Yves Rocher, Pur Désir de Lilas EDT

Yves Rocher, Pur Désir de Lilas EDT

Woda toaletowa o zapachu bzu, dwie wielkości flakoników 30 i 60 ml.

uwielbiam! :)

Uwielbiam ten zapach! Jest bardzo intensywny, kwiatowy, wiosenny. Przyciąga uwagę! Wiele razy chwalony przez rodzinę i znajomych :) Do tego ma estetyczny flakon w pięknym fioletowym kolorze :)
Wad nie zauważam żadnych!

Używam tego produktu od: odkąd pamiętam
Ilość zużytych opakowań: około 5

Wiosna, wiosna... ach to Ty!

Ach ten Bez..

Muszę pokornie przyznać, że na początku dość zlekceważąco podeszłam do tej wody, kupiłam jako ot zwykły odświeżacz na niezobowiązujące sytuacje na promocji w YR.
I jakże szybko przekonałam się, ze to nie jest jakiś tam zwyklak kwiatowy..

Pur Désir de Lilas zaskoczył mnie swoja autentycznością, naturalnością i bezpretensjonalnością oraz zwrócił uwagę otoczenia - komplement za komplementem.. łał ;)

Co tu dużo pisać - poprostu piękny zapach bzu, taki który niesie radość na nadchodzącą wiosnę - to nie może się nie podobać - piękno tkwi w prostocie, a ja czasem chce się cieszyc tak poprostu.. z kwitnąch kwiatow, śpiewu ptaków i promieni słońca. Z życia.

Ma on w sobie coś co przyciąga, nie jest płaski a taki rzekłabym... trójwymiarowy.
Otula.
Wiosenny, lekki, pieszczotliwy.

Tu nie chce nic wiecej, bo i tak dostałam wiecej niż oczekiwałam.

Próbowałam stopsować w zimie, jednak nie czuje wtedy jego uroku.
Według mnie idealny na pierwsze przebłyski wiosny.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 60 ml

Wspaniały zapach!

Uwielbiam zapach bzu i nigdzie nie spotkalam ani żadnych perfum,ani wody toaletowej poza Yves rocher. Uwielbiam go! W zimie przypomina mi o wiosnie, a tym samym poprawia nastrój. Zgadzam się z tym, że nie jest trwały, ale warto go poczuć na ciele chociaż na chwilę.
Duża buteleczka, starcza na dosyć długo. Cena -rozsądna. Ostatnią buteleczkę nabyłam na promocji urodzinowej.
Miałam z tej serii jeszcze balsam do ciała i żel pod prysznic dosyć byłam zadowolonaz

Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Zapach zwala z nóg!

Jak większość zauważyła, zapach ten idealnie odwzorowuje majowy podmuch wiatru, kiedy rosną bzy. Najwspanialszy zapach na świecie. Jedyne co mnie "martwi", to że jest nietrwały. Mam nadzieję, że spróbują coś zrobić z tym fantem. Czasem nawet jak mam kiepski nastrój, to wystarczy, że powącham nakrętkę i już od razu lepiej na sercu.:)

Cudowny naturalny zapach

Uwielbiam zapach bzu, a ta woda pachnie zupełnie jak bukiet tych kwiatów. Kiedyś po obfitym spryskaniu się nią, spotykam koleżankę na ulicy i w pewnej chwili ona bierze głęboki wdech i mówi: "Czujesz? Bzy gdzieś kwitną... zaraz... przecież jest październik!" Nic dodać, nic ująć :-)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

Dobry

Dostałam w prezencie buteleczkę prawie całą. Poprzedniczka użyła ich dosłownie kilka razy.
Zapach od razu kojarzy mi się z wiosną, kiedy kwitną bzy. Zdziwiłam się, że aż tak dobrze odwzorowano zapach ich kwiatów. Równie dobrze możnaby nosić ze sobą wianek z tych kwiatów i pachnieć tak samo.
Ładna, dobrze leżąca w ręce butelka. Nie obawiam się, że ją stłukę.
Nie jest zbyt trwały.
Nie używam go już zbyt często dlatego mam je aż tak długo. W tą wiosnę pewnie skończę flakon.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą buteleczkę 60 ml

Całkiem miły zapach

Jednolity zapach, który lubię - pewnie jak większość jego zwolenniczek z sentymentu do miłych wiosennych skojarzeń z zapachem pąków majowego bzu.
Któregoś razu kupiłam płyn do podłóg i nalewając go z butelki skojarzyłam, że jego zapach jest łudząco podobny do wody toaletowej, która się rano spryskałam...Nie zmienia to faktu, że nadal lubię ten zapach, ale od tamtej chwili inaczej go postrzegam;)

Plusy:
- cena dośc przystępna;
- (mimo skojarzeń z zapachem płynu do podłóg) odznacza się całkiem miłą dla nosa wonią;
- ładna buteleczka;

Minusy:
- mało wydajny;
- bardzo ulotny zapach

Zapach bardzo przyjemny, świeży, w sam raz na wiosne.
Lubie zapach bzu, a ta woda oddaje bardzo wiernie zapach kwiatów bzu.

Utrzymuje się długo... wiadomo na skórze krócej niż na ubraniach...

Ogólnie polecam:)

Używam tego produktu od: Paru lat
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

bardzo lubię

Uwielbiam ten zapach, od kiedy założyłam kartę w ives rocher udało mi się go upolować za bezcen. Lubię bez, ten zapach kojarzymi się z wiosennym podmuchem ciepłego wiatru. Zapach w sam raz na wiosne i lato.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

ŁADNY ZAPACH

Powiem szczerze zakupiłam tą wodę bardziej z zachcianki niż miłości do kwiatu bzu.Nie lubię pachnieć jedną konkretną nutą zapachową, wolę raczej kompozycje.Już sam kartonik bardzo mi się spodobał -biały z namalowanymi kwiatami bzu.prosty, lecz ładny. Woda mnie zaskoczyła, aczkolwiek jestem przekonana o tym iż na plus.
Pachnie bzem, ale jest to słodki delikatny zapach, który mogłabym sobie wdychać i wdychać. Jedyne co mnie zmartwiło, to fakt , że jest strasznie nie trwała na skórze utrzymuję się kilka godzin po czym zapach słabnie i...już go nie ma.
Polecam nie tylko amatorkom kwiatu bzu.

Używam tego produktu od: DWÓCH TYGODNI
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 60 ml

Wierna kopia zapachu bzu

Muszę z progu przyznać, że zapach jest bardzo autentyczny - to istotnie bez, skroplony i zamknięty w flakonie. Niekoniecznie przepadam za kwiatowymi zapachami, ale zapach bzów cenię. Choć nie uważam że to dobrze pachnieć jednowymiarowo.

Zapach jest początkowo bardzo intensywny, jakbym dopiero co wytarzała się w kwiatach bzu. Jednak jet bardzo nietrwały - po kilku godzinach całkowicie się ulatnia, dlatego traktuję tą wodę raczej jako mgiełkę niż faktyczny zapach.

Opakowanie jest ok, ale zakrętka mogłaby lepiej pasować (nie przekręcać się)

Ponownie nie kupię, bo wolę złożone zapachy, ale polecam wielbicielkom kwiatów.

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Promyk słońca w pochmurny dzień.

Wiosenny zapach, aczkolwiek ja używam go jesienią i zimą. W pochmurny dzień ten perfum jest panaceum na całe zło :) Humor powraca mi i osobą w moim otoczeniu, które czują ten zapach. Bez pachnie przepięknie, nuta zapachowa oddana bezbłędnie ;) Trwałość nie znakomita, ale nie wymagajmy tak wiele za tak nie wiele. Cena nie zła.

Ilość zużytych opakowań: 1 standart