L'Oreal Paris, Pure Zone Przeciw Zaskórnikom, Krem nawilżający przeciw niedoskonałościom

Technologia Poretarget pozwala głębiej wniknąć bardziej skoncentrowanym składnikom aktywnym, aby działały tam gdzie trzeba - w samych porach skóry.

Cena: ok. 20zł / 50ml

/m/

"skóra jest doskonale nawilżona i matowa" - rezultaty po zastosowaniu. JEdnak po uzyciu tego kremu moja skór na twarzy sie świeci chociaz nie mam cery tłustej. uzywam juz ponad 2 tygodnie nie zauwazylam zadnej poprawy abynjamniej tego co napisane jest na opakowaniu. gdy nakladam na krem pudeer z kremu robily sie paskudne zmazy..

Używam tego produktu od:2 tyg

dla mnie jak najbardziej ok. Na początku stosowania oduczałam lekkie szczypanie, ale jak domyślam się produkt zaczął działać. Bardzo wydajny, łatwo się aplikuje. Godny polecenia. Skóra z tygodnia na tydzień się poprawia... Na pewno z niego nie zrezygnuje.

Dla mnie świetny.

Podstawową zaletą tego kremu jest to, że nie wysusza skóry(mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków). Podejrzewam, że posiadaczki cery tłustej nie będą nim zachwycone, ponieważ nie matuje, ale mi to nie przeszkadza. Stosuję go tylko na noc, więc nie wiem jak zachowuje się z podkładem czy pudrem.
Zapach: dość intensywny, wyczuwam nutę "alkoholową"
Konsystencja: leciutko wodnista; jakby żel-krem
Działanie: efekty widać dopiero po około tygodniu systematycznego stosowania; poza tym: wygładza, nawilża, pomaga zwalczać niewielkie pryszcze.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

ok!

Krem dobrze nawilża i matuje, niestety po paru godzinach i tak się trochę świecę. Zmniejszenia się ilości zaskórników nie zauważyłam. Gdy potrę skórę, a mam nałożony na twarzy tylko ten krem roluje się i to chyba jego największa wada. Mimo to kupię go ponownie, bo fajnie matuje. :)

Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Dobry.

Jestem posiadaczką bardzo problematycznej cery. Zaskórniki, pryszcze, blizny- to wszystko ma tendencje do pojawiania się.

Jeśli chodzi o krem. Dla mnie BARDZO poprawił wygląd mojej skóry. Wypryski nie pojawiają się tak często. Twarz jest dużo gładsza. Blizny sie troszeczkę wybielają. Ale rezultat jest widoczny już po kilku dniach użycia.

Plusy:
+ Poprawa wyglądu cery
+ Ma konsystencję trochę bardziej "wodnistą" niż "kremową" przez co jest bardzo wydajny i łatwo sie rozsmarowywuje.
+ Dla mnie jest nawilżający
+ Zapach w porządku- kojarzy mi się z gabinetem kosmetycznym

+/- Pozostawia trochę tłustej powłoczki na twarzy

Używam go na dzień i na noc. Nie wiem jak okreslić jak się sprawdza pod makijażem bo to sprawa indywidualna ale ja nie mam probemu żeby sie coś rolowało.

Krem jest godny polecenia dla wszystkich tych którzy mają problemy z trądzikiem.
Daję mu mocną 4+. 5 będzie dla kosmetyku bądź specyfiku który ostatecznie zwalczy mój trądzik.

Coś tam poprawia

Po kremie z Loreala spodziewałam się troche lepszego efektu. Ale po kolei,cena w miare przystępna na przeciętną kieszeń, opakowanie może być, zwykłe, tak jak i działanie. Buzia za każdym razem niemiłosiernie mnie piekła, chyba że nałożyłam niewidoczną wręcz ilość na twarz. Krem rano po umyciu twarzy wodą nadal był na twarzy, lepił się. Zapach jakiś miętowy chyba. Zauważyłam jakiś rezultat, troche zniknęły zaskórniki ale stanowczo lepszy efekt osiągnęłam za połowe tańszy krem Dax.
Nie wiem czy polecić krem, zależy czego oczekujemy.

Używam tego produktu od:1 miesiąc