KWC LogobyWIZAŻ logo
Płyny do płukania jamy ustnej

Splat Biomed Sensitive, Płyn do płukania jamy ustnejPłyn do płukania jamy ustnej

4,4 na 55 opinii
60% kupi ponownie

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4,4 na 5
Kupi ponownie: 60% osób
  • 5 / 5
    Naturalny skład, bez alkoholu
    Szukałam fajnego płynu do płukania ust a dość już miałam tego strasznego Listerine lub Colgate. Moją uwagę zwrócił płyn Biomed. Nigdy jeszcze go nie spotkałam i postanowiłam wypróbować. W drogerii, w której akurat byłam płyn był w dwóch wariantach, postanowiłam zacząć od sensitive. Opakowanie to przeźroczysta butelka plastikowa, uwagę zwracają winogrona na przodzie oraz kilka znaczków atestów i certyfikatów. Opis płynu z tyłu opakowania dużo obiecuje. Nakrętka również jest przeźroczysta i plastikowa. Opakowanie to standardowe 500ml, wystarcza na długo. Normalna cena to 15,99, ja kupiłam w promocji za 9,99 zł.Czy to dużo czy to mało zostawiam do własnej interpretacji. Dla mnie cena była ok. Płyn składa w 99% ze składników naturalnych. Ponadto zawiera w swoim składzie potas, który zmniejsza nadwrażliwość zębów. Wyciąg z kory dębu który przeciwdziała stanom zapalnym, a ekstrakt z ananasa zapobiega próchnicy i nieświeżemu oddechowi. Na uwagę zasługuje fakt ze nie zawiera alkoholu ani fluoru. Płynu używam dwa razy dziennie i jeżeli chodzi o działanie to uważam że jest rewelacyjne. Nareszcie znalazłam płyn który odpowiada mi w 100%. Nie ma mocnego smaku, z którym nie da się wytrzymać dłużej niż 2 sekundy jak inne płyny. Smak jest bardziej delikatny i przyjemny. Ochrona zębów jest pierwsza klasa. Zauważyłam ze oddech jest bardzo długo odświeżony i czuć że zęby są czyste i przyjemne w dotyku. I rzeczywiście odkąd go używam ani razu nie miałam żadnego stanu zapalnego i nie odczuwam żadnej nadwrażliwości na ciepło czy zimno. Podsumowując to rewelacyjny płyn do płukania. Sprawdza się świetnie w działaniu. Ja bardzo chętnie kupię również inne warianty tego płynu. Polecam go wszystkim
    Zalety:
    • Naturalny skład
    • Doskonale chroni zęby
    • Fajny smak
    • Nie jest zbyt mocny a spełnia swoje zadanie
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Kupił/a w:Inna drogeria

41 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ariessa
    18 stycznia 2022 o 1:12
    3 / 5
    Bardziej na minus niż plus
    Płyn do płukania jamy ustnej to preparat, do którego się zbytnio nie przywiązuję. Wracam do niektórych raz po raz, ale zasadniczo kupuję taki, który wpadnie mi w oko albo aktualnie jest w promocji. Nie znałam marki Biomed, ale dopisek Sensitive przekonał mnie do zakupu, ponieważ wrażliwe zęby dają mi się czasem we znaki. Używam wyłącznie płynów bez alkoholu, recenzowany spełnia ten warunek. Przy zakupie umknęła mi informacja o braku fluoru, a tego składnika płyn również nie zawiera. Dla mojego nienajmocniejszego uzębienia to akurat minus, ale nie ma co dramatyzować, robię czasem eksperymenty z innymi niż zwykle formułami. Płyn do płukania jamy ustnej Biomed ma poręczną butelkę o ładnej szacie graficznej, jest przezroczysty i posiada smak, do którego nie zdołałam się przekonać. Podobnie jak zapach kojarzył mi się z mocno rozwodnionym sokiem owocowym i zdecydowanie nie przypadł do gustu. Może to przyzwyczajenie do miętowego smaku, którego tutaj nie ma? Pomimo deklaracji, że jest to produkt do wrażliwych zębów zdarzało mu się szczypać w język, ale nie dokuczliwie ani regularnie. Powiedzmy, że jest w miarę delikatny. Po wypłukaniu ust, owszem, odświeżał, ale zostawiał nieprzyjemny dla mnie posmak. W innych opiniach widzę pozytywne nastawienie do smaku tego płynu - wygląda, że wszystko jest kwestią gustu i jestem w mniejszości. Biomed Sensitive nie przekonał mnie do siebie. Brak sympatii dotyczy nie tylko smaku oraz zapachu, ale przede wszystkim braku długofalowego działania. Płyn w żaden sposób nie przyczynił się do zmniejszenia nadwrażliwości zębów, a jednak troszkę na to liczyłam. W mojej ocenie to produkt przeciętny i nie planuję ponownego zakupu.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

19 osób uznało tą opinię za pomocną
    _inga
    25 maja 2021 o 9:34
    5 / 5
    Płyn do płukania jamy ustnej do wrażliwych zębów i dziąseł, Biomed Sensitive, Splat
    Płyn do płukania jamy ustnej kupiłam na jednej z aukcji internetowych Opakowanie to butelka o pojemności 500 ml zapłaciłam około 14 zł Płyn ma przyjemny winogronowy aromat, daj miłe uczucie odświeżenia, łagodzi nadwrażliwości zębów, jest wydajny. Duży plus za skład w 98 % składniki pochodzenia naturalnego bez dodatku alkoholu. Używam tego płynu w duecie z pastą odbudowującą do zębów wrażliwych z hydroksyapatytem i wapniem, Biomed Sensitive, Splat Na pewno jeszcze kupię i mogę polecić osobom które tak jak ja nie lubią płynów do płukania jamy ustnej o mocnych miętowych aromatach.
    Zalety:
    • - przyjemny winogronowy aromat
    • - łagodzi nadwrażliwości zębów
    • - odświeża oddech
    • - wydajność
    • - skład w 98 % składniki pochodzenia naturalnego
    • - nie zawiera fluoru
    • - nie zawiera SLS/SLES i alkoholu
    Wady:
    • - moim zdaniem brak
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

18 osób uznało tą opinię za pomocną
    wikis012
    12 listopada 2021 o 18:49
    4 / 5
    Delikatny i skuteczny
    Nie jestem największą fanką mocnych płynów do płukania jamy ustnej, dlatego przetestowałam płyn z Biomed. Produkt skutecznie, ale też delikatnie odświeża jamę ustną, bez podrażnień. Zapach kojarzy mi się z winogronami, jest bardzo przyjemny. Na plus oczywiście naturalny skład bez alkoholu. To ciekawy produkt dla osób z wrażliwymi dziąsłami i nie tylko. ZALETY Odświeża Delikatny Nie podrażnia Przyjemny zapach Naturalny skład WADY Brak
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    Aaaliyah
    17 lutego 2020 o 20:56
    5 / 5
    Pierwszy raz spotykam się z takim płynem
    Kiedyś zawsze kupowałam drogeryjne płyny do płukania jamy ustnej. Dopiero jakiś czas temu zdałam sobie sprawę, co za badziewiastych produktów używałam. Teraz kupuję rozsądniej. Płyn jest całkowicie przezroczysty. Bardzo dziwnie smakuje. Tak jakby guma do żucia o smaku winogron bez cukru. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Jest niezwykle delikatny. Przyjemnie odświeża jamę ustną, pozostawiając posmak winogron w buzi. Płyn jest wydajny. Nie piecze, nie tworzy piany w ustach. Po prostu naturalny, skuteczny produkt.
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Kupił/a w:Inna drogeria