Dr Irena Eris, Cera wrażliwa, Krem ochronny do cery fotowrażliwej SPF 30+

Dr Irena Eris, Cera wrażliwa, Krem ochronny do cery fotowrażliwej SPF 30+

Delikatny krem ochronny z faktorem SPF30+ (bloker) jest polecany do cery wrażliwej, szczególnie dla osób ze skórą fotowrażliwą, pozwalając im na przebywanie na słońcu. Możemy go stosować jako krem dzienny w okresie letnim i zimowym. Zawarte w kremie niealergizujące i fotostabilne filtry UVA i UVB skutecznie chronią przed promieniowaniem słonecznym. Witamina E neutralizuje wolne rodniki zapobiegając przyspieszonemu, pod wpływem słońca, starzeniu się skóry. Wraz z kojąco działającą alantoiną zmniejsza się podatność na podrażnienia. Fitokolagen korzystnie wpływa na elastyczność oraz gospodarkę wodną skóry.
Działanie: kojące, chroniące przed promieniami słonecznymi, przeciwrodnikowe, uelastyczniające, nawilżające, ochronne

Na lato na wyłączność

Jego prawdziwą skuteczność chyba będę mogła ocenić dopiero za kilka lat. Przy mojej tłustej skórze ciężko się wchłaniał i pozostawiał na skórze film - choć faktem jest, że go sobie nie żałowałam. Nakładałam go sumiennie pod oczy, które lubił trochę przypiec - nie nadaje się do tego wrażliwego obszaru. Powiedziałabym śmiało, że o ile nie ma się skóry suchej nie nadaje się pod makijaż. Jest bardzo wydajny i przyjemnie, choć standardowo - kremowo pachnie. Czy kupiłabym go sobie ponownie? Nie, jeśli znajdę jego alternatywę. Mimo wszystko wróciłam z wakacji nie przypieczona, choć byłam w tropikach (i tak przez większość czasu padało). Wróciłam równiez nie nawilżona i wkrótce potem mnie "wysypało" - lecz jak sądzę mogły być tego jeszcze inne przyczyny, niż zmiana temperatury i powrót do miejskich zanieczyszczeń. Polecam z mieszanymi uczuciami. Dla cery tłustej jak sądzę jest to ostateczność. Ilość zużytych opakowań: 1

taki sobie

Sprawia wrażenie lekkiego, w miarę szybko się wchłania, ale niestety po chwili moja twarz mocno się świeci i nawet przypudrowanie nie pomaga, skóra jakgdyby przetłuszczała się ze zdwojoną mocą :( Na lato się nie nadaje bo bardzo sie świecę i podkład mi spływa. Gdyby nie ochrona anty UV nawet bym na niego nie spojrzała, ale zimą ostatecznie mogłabym go używać. Mam nadzieję, ze odnajdę coś lepszego.Ilość zużytych opakowań: tubka 15 ml

Polubiłam go

Bardzo dobry kremik. Używałam go, gdy szwędałam się po górach i bardzo mi się przydał Jego lekka konsystencja była w sam raz do mojej mieszanej cery, nie uczulił mnie, jest delikatny. Skóra staje się gładsza i przyjemniejsza w dotyku. No i jeszcze ma filtry UVA i UVB - to jego następny plus, a w górach jest to dość ważne.

może być

poleciła mi go pani z drogerii bo szukałam jakiegoś kremu z filtrami.Jest leciutki dobrze się wchłania ale jest niezbyt do mojej cery mieszanej ponieważ miejsca tłuste-strefa T się błyszczy .Ogólnie może być gdy "przypudruję nosek"....

może być

Lekka konsystencja, może niewsytarczająco nawilżać b. suchą skórę. Rzeczywiście bezzapachowy. Sprawia wrażenie solidnej ochrony ("30 +"), ale jak wyczytałam w newsach wizażowych, niedostatecznie chroni przed UVA (tylko fale krótkie), za co odejmuję mu jedną gwiazdka. W przeciwnym razie mogłaby to być przyzwoita pozycja ochronna na lato, dobrze nadaje się jako podkład pod makijaż.Ilość zużytych opakowań: próbka 15 ml.