Nivea, Visage, Nawilżający krem na dzień do cery normalnej i mieszanej SPF 8 z wyciągiem z lotosu i witaminami (stara wersja)

Nawilżający krem na dzień Nivea Visage ma lekką, szybko wchłaniającą się formułę, która zapewnia optymalny poziom nawilżenia i wspomaga naturalną równowagę skóry normalnej i mieszanej. Wzbogacony pielęgnującym wyciągiem z lotosu i witaminami intensywnie nawilża skórę, zapewniając skórze długotrwałe uczucie świeżości. Zawiera filtr SPF 8 dzięki czemu chroni skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych (UVA/UVB)
Efekt: intensywnie nawilżona, promienna i naturalnie świeża skóra.

Skład: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cyclomethicone, Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Methylpropanediol, Cetyl Alcohol, Tapioca Starch, Glyceryl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydrogenated Coco-Glycerides, Phenylbenzimizadole Sulfonic Acid, Stearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Nelumbium Speciosum Extract, Titanium Dioxide, Trimethoxycaprylylsilane, Dimethicone, Propylene Glycol, Sodium Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparanen, Trisodium EDTA, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, BHT, Buthylphenyl Methylpropional, Parfum

Cena: ok. 12,50zł / 50ml
/bw/

taki sobie

Taki sobie krem.
Na dzien nie do konca sie nadaje,lepiej go uzyc na noc.
Jeden plus ze jest dosc lekki,ladnie pachnie,dobrze nawilza gdy cera jest podrazniona.
Niska cena to kolejny plus.
Przy cerze bardzo suchej niestety nie do konca daje rade dlatego srednia ocena.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Raczej krem zimowy...

Krem nie wywiązuje się z zadań jeśli chodzi o matowienie, na pewno nie wtedy kiedy jest ciepło, bo ma zbyt tłustą konsystencję. Buzia świeci się tuż po nałożeniu. Na zimę jest jednak dobry. Używam go teraz, bo nie wysusza mi twarzy i nie świecę się tak, no bo jest zimno i buzia potrzebuje się ubrać w coś tłustszego, mimo iż mam cerę mieszaną.
Latem strasznie zapychał mi pory, zrezygnowałam z używania już na drugi dzień. Na zimę - OK.

fajny

nigdy nie byłam przekonana do marki nivea, zawsze używałam kosmetyków z apteki, jednak ten krem jest miłą niespodzianką, ładnie pachnie, dobrze nawilża, skóra jest po nim niesamowicie miła w dotyku, nadaje się na noc jak i na dzień, nie "roluje się"...

Używam tego produktu od:miesiąca

odkryłam go po czasie :/

Skusiłam się na niego, ponieważ jest to niby lżejsza wersja, nie widziałam w składzie żadnej wazeliny czy trójglicerydów, które dla cery tłustej są niewskazane. I rzeczywiście chyba jest lżejszy a na pewno nie taki tłusty jak ten w zielonym opakowaniu przeznaczony do cery mieszanej i tłustej, którego miałam kiedyś nieprzyjemność użyć. Krem dobrze się rozprowadza, dobrze nawilża, po nałożeniu cera wydaje się być matowa, ale należy go stosować oszczędnie, bo łatwo można nim przetłuścić cerę, gdy się nałoży za dużo. Zapach kremu ładny, typowo niveowski. Nie zauważyłam też, aby zapychał. Jedyne co w nim mi się nie podoba to to, że po krótkim czasie cera jakby się pociła i dość szybko przetłuszczała. Może lepszy byłby do stosowania w zimie.

Teraz kiedy krem mi się skończył widzę, że jego stosowanie przyczyniało się do szybszego przetłuszczania skóry. Nie używam go - mam cerę dłużej matową. Taki paradoks, ale tak jest naprawdę.

Używam tego produktu od:2 m-cy

bardzo średni

Ładny zapach i delikatna konstystencja. Dobrze nawilża, ale kompletnie nie nadaje się na dzień. Po dwóch godzinach moja cera (mieszana) zaczyna się świecić i mam wrażenie jakbym wysmarowała się oliwką.
Zakup nietrafiony - zużyję go jako krem na noc.

Nie dla mnie

Krem ten nie podpasował do mojej mieszanej cery. Jak dla mnie jest " za ciężki", stanowczo za długo sie wchłania i pozostawia tłusty film na skórze. Poprostu nietrafiony zakup.

Używam tego produktu od: ok pół roku

Słoiczek przyjemności.

Plusy:
- eleganckie opakowanie : słoiczek,
- przyjemny charakterystyczny dla Nivea zapach,
- dobra konsystencja lekkiego kremu,
- nawilża,
- dobry pod podkład,
- zawiera filtry SPF 8,
- cena

Wady:
- trochę się klei
- dość długo się wchłaniaUżywam tego produktu od:2 miesiące

Cudowny.

Używam go już jakiś czas i jestem zachwycona.
PLUSY
+ lekki
+ szybko się wchłania nie zostawiając tłustego filmu na skórze
+ dobrze nawilża i jednocześnie delikatnie matuje
+ filtr 8 jest idealny dla mnie więc przed opalaniem smaruje nim buzie
+ wspaniały, przyjemny zapach
+ nie zapycha porów
+ łagodzi podrażnienia i nie powoduje nowych,a to coś nowego dla mojej wrażliwej skóry
+ niska cena (w Biedronce można go dostać nawet za 11 zł)
+ dobry i na dzień i na noc
MINUSów nie ma :)
Gorąco polecam - świetna jakość za śmieszną cene.

super

Plusy:
- pieknie pachnie
- szybko sie wchlania
- nie zostawia tlustej warstwy
- bardzo dobrze nawilza
- delikatnie matuje
- idealny pod makijaz
- lekki, nietlusty
- nie zapycha
- nie podraznia
- nie pojawiaja sie zadne niespodzianki
- cena

Minusy:
- nie zauwazylam

Najlepszy na jesien, zime i wiosne, w lecie nie trzyma tak dobrze matu i buzia szybciej sie swieci.

Używam tego produktu od: niecaly rok

super

nie dosc ze pachnie tak swiezo to jest super dla skory nie powoduje podraznien jest bardzo delikatny ma swietna konsystencje nie jest tlusty nie zostawia filmu dobrze sie wchlania jest po prostu moim ulubionym!stosuje go na noc rowniez:)polecam sprobowac bo nie jest drogi.

Używam tego produktu od:3lat
Ilość zużytych opakowań:wieleee:)