L'Oreal Paris, Pure Zone, Krem nawilżający

L'Oreal Paris, Pure Zone, Krem nawilżający

Krem do cery mieszanej i tłustej. Połączenie Sebo-Calmyl o właściwościach redukujących wydzielanie sebum i łagodzących skórę oraz kwasu salicylowego, który oczyszcza i złuszcza naskórek przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości skóry mieszanej i tłustej.

Wyjątkowo lekka i nietlusta konsystencja sprawia, że krem doskonale się wchłania w skórę, zapewniając długotrwałe uczucie komfortu. Nie pozostawia tłustej powłoki na skórze i nie zatyka porów.

Rezultaty: natychmiast w momencie nałożenia skóra jest wygładzona. Przez cały dzień skóra pozostaje czysta i świeża, nie przetłuszcza się, jest delikatna i odczuwa komfort. Dzień po dniu skóra jest mniej tłusta, pory są widocznie zmniejszone a niedoskonałości osuszone.

Skład: aqua, cyclohexasiloxane, glycerin, alcohol denat, kaolin, glyceryl stearate SE, arachidyl alcohol, ammonium polyacryloyldimethyl taurate, salicylic acid, pentylene glycol, behenyl alcohol, acrylates copolymer, arachidyl glucoside, xanthan gum, sodium hydroxide, tocopheryl acetate, laminiaria saccharina, inidazolidynyl urea, methylparaben, tetrasodiumEDTA, CI 42090, CI 14700, parfum

Cena: 25 zł / 75 ml

żadnych efektów

Czuje się rozczarowana tym produktem, ponieważ po jego zastosowaniu nie widzę żadnych zmian. Nie nawilża, nie matuje zbyt długo, nie zmniejsza ilości wyprysków - równie dobrze mogłabym się niczym nie smarować. Dużo lepszy i tańszy o 10 zł jest krem matujący Garniera. Nie wiem co mnie napadło, że kupiłam ten zamiast tamtego - chyba zawartość kwasu salicylowego. W żadnym wypadku nie polecam. Mat na 2, 3 godzinki da mi każdy inny, tańszy krem, a od Loreal'a oczekiwałam czegoś więcej.

Czy to naprawde L'oreal??

Uzywam tego kremu od miesiac!!!Kupilam cała seria Pure Zone gdyz zawsze ufalam kosmetykom L'oreal , nigdy sie nie zawiodlam. A tu nagle okazuje sie ze nie jest on znow taka rewelacja!!pory rzeczywiscie sie zmniejszają ale z tym ze ubywa wypryskow i nowe sie nie pojawiają to jzu nagiecie producenta. Skora swieci sie po godzinie, i rzeczywiscie sie walkuje na twarzy. Tzreba dlugo czekac zeby polozyc podklad.

dobry

Dobrze nawilża, matuje (choć nie jest to spektakularny efekt), ale przede wszystkim wygładza skórę i zapobiega tworzeniu się "niespodzianek" w postaci krostek. W trakcie jego używania dostrzegłam wygładzenie i odświeżenie cery. Dobry jako krem pod podkład, ponieważ dobrze się wchłania i nie wałkuje się. Niewygórowana cena.Ilość zużytych opakowań: 1

średni

Dość rzadki, pachnie alkoholem. Dobrze się rozprowadza, ale już wchłania nie najlepiej, trzeba poczekać. Wałkuje się. Nieźle matuje, twarz jest gładka, pory zwężone. Nie nawilża, ale i nie wysusza. Wydajny. Jednak w sumie jest taki średni.