Eucerin, Naturalny olejek pielęgnacyjny

Eucerin, Naturalny olejek pielęgnacyjny

Eucerin olej do ciała przeciw rozstępom redukuje rozstępy i zapobiega ich powstawaniu. Unikalna kombinacja naturalnego oleju migdałowego, z jojoby i słonecznika o wysokiej zawartości tłustych kwasów esencjalnych intensywnie nawilża skórę i odnawia jej elastyczność. Skutecznie tak zapobiega powstaniu rozstępów.U rozstępów już powstałych ponadto redukuje ich głębokość i zaczerwienienie. Zawarta witamina E działa przeciwutleniająco i chroni skórę przed oddziaływaniem wolnych rodników.
Badania kliniczne, przeprowadzone na grupie 30 pacjentek w wieku 18-36 lat, 6-12 miesięcy po porodzie, potwierdzają redukcję rozstępów po 6 miesiącach stosowania olejku.

Super olejek!

Uwielbiam ten olejek! Pryede wszystkim dla mnie jest niesamowicie miły w stosowaniu i cudownie, lekko pudrowo, pachnie. Doskonale natłusza skore, a nawet ja nawilża. Moja jest bardzo elastyczna, rozstepow nie mam (odpukac, bo to poczatek osmego miesiąca ciaży). Jak na olejek moim zdaniem ten swietnie się wchłania, chociaż oczywiście jest olejkowato tlusty, wiec stosuje go na noc.
Podsumowujac nie wiem, jak działa na istniejące rozstępy, bo takowych nie posiadam, ale na pewno uelastycznia skore i im zapobiega, a smarowanie sie nim to czysta przyjemność. Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego