Malwa, Tibetan Energy, Face Care, Maseczka do twarzy oczyszczajaco - normalizujaca

Głęboko oczyszczająca maseczka, ściąga pory skóry, nawilża i reguluje natłuszczenie. Nanosrebro działa antybakteryjnie. Zielona glinka kaolinowa działa oczyszczająco, odkażająco i gojąco. Maseczka zawiera wyciąg z awokado i ekstrakt z ogórka, które nawilżają i koją skórę . Dzięki kompleksowi witamin maseczka wspomaga odbudowę skóry, a w połączeniu z alantoiną wygładza ją i nawilża. Ekstrakt z tybetańskiej rośliny Goji rewitalizuje oraz zapobiega starzeniu się skóry, która jest narażona na szkodliwe działanie wolnych rodników. Polecana dla cery tłustej i mieszanej, także z tendencją do łojotoku.

dobrze oczyszcza

Właściwie to szukałam innej maseczki z glinką, ale zakupu tej nie żałuje.
Zalety:
-dobrze oczyszcza
-nadaje się do wrażliwej cery
-koji
-matuje i jednocześnie nawilża (idealna do mojej mieszanej cery)
-niska cena

Wady:
- okropny, sztuczny zapach taniego mydła, który na szczęście szybko się ulatnia

Podsumowanie: bardzo dobra maseczka dla osób, które lubia straszyc domowników:D bo po aplikacji tej w kolorze zgnitej zieleni wygląda się jak potwór z bagien ;) Pozdrawiam

Używam tego produktu od czerwca

Dobra maseczka

Do zakupu zachęciło mnie ciekawe opakowanie i niska cena. Zawartość też mile mnie zaskoczyła.
Zapach ma mało naturalny, troszkę naperfumowany. Konsystencja jak najbardziej dobra (kosmetyk nie spływa z twarzy, z czasem zasycha nie powodując nieprzyjemnego uczucia ściągania skóry). Po zmyciu maseczki twarz jest matowa i dobrze oczyszczona. Nie zauważyłam jednak żadnego wygładzenia czy nawilżenia skóry.
Produkt Malwy jest dobry i mogę do polecić, chociaż znam lepsze maseczki glinkowe. Przede wszystkim o bardziej naturalnym i prostym składzie, które działają jeszcze lepiej. Być może wrócę do maseczki Malwy w przypadku finansowego kryzysu, bo jest tania i skuteczna.

Używam tego produktu od: 4 zastosowania
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

ŚWIETNA!!!

Kupilam przez przypadek jak robilam zakupy w schlecker.Maseczka zwróciła moja uwage poniewaz jest oczyszczająco-normalizująca.Według mnie ma same plusy:
-super konsystencja(nic nie splywa z twarzy)
-miły zapach
-fajny zielonkawy kolorek
-zdecydowanie oczyszcza cere
-pory sa mniej widoczne
-matuje
-skora na twarzy jest gładziutka
-cena

Dla mnie ma wszystko co miec powinna :) Polecam

Używam tego produktu od:tygodnia

Kupię ponownie!

Maseczkę kupiłam z ciekawości :) Nigdy wczesniej nie używałam produktów firmy MALWA. Jak dla mnie kosmetyk ma prawie same plusy:
:) silnie dzialające wlaściwości antybakteryjne
:) łatwa w nakładaniu
:) komstystencja w sam raz ;)
:) NISKA CENA!
:) po nałozeniu twarz jest gładka
:) śmieszny kolorek zgniłej zieleni ;)
:) troszkę matuje

Jednym minusem jest to, ze po zaschnięciu robią sie takie kluski... Ale da się przeżyć ;)Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań:Narazie 1, ale napewno nie ostatnie!