Wibo, Glamorous Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Wibo, Glamorous Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Nowa maskara sprawi, że rzęsy będą idealnie rozczesane, a spojrzenie nabierze głębi.

Nowa formuła o potrójnym działaniu:
- ekstremalnie wydłuży i pogrubi rzęsy,
- nada im 100% więcej objętości,
- nowa gumowa szczoteczka dopasowuje się do kształtu rzęs, tak by każdą z osobna uwydatnić i nadać spojrzeniu seksowny charakter.

Rewelacja!

Kupiłam ten tusz zachęcona gumową szczoteczką oraz ceną promocyjną w rossmanie - 4zł! Nie spodziewałam się cudów za tą cenę ale tusz naprawdę mnie zaskoczył - rzęsy są pięknie wydłużone, podniesione oraz pogrubione. Do tej pory używałam Maybelline Define-a-Lash i muszę szczerze przyznać, że ten tusz mogę postawić na równi z nim :) Szczerze polecam!

świetny za taką cenę

rezultat praktycznie identyczny co false lash effect maxfactora. nie skleja, nie powstają grudki, głęboki odcień czerni. za taką cenę na prawdę warto się o niego pokusić. bardzo dobrze pogrubia i świetnie nadaje się do mocnego makijażu. najlepsze wrażenie sprawia szczoteczka. polecam.Używam tego produktu od:tygodnia