecko zawsze lubiło taplać się w pianie i było rozczarowane jej małą ilością. Owszem jest go dużo i skład łagodny,nie przesusza skóry ale brak mu trochę do ideału no i nie nawilża. Wolę Białego Jelenia - jest delikatniutki,nie drażni i zapaszek ma miły a nie tak jak to :( Używam tego produktu od: dwa miesiące temu Ilość zużytych opakowań: jedno
    Używa produktu od:nie określono

0 osób uznało tą opinię za pomocną