Clarins, Moisture Replenishing Lip Balm with Essential Rose Wax

Clarins, Moisture Replenishing Lip Balm with Essential Rose Wax

Balsam do ust przynosi ulgę suchej skórze ust, regeneruje i zapobiega pęknięciom. Zapewnia efekt nawilżenia ust, chroni je i poprawia ich wygląd.
Sposób użycia: Stosuj, gdy tylko poczujesz suchość i dyskomfort skóry ust.

balsam do ust
wygładzające, regenerujące, nawilżające, ochronne
w tubce

cudoowny!!!!!!!

zimą mam ogromny problem z utrzymaniem ust w dobrej kondycji, praktycznie non stop są spierzchnięte, suche i popękane, dodatkowo często zdarza mi się je obgryzać i odrywać suche odstające skórki (jeżeli ktoś obgryza paznokicie to wie co mam na myśli). żadne carmexy, lancomy, żaden kosmetyk nie mógł sobie z nimi porodzić. robiło się z tego błędne koło...

aż tu parę dni temu pani w douglasie poleciła mi ten kosmetyk. po przetestowaniu niezliczonej liczby balsamów, pomadek, sztyftów, kremów podeszłam do tego balsamu bardzo sceptycznie ale dałam się namówić..

i.. cud!! efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, poprawę zauważyłam już po 2h, następnego dnia moje usta wyglądały o niebo lepiej. teraz, po 5 dniach są w stanie idealnym, nic nie odstaje, nic nie pęka, żadnych odstających skórek, są gładkie, jędrne i nawilżone.

co do koloru, to balsam bardzo delikatnie rozjaśnia usta, co jest dla mnie dodatkowym plusem.
ma subtelny, przyjemny zapach a smaku brak. oczywiście podpisuję się pod wszystkimi zaletami balsamu, jakie zostały napisane w poprzednich recenzjach.

gdyby była taka możliwość dałabym mu 10 gwiazdek..

działa

Zgadzam się z pozostałymi recenzentkami. Bardzo dobrze nawilża wyschnięte usta, łagodzi podrażnienia. zapach i smak niedrażniące. Ładnie wygląda na ustach choć nie tak ładnie jak Clarins Lip Perfector. Polecam choć cena niezbyt zachęcajaca to jednak wart tej ceny.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Genialny!

Piszę tą recenzję drugi raz, wczesniej zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach ;] Eh.

Więc tak - balsam jest genialny!

Nawilża, chroni, długo się trzyma, ma przyjemny lekki zapaszek, smaku brak, wydajny, idealna konsystencja, nie klei się jak dziki, nie grudkuje ani nie zostawia smug, wygodny aplikator, przyjemna tubeczka, błyszczy delikatniej niż błyszczyki ale ładniej niż zwykła pomadka ochronna, naprawdę daje ulgę nawet najbardziej suchym ustom.

WARTO.
A cena też nie jest jakaś straszna biorąc pod uwagę efekty i porównując z innymi tego typu kosmetykami.

NAPRAWDĘ WARTO :)

poszukiwania zakonczone

Balsam na prawde pomaga utrzymać usta w dobrej kondycji. Zaczęłam od próbki, ktora dostałam do zakupów, nie spodziewalam sie wiele a tu na prawde zaskoczyly mnie efekty - po jednym uzyciu na noc moje usta staly sie nawilzone odzywione i gladkie - bez sladow spierzchniecia.
Malo tego ten efekt utrzymal sie przez wiele godzin nastepnego dnia, co dla mnie jest fenomenem- wszystko czego uzywalam wczesniej dzialalo tak dlugo jak bylo na ustach a potem wszystko wracalo do porzedniego stanu.
Zakupilam pelna wersje i pozostane przy tym balsamie zapewne na dluzej.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 5ml i w trakcie pierwszego

Cudowny

Balsam to tak naprawdę nowsza wersja poprzednika. Różni się jedynie opakowaniem i może minimalnie zapachem. Rzekomo składnikami... W każdym razie i na szczęśćie jest tak samo rewelacyjny jak poprzednik. Nie ma lepszego kosmetyku do pielęgnacji ust (oczywiście moim zdaniem). Opakowanie jest odrobinę lepsze bo twardsze, więc gdy będzie balsamu mniej łatwiej się go wydostanie. Zapach i posmak nie drażni mnie tak jak w starszej wersji ale może być to kwetsia przyzwyczajenia. Jedna tubka starcza mi na ok 7 miesiecy codziennego używania. Balsam nawilża na długo, praktycznie sięgam po niego raz w ciągu dnia, bo usta są w takiej kondycji, że nie trzeba im więcej niczego, nawet zimą, nie klei się ani troszkę, usta ładnie się prezentują. A co najważniejsze nie odkłada się na ustach w postaci białej mazi, działa nie tylko doraźnie ale używając co rano i na noc przez długi czas, usta w ciągu dnia są idealne, zdrowe i nie potrzebują dużo nawilżenia w ciągu dnia. Nie siegnę już po nic innego, choć uwielbiałam testować. POLECAMUżywam tego produktu od:kilk atyg (nową wersję)

bardzo dobry

Wklejam swoja recenzje z Clarins Replenishing Lip Balm, bo tam ocenilam wlasnie te nowsza wersje :)

Swietnie nawilza usta - lepiej niz Clinique czy w ogole wczesniej stosowane przeze mnie kremy. Ma neutralny zapach.
Jezeli ktos ma problem z wysuszonymi wargami to calym sercem polecam. Troche drogi niestety, ale mozna upolowac na lotniskach.

Używam tego produktu od:kilka tyg