My Secret, Matt Eyeshadow (Matowe cienie do powiek) (stara wersja)

My Secret, Matt Eyeshadow (Matowe cienie do powiek) (stara wersja)

Matowe cienie do powiek to eleganckie i szlachetne wykończenie makijażu oczu. Dodają głębi spojrzeniu, a różnorodność odcieni pozwala bawić się kolorem. Intensywne, dobrze napigmentowane.
Seria `My Secret` dla Drogerii Natura jest produkowana przez firmę Pierre Renee.

Znam trwalsze w tej cenie

mam brązowy 506, zawsze o takim marzyłam, brąz ktory zrobi mi naturalne cienie na powiekach:) jest bardzo dobrze napigmentowany, na powiekach trzyma sie caly dzien, jest tak lekki i ze nie czuc go na powiekach, jednak nie polecam uzywania kremu przed nalozeniem cienia bo szybko spłynie ;] ale bez niczego trzyma sie jakies 6 h. Po poł roku uzywania starly sie napisy.

bardzo wydajny

Używam tego produktu : rok

Świetny!

Mam kolor granatowy, jest intensywny, mocno napigmentowany, naprawdę przyjemny :) Długo utrzymuje się na powiekach.
Jedyny minus - w trakcie malowania osypuje się, irytuje mnie to, ale za tę cenę jestem w stanie to wybaczyć ;)
Na pewno kupię jeszcze inne kolory, bo znaleźć matowe cienie, do tego takie fajne, graniczy z cudem (przynajmniej u mnie w mieścinie;))

Polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

Rewelacyjny!

Mam odcień który w opakowaniu wygląda na śedni szary. Do tej pory uzywalam go do podkreślania brwi (głównie w tym celu go kupiłam, gdyż nie nosilam nigdy matów na powiekach). Przymierzając się do wystawienia recenzji, przez kilka ostatnich dni malowałam sobie rownież powiekitym cieniem.

Rewelacja! Makijaz robiony po przyjściu do pracy na 10-tą wytrzymywał w nienaruszonym stanie aż do wyjścia z pracy, tj. do godziny szóstej wieczorem. Po powrocie do domu zauważylam już pewne załamania w kącikach powieki, jednak nie na tyle wyraźne, aby można mówić o nieświeżym czy zepsutym makijażu.

Przerzucam się na maty, koniec korpka...

Używam tego produktu od: jakichś dwóch, trzech tygodni

Jestem zachwycona !

Osobiście jestem maniaczką matowych cieni i przetestowałam ich wiele, jednakże nie stać mnie na drogie dobre matowe cienie. Szukam więc tańszych zamienników. Jak na razie nic nie dorównywało Inglotowi jednak kiedy podeszłam do gabloty My Secret wiedziałam że to jest to !
Od dawna poszukiwałam ciemnego intensywnego "prawdziwego" brązu. Kolor 507 spełnia wszystkie te warunki. Jest mocno napigmentowany, intensywny i trwały. Niektóre matowe cienie "przyklejają" się do powieki i tworzą plamy. Ale nie ten moje drogie. Idealnie mi się na nim cieniuje, świetnie się rozciera.
Jutro lecę kupić jeszcze kilka kolorów, bo za taką cenę warto zaopatrzyć się we WSZYSTKIE kolory :)

Używam tego produktu od: kilku dni

tak tak tak :)

Rzeczywiście ten cień jest rewelacyjny. Mam odcień 507 mocny brązowy. Jest b.intensywny, mocny, głęboki wyrazisty. Wystarczyło jedno pociągnięcie aplikatora, nie musiałam dokładać kolejnych warstw. Dobrze napigmentowany, ma taki jeden spójny kolor ;) Dobrze się trzyma...nawet śmiem twierdzić, że caały dzień ;)
Polecam go wszystkim miłośniczkom matu !!! ;)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 na razie ;)

bardzo dobre

tak jak poprzedniczki szukalam zupelnie matowego cienia, mam najciemniejszy, grafitowy odcień, ten na zdjęciu wlasnie.
bardzo intensywny, dobrze sie naklada, nie osypuje sie.
nie musialam go nakladac na mokro, dobrze napigmentowany.
trwaly- wytrzymal calą noc, nie rozlazil sie po twarzy.
tani, w serii jest duzy wybor kolorow.
oby tak dalej My secret:)

Używam tego produktu od:dwa tygodnie

rewelacyjny

Cieni matowych jest niewiele w drogeriach. a juz w ogole tanich i dobrych! mam granat ,czerń,róż ciemny i jasny,brąz ciemny oraz dwa kolory beżu. granat piękny szlachetny, bardzo elegancki, intensywny. nie wałkuje sie na bazie , nie traci intensywności.cąły dzien bez poprawek. cielisty super sprawdza się przy rozcieraniu intensywniejszych kolorów. rewelacyjna cena i super jakosc! napewno ten cien powienien znalezc sie w kosmetyczce kazdej trendseterki!Używam tego produktu od:2 tygodni

Bardzo dobry.

Długo, oj dłuuugo szukałam zupełnie matowych cieni, bez żadnych drobinek i świecidełek. No i znalazłam:) Kolor dokładnie taki o jaki mi chodziło - kremowa biel (nie wiem jak to inaczej określić) - idealnie matowy, wyrazisty, trwały. Małe poręczne opakowanie. Cena zachwycająca:) Wybór kolorów z resztą też niczego sobie. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: ...