Yoskine, 30+, Krem - reduktor zmarszczek mimicznych na dzień do cery normalnej i mieszanej

Preparaty Yoskine 30+ działają przeciw zmarszczkom mimicznym i posłonecznym. Innowacyjność receptur kosmetyków to zasługa wyjątkowego duetu, w skład którego wchodzą peptydy ryżowe oraz Foto-Protectyl-1 lub 2. Peptydy ryżowe wnikają głęboko w skórę i stymulują produkcję kolagenu, Foto-Protectyl-1, stosowany w kremach na dzień, chroni skórę przed fotostarzeniem natomiast Foto-Protectyl-2, w kremach na noc, regeneruje uszkodzenia skóry spowodowane negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Połączone działanie tych składników spowalnia starzenie skóry i pogłębianie się zmarszczek.
Nowoczesne filtry UVA i UVB (SPF 10 + PPD 5) zapewniają skórze kompletną ochronę przed fotostarzeniem przez cały dzień.

Cena: 70zł / 50ml
/bw/

Rozczarowanie :(

Krem na dzień ma tak samo, jak wersja na noc, bardzo przyjemny i odświeżający zapach oraz aksamitną konsystencję. Oczywiście, wygładził skórę i nawet zmniejszył widoczność porów (tutaj mnie naprawdę mile zaskoczył!), jednak również wysuszył. Po aplikacji kremu wykonanie makijażu było wręcz niemożliwe. Podkład podkreślił suche skórki i wyglądało to bardzo nieestetycznie. Po trzech tygodniach wymyśliłam, że będę używać kremu tylko tam gdzie mam problem z rozszerzonymi porami i przetłuszczaniem się cery, resztę twarzy mocno nawilżałam. Od tej pory było już znacznie lepiej. Z pewnością moja skóra jest bardzo kapryśna i mało co ją zadowala. Szkoda, że ten krem nie spełnił jej oczekiwań, bo reszta produktów z tej serii jest rewelacyjna.