Clarins, Multi-Active Nuit Prevention Plus

Clarins, Multi-Active Nuit Prevention Plus

W 2001 roku Clarins stworzył Multi Active Day Cream i Cream-Gel Protection Plus. Dziś Wydział Badań Naukowych i Rozwoju firmy skoncentrował swoją uwagę na roli kortyzolu, hormonu naturalnie wykorzystywanego przez nasz organizm, gdy nie śpimy, co zapewnia nam ochronę przed wolnymi rodnikami. Zdobyta w wyniku badań naukowych wiedza została wykorzystana do stworzenia całkowicie nowatorskiego produktu pielęgnacyjnego: Multi Active Nuit Lotion Prevention Plus, który maksymalizuje korzystny wpływ snu, niezależnie od tego jak mało śpimy. Multi Active Nuit jest dostępny w 2 konsystencjach: odżywczego kremu odpowiedniego dla osób o cerze normalnej lub suchej oraz lekkiej emulsji dla osób o cerze mieszanej lub żyjących w krajach o gorącym klimacie. Wyniki najnowszych badań w dziedzinie fizjologii skóry wyraźnie podkreślają rolę kortyzolu, hormonu wydzielanego w organizmie podczas czuwania. Wydział Badań naukowych i Rozwoju firmy Clarins potwierdził w wyniku badań, że gdy zasypiamy, spada poziom kortyzolu, co z kolei osłabia mechanizmy obronne skóry. W wyniku tego procesu skóra jest podatna na szkodliwe działanie wolnych rodników, głównej przyczyny jej przedwczesnego starzenia się.

Kluczowe składniki:

- wyciąg z dziwaczka jalapa (Mirabilis Jalapa) - został wybrany w celu zrekompensowania osłabienia mechanizmów obronnych skóry, gdyż okazał się wyjątkowo skuteczny w blokowaniu procesów biologicznych prowadzących do powstania wolnych rodników. Roślina ta pochodzi z Peru i jest powszechnie znana również pod nazwą kwiatu popołudnia (four o`clock)

- korzeń angielskiego dębu działa na skórę kojąco, wzmacnia jej naturalne mechanizmy ochrony przed wolnymi rodnikami i pomaga jej w jak najlepszym wykorzystywaniu innych aktywnych składników

- witamina E uzupełnia listę składników odpowiedzialnych za ochronę przed wolnymi rodnikami

- wyciąg z geranium, który ułatwia sen, działa kojąco na skórę, która dzięki niemu lepiej wchłania wszystkie aktywne składniki

- Laminaria Cloustoni - jest brunatną algą o strukturze komórkowej zbliżonej do ludzkiej skóry. Wzmacnia połaczenia międzykomórkowe

- Clintonia Borealis - jest korzeniem mającym wyjatkowe właściwości kojące, działa detoksyfikująco, poprawia oddychanie komórek

- mandarynka - zawiera wyjątkowo cenne składniki o działaniu nawilżającym i odżywczym

- witamina A - wpływa na poprawe procesu odnowy komórkowej

Wyjatkowe receptury Kremu i Emulsji Multi Active Night Prevention Plus dają skórze szansę na poprawienie swojego stanu podczas nocy oraz zapobiegają powstawaniu drobnych zmarszczek maksymalizując korzystne działanie snu. Kosmetyki te wzmacniają również połączenia międzykomórkowe, delikatne kanaliki umożliwiające wymianę najistotniejszych informacji pomiędzy komórkami, dają skórze zastrzyk energii komórkowej, która znacznie zmniejsza się pod koniec dnia.

bardzo dobry

Zgadzam się, że Multi-Active jest bardzo wydajny -poprzednia wersja kremu służyła mi przez przeszło 4 miesiące. Ale nowa wersja jest moim zdaniem o wiele lepsza. Ten kosmetyk naprawdę intensywnie nawilża i poprawia kondycję mojej skóry, która ostatnio troche się przesuszyła. Polecam.

Doskonaly!!!

Choc uzywam go od tygodnia musze stwierdzic ze jest to bardzo dobry krem na noc. Ja uzywam emulsji bo mam mieszana cere. Przepiekny zapach, bardzo szybko sie wchlania nie pozostawiajac tlustej warstwy. Po nalozeniu odczuwa sie ze skora jest zrelaksowana. Duzy plus za higieniczne opakowanie. Rano twarz wyglada wypoczeta i gladziutka. Nie powoduje powstawania zaskornikow. Choc koszt to niemaly to naprawde warto, tymbardziej ze firma ta ma preparaty ktore sa bardzo wydajne!! i starczaja na dlugo.