Rimmel, Lycra Pro (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Rimmel, Lycra Pro (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Profesjonalne krycie za jednym pociągnięciem. Formuła Extra Life Lycra wzbogacona mikrominerałami wypełnia niedoskonałości i tworzy gładką i wyjątkowo błyszczącą powierzchnię. Chroni paznokcie przed promieniami UV, a kolor przed blaknięciem. Elastyczna struktura warstw lakieru dzięki czemu lakier nie odpryskuje. Trwały kolor nawet do 10 dni. Innowacyjny pędzelek Maxi Brush o rewolucyjnej szerokości. Posiada ponad 800 włókien zaprojektowanych do każdego kształtu paznokcia. Zapewnia równomierne krycie za jednym pociągnięciem.

Cena: 15zł / 12ml
/m/

trwały

2 warstwy wystarczą, żeby trwał na paznokciach 2 dni. Chyba, że ktoś nic nie robi- wtedy może dłużej;) Rewelacyjny kolor 317 coral romance. Zdecydowanie lepszy od Rimmela 60 seconds i bardziej trwały.

Wart zakupu

PIERWSZE WRAŻENIE

Uwielbiam lakiery z Lycrą, obiecywana trwałość i łatwy aplikacji pędzelek przekonały mnie do wyboru. Posiadam kolor 357 Azteque – ceglasty z bardzo delikatną drobinkową poświatą.

UŻYTKOWANIE

Klasyczne, ładne opakowanie kryje lakier o uzależniającym zapachu. Bardzo wygodny pędzelek, wystarczy jedno pociągnięcie by pokryć całą powierzchnię. Pokrywa się równomiernie bez smug, w zupełności wystarczy jedna warstwa, schnie dość szybko nadając ładny połysk. Bardzo trwały lakier, nie odpryskuje, nie ma z nim żadnych problemów. Na pewno nie trzyma się 10 dni jak obiecuje producent, ale te 3-4 wytrzyma w dobrym stanie. Po roku strasznie zgęstniał i trudno nim malować (na opakowaniu zaznaczona jest 30 miesięczna trwałość produktu od otwarcia, więc powinien przetrwać tak krótką próbę czasu), często tworzą się odciski.

OPINIA KOŃCOWA

Lakier godny polecenia, spełnia swoje zadanie. Nie zawahałabym się go nabyć znów.

Ekspresowy i trwały manicure.

Już na wstępie powiem, że jest to jeden z moich najukochańszych lakierów, zdecydowanie znajduje się w czołówce ze względu na kilka ważnych cech, które po prostu ułatwiają nam życie.

Jak na razie mam tylko jeden kolo - <b>#402 Urban Purple</b>, ale mam nadzieję, że te lakiery jeszcze gdzieś spotkam i przybędzie mi ich kilka.

<b>Konsystencja:</b> gęsty, ale nie gumowaty, bardzo mocna pigmentacja.

<b>Zalety:</b>
*wystarczy tylko jedna warstwa, by pokryć całą płytkę wyraźnym kolorem, równo, bez prześwitów
*momentalnie schnie mimo, że jest gęsty
*pędzelek typu maxi brush - duży, płaski, szeroki - często wystarczy tylko jedno pociągnięcie i paznokieć gotowy :)
*kolor wygląda na płytce bardzo zdrowo, jest lśniący i wyraźny, właściwie nie różni się od tego, który mamy w buteleczce
*mój kolor jest bardzo ładny - ciemna fuksja, wino - cudny na co dzień jak i na wieczór w sezonie jesień/zima
*zero smug
*brak odprysków
*bardzo trwały - na dobrej bazie przez tydzień mam manicure z głowy
*duży wybór kolorów
*dobrze się zmywa
*mam go już bardzo długo i formuła wciąż taka sama, nie psuje się
*bardzo wydajny

<b>Neutralnie:</b>
*cena - średnia półka

<b>Wady:</b>
*niestety chyba zniknął już z półek sklepowych, na szczęście wciąż można go spotkać na All
*jeśli miałabym do czegoś się przyczepić - w miarę jak używamy dłoni lakier ściera się na końcach tak po 3-4 dniach od wymalowania paznokci
*cuchnie jak większość lakierów

To mój sposób na ekspresowy i wyraźny manicure - lakier jest niezastąpiony kiedy nie mam czasu i nie chce mi się nakładać kilku warstw, a potem czekać 2h aż wyschnie. 3 minuty i pazurki zrobione :)
Chętnie sprawdzę czy z innymi kolorkami będzie tak samo fajnie :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Bardzo słaby!

Lakier ma fajny szeroki pędzelek i ładne odcienie, ale to tyle z plusów.

Producent obiecuje trwałość 10 dni! Nie powiedziałabym słowa gdyby wytrzymał choć trzy. Kilkakrotnie dawałam mu już szansę, ale ani jeden raz nie wytrzymał nawet 12 godzin! Nie przetrwał ani jednej imprezy. Zaczyna odpryskiwać już po kilku godzinach, bez prac domowych, mycia naczyń itp. Mimo, że malując &quot;zawijałam&quot; go pod paznokieć dla lepszej trwałości.

Beznadziejny.

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: połowę

godny polecenia

Lakier kryje już od pierwszej warstwy, nie pozostawia smug, szybko schnie i ma bardzo wygodny pędzelek. Szeroka gama kolorystyczna i atrakcyjna cena.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

świetny lakier!

Posiadam piękny czerwony lakier w kolorze 322 Sweet\'n\' Spicy :)
Szeroki pędzelek to REWELACJA! Jeszcze nigdy nie malowało mi się paznokci tak szybko i dokładnie :) Dwa pociągnięcia i cały paznokiec jest pokryty lakierem, nie umazalam nim nawet skórek jak to zawsze mi się zdarza :) Dwie warstwy w zupełności wystarczają. Jeśli chodzi o trwałośc, to po 2 dniach (bez top coatu) mam już starte końcówki. Pojemnośc jest duża, pędzelek idealny do malowania, piękne kolory, super krycie i dobra trwałośc. Dlatego na pewno kupię więcej lakierów z tej serii, mimo tego, że za jeden trzeba zapłacic ok 15 zł.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie; kolor 322 Sweet\'n\' Spicy

bardzo dobry

jest to mój ulubiony lakier do paznokci,
+łatwo się rozprowadza
+nie smuży
+wystarczy jedna warstwa by uzyskać intensywny kolor
+ma wygodny szeroki pędzelek
+estetyczne opakowanie
+najlepszą trwałość ze wszystkich lakierów jakich próbowałam
minusów nie odnotowałam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

godne uwagi

Zalety
* poręczna buteleczka
* wydajny
* żywe kolory
* nie odpryskuje
* cena w promocji jak najbardziej przystępna
* bogata gama kolorów
* łatwo się rozprowadza
* szybko zasycha

Wady:
* cena regularna mogłaby być niższa

Ilość zużytych opakowań: 5 kolorów zurzytych do połowy

Zapowiada się obiecująco

To mój pierwszy lakier z serii Lycra Pro. Mam nr 298 Pink Amazon.
+duża gama kolorystyczna
+odcień 298 to róż wpadający w czerwień, jest dobrze napigmentowany, żywy i nie odbiega od tego w buteleczce
+kryje już jedną warstwą, równo, ładnie, bez prześwitów
+ładnie się błyszczy
+szybko schnie
+dobrze przycięty, szeroki pędzelek, wygodny w użyciu, dla mało wprawionych w malowaniu osób będzie idealny

-lakier starł się dość mocno na końcówkach już drugiego dnia, mimo stosowania rękawic przy zmywaniu itd. Przy tak intensywnym kolorze wygląda to fatalnie.

Przetestuję inny odcień i zobaczę czy to przypadłosć wszystkich lakierów z serii Rimmel Lycra Pro.
Co do trwałości lakieru w butelce jeszcze się nie wypowiem. Mam nadzieję, że nie będzie tak szybko gęstniał, jak Rimmel 60 Seconds.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

tragedia...

Lakier dostałam w prezencie od przyjaciołki,nałozyła go raz, musiała poprawic, zmyła, potem kolejny raz i oddala.myslałam ze po prostu nie potrafila posłuzyc sie grubym pedzelkiem,ale to nie to,jego struktura nie pozwala na nałozenie cienkiej warstwy, a poprawka powoduje rozmazanie.nie polecam, na pewno nie kupie.

Używam tego produktu od: kilku dni

Dobry

Lakier kupiłam w promocji w Hebe, uważam że dobrze wydane pieniądze, jestem zadowolona w produktu. Posiadałam 2 odcienie czerwieni, grafit i jakiś nudziak chyba.
\\nPlusy:
\\n-głębokie kolory, duża gama koloryst.
\\n-pędzelek dobrze rozprowadza
\\n-trwałość od 5 dni
\\n-szybko schnie
\\n-nie niszczy płytki
\\n
\\nWadą jest cena regularna ponad 16 zł to sporojak za lakier, na szczęście często są promocje.
\\n
\\nDobrze współgra z topami których używam.
\\nPodsumowywując naprawdę dobry lakier, dający efekt i spełniający z pełni moje oczekiwania.

Bardzo lubię

Łatwo, szybko a i efekt zachwyca :) Cena odpowiednia co do jakości produktu jednak jedynym niepokojącym faktem jest bardzo szybkie wysychanie stąd brak jednek gwiazdki, ale generalnie będę do nich wracać :)

Ilość zużytych opakowań: powyżej 5