Bourjois, Coup de Theatre 2 in 1 (Tusz 2 w 1 wydłużająco-pogrubiający)

Bourjois, Coup de Theatre 2 in 1 (Tusz 2 w 1 wydłużająco-pogrubiający)

Najnowsza, innowacyjna maskara od Bourjois to tusz nowej generacji typu 2 w 1. Oferuje maksymalny efekt przy minimalnym wysiłku. Podłużna szczoteczka z elastycznego materiału jest innowacyjna w formie i funkcji, jaką spełnia. Pozwala uzyskać makijaż rzęs, który je zarazem wydłuża i pogrubia.

nietrafiony

Zakupiłam tusz po pozytywnych recenzjach z youtube. Jak dla mnie tusz nic nie zrobił z moimi rzęsami, ani ich nie pogrubił ani nie wydłużył, ogólnie mam krótkie rzęsy i mało widoczne, tusz nawet ich nie podkreślił. Jestem na nie , w szczególności że w sephora dałam za niego około 50 zł, dużo za dużo:(

Używam tego produktu od:06.2010

RE WE LA CJA!

Mimo wcześniejszego rozczarowania innym tuszem Bourjois, zdecydowałam się spróbować czegoś innego i to był strzał w 10! Świetna szczoteczka, intensywny czarny kolor, rozczesane, wydłużone i podkreślone rzęsy. Zależy mi na wyrazistym efekcie - jestem krótkowidzem i nosząc minusy oczy wymagają makijażu który sprawi, że nie będą pomniejszone :) Szczerze polecam :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 1

jest ok, ale bez rewelacji

znaleziony podczas ostatniego buszowania w Douglasie 34,99 zł. BIORĘ!

Ogólnie jestem zadowolona z niego jako z tuszu na codzień. Delikatnie podkreśla rzęsy, lekko je wydłuża, pogrubienia raczej nie zauważyłam. A już na pewno nie zauważyłam efektu teatralnego. Dwie warstwy są jeszcze ok - trzecia warstwa skleja.
Szczoteczka trochę dziwna, ale szybko się idzie przyzwyczaić.
Nie osypuje się i jest wystarczająco trwały.
Zapachu nie czuję - więc bardzo dobrze.
Mam wrażliwe oczy, niektóre tusze szczypią mnie - ten tego nie czyni.

Dobry, ale bez rewelacji
Używam tego produktu od: 2 tygodnie

ładnie pogrubia

Byłam bardzo zadowolona z tego tuszu, ładnie pogrubiał i rozdzielał rzęsy, najlepiej ze wszystkich tuszy jakie miałam do tej pory. Dodatkowo długo był świeży a cena też nie była zła bo kupiłam go w promocji.
Jeżeli ktoś się zastanawia pomiędzy tym tuszem a np. MaxFactor 2000 calorii to zdecydowanie polecam Bourjois- tym bardziej że MF nie dawał prawie żadnego efektu.

Polecam !!!

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

Doskonała

Bourjois ma teraz w swojej ofercie dużo bardzo dobrych maskar, a co za tym idzie w mojej szufladzie też jest ich bardzo dużo. Spełnia obietnice producenta chociaż nie daje duzego efektu pogrubienia. Jedno opakowanie na długo wystarcza ponieważ tusz nie wysycha, to pewnie dzięki zmieszaniu pigmentu z bazą.

Używam tego produktu od: Roku

jest ok!

Bardzo dobry, do pracy, szkoly, na dzien...

Ale mysle, ze na wieczor sie nie sprawdzi. Zbyt maly efekt.
Mam czarne, geste ,podkrecone rzesy. Potrzeba mi rozdzielenia- i tu jest super, wydluzenia oraz pogrubienia- i tego niestety nie znalazlam. A ze lubie mocno "zrobione" rzesy przypuszczam, ze pozegnamy sie na zawsze, gdy skonczy sie opakowanie (ktore nawiasem mowiac skonczyc sie nie moze, i dalej nie wyschlo :D ).

Świetny na co dzień

Bardzo dobry tusz; według mnie jeden z lepszych. Głęboki kolor, dobra konsystencja; nie wysycha za szybko w opakowaniu. Szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy, ładnie wydłuża, tusz nie skleja ich, daje bardzo naturalny, "dzienny" efekt, w sam raz do pracy..

IDEALNY DLA DŁUGICH RZĘS

Tusz ma dwie, niepodważalne zalety:
1. Głęboki, intensywny kolor - fantastycznie podkreśla rzęsy. Sprawia, że wyróżniają się one na tle twarzy.
2. Szczoteczka, która początkowo wydawała mi się kiepska (ma dość małe ząbki) doskonale rozczesuje rzęsy. Tu jednak muszę zaznaczyć, że potrzebna jest odrobina wprawy w nakładaniu, aby efekt był jeszcze lepszy.

Rzęsy są rzeczywiście pogrubione, efektu spektakularnego wydłużenia nie zauważyłam. Jednak dzięki szczoteczce, która wyłapuje najmniejsze i najcieńsze rzęsy, wyglądają one gęściej.

Właścicielki długich rzęs będą zachwycone!

Minusy:
- po 1,5 miesiąca zaczął wysychać, ale dolałam kroplę toniku i wszystko jest już ok

Używam tego produktu od: 3 MIESIĄCE

Nie dla mnie.

Bardzo lubie ta firme i myslałam ,że tusz spełni swoje oczekiwania ,jednak mnie zawiódł.
Ma bardzo twardą szczoteczkę ,dla mnie jest to minus,ciężko aplikować tusz oraz bolą mnie od niej oczy .Bardzo się rozmazuje a efekt no coż ,ani nie pogrubione ani zbyt długie rzęsy a moje potrzebują tuszu ponieważ są krótkie i rzadkie.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:w połowie jednego

kiepsko

Jak do tej pory miałam duże zaufanie do produktów Bourjois. Ale ten tusz mnie kompletnie zawiódł. Kruszy się, osypuje i rozmazuje niemiłosiernie. Zaczyna już po godzinie, a po całym dniu niewiele go zostaje na rzęsach. Oczy pandy gwarantowane.
Słabo podkreśla rzęsy. Nie wiem, ile warstw bym musiała nałożyć, żeby uzyskać efekt chociaż zbliżony do teatralnego.
Nie wiem, może to ja trafiłam na jakiś felerny egzemplarz albo jestem z tym tuszem niekompatybilna...

Z plusów: nie skleja rzęs. Nie uczula. Łatwo się manewruje szczoteczką.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i raczej go nie skończę

średniawy

Kupiłam, bo nowość. Okazało się, że tusz jest przeciętny. Skruszona, zapewne wrócę do MF Masterpieces Max.
+ wygodna szczoteczka,
+ ładnie rzęsy rozczesuje, rozdziela,
+ wytrzyma poobiednią drzemkę,
+ w miarę odporny na lekkie łazwienie,
+ dobrze się zmywa płynem do demakijażu niewodoodpornego,
- dla mnie, po użyciu 1. warstwy, daje za delikatny efekt. Z drugą jest już lepiej, ale i tak to jeszcze nie jest to, co lubię. Najlepiej sprawdza mi się: pierwsza warstwa - ten burżujek; druga warstwa - przyschnięty MF. Wtedy oko wygląda ładnie i jest szybko umalowane.
- myślałam, że jeśli tusz przeschnie to będzie malował lepiej - niestety, używam go od dwa m-ce albo i trochę dłużej a on cały czas ma dość wodnistą konsystencję.

Efekt porównywalny z burżujkiem Glamour (czy jak mu tam - ten z różową nakrętką).
Polecam osobom, które oczekują delikatnego efektu :) Fanki mocnego oka mogą być zawiedzione.

Używam tego produktu od: jakieś 2 m-ce z hakiem

mnie odpowiada

Na początku byłam nim rozczarowana, choć b. lubię tusze Bourjois. Jedna warstwa na pewno nie da teatralnego efektu, ale 2 lub nawet 3 dają firankę rzęs. Można się czepić, że tyle razy trzeba je malować, ale jest efekt. Poza tym nie osypuje się i nie odbija, a szczoteczna też fajna, bo ładnie rozczesuje rzęsy.