Herbal Essences, Hello Hydration Intensive Mask (Maska do włosów 'Nawilżenie po brzegi')

Intensywna maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych. Nadaje włosom połysk i blask, doskonale wygładza i nawilża. Maska zawiera wyciągi z kokosa i orchidei.

Warto :)

Maseczka jest bardzo dobra. Już podczas spłukiwania wlosy są mięciutkie. Bardzo ładnie pachnie, włosy łatwo sie rozczesują, są proste. Naprawde warto!

Używam tego produktu od:miesiąca

rewelacja!

kupiłam ją ze względu na przepiękny zapach i powiem szczerze że nie spodziewałam się po niej jakichkolwiek efektów, ot kolejna drogeryjna maska myślałam ;) nie mogłam się bardziej mylić. oprócz obłędnego zapachu ta maska ma do zaoferowania o wiele więcej! po pierwsze wygładza włosy i nawilża włosy nawet jeśli trzyma się ją tylko minutę (tak jak jest napisane na opakowaniu. włoski są lśniące, mięciutkie no po prostu cudne :) i do tego ten zapach kokosa który dość długo utrzymuje się na włosach. aha i maska jest na prawdę wydajna, wystarczy malutka ilość żeby pokryć moje włosy ( mam za łopatki), co jest miłą odmianą po porażce z maską Loreala z mleczkiem królewskim która z włosów robiła mi siano i naprawdę musiałam sie natrudzić żeby to coś jakoś w miarę równomiernie po włosach rozprowadzić.
także naprawdę z ręką na sercu polecam ;)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Świetna

Powiem tylko tyle,że jest bardzo dobra. Wygładza i to bardzo! Z nawilżeniem trzeba trochę czekać, ale warto.Wydajna, nie uczula, ładnie pachnie i skuteczna.

Po dłuższym stosowaniu uważam jednak, że jest dobra, ale nie zasługuje na tak wysoką ocenę. Znalazłam lepszą.

Hmm..

Jestem bardzo mile zaskoczona tym produktem. Sięgnęłam po niego bez uprzedniego sprawdzenia opinii na wizażu, ale trafiłam w dziesiątkę. Ta maska naprawdę nawilża moje włosy! Są po jej użyciu gładkie, miękkie w dotyku i do tego prześlicznie pachną (zapach utrzymuje się naprawdę długo). Jedynym jej minusem jest mała wydajność, ale to- przy takiej skuteczności- mogę wybaczyć.
Oczywiście nie ma co się spodziewać reklamowego efektu, ale naprawdę można odczuć, że działa!

edit:
przy zakupie kolejnych opakowań odżywki mój zachwyt mocno się zniwelował. Nie odczuwam już takiego nawilżenia i wygładzenia i nie jest to wynik przyzwyczajenia się włosów (robiłam długie przerwy). Cóż, widocznie po wbiciu się na rynek clairol zaczął pakować w te śliczne niebieskie pudełeczka zubożony produkt;[

Ilość zużytych opakowań: kilka

godna polecenia!

Maska jest super! Tania, łatwo dostępna, wydajna. Do tego robi cuda z moimi włosami. Ja stosowałam początkowo codziennie przed 5 dni, aby dostarczyć fest nawilżenie moim włosom, a teraz stosuje raz na parę dni. Włosy po myciu świetnie się rozczesują, są gładziutkie, nawilżone! Bomba! Gdy za dużo się weźmie, może obciążać, ale to kwestia indywidualna i ilości :) Myślę, że kupię ponownie, ale za jakiś czas. Teraz moje włosy są w świetnej kondycji. Nie plączą się pod czapką, szalikiem, kołnierzem kurtki, nie elektryzują, są błyszczące. Do tego ładnie pachnie, ale ten niebieski kolor... brrr

Używam tego produktu od:5 tygodni

Świetna maska na włosy.

Plusy:
- przystępna cena
- zapach
- nawilża włosy powoduje, że świetnie się układają, są błyszczące, elastyczne i w ogóle super :).
- jest to maska błyskawiczna, trzyma się ją tylko 1 minutkę!

Minusy:
- brak

Używam tego produktu od:miesiaca

Świetna maska :)

Bardzo dobry produkt. Maska naprawdę działa, włosy są po niej odżywione, ładnie się układają i mają fajny połysk.
Ładnie pachnie i jest wydajna. Wystarczy tylko trochę produktu aby pokryć całe włosy, a moje są za ramiona. Maska godna polecenia.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Super!

Kupiłam ja zaraz jak sie pojawiła w sklepie myśle co mi tam! i sie nie zawiodłam wlosy sa pieknie nawilzone miekkie lśniące i wygładzone ,zapach na moich wlosach jest wyczuwalny do nastepnego mycia,jest mega wydajna kupiłam ją w lipcu a mam włosy grube i średniej długości. stosuje ja tylko 2razy w tygodniu inaczej obciaz ale to normalne mam rowniez odzywke do koloru z tej serii i obie genialnie sie uzupełniaja :D

Używam tego produktu od:5miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ciagle w trakcie pierwszego

Świetna

Świetna tak jak i odżywka z tej linii.
Efekt działania nawilżającego czuć już podczas spłukiwania. Włosy sa wygładzone, nawilżone, miękkie w dotyku. Zwiększa połysk włosów.
Na moich łosach zapach jest niewyczuwalny po wysuszeniu włosów.
Wydajna i tania.
Szczerze polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc

Niezwykła!

Moje włosy za chiny ludowe nie chciały współpracować i się czesać :) Ta maska jednak dała im radę :) - trzymam ją zawsze ok godziny, po spłukaniu i wyschnięciu włosków non stop się nimi miziam... są takie mięciutkie :) dodam, że zniszczone, matowe włosy rewelacyjnie rozświetliła :)

Nie kupię jej jednak ponownie bo jestem zbyt łasa na nowinki dla włosomaniaczek, nie chcę też uzależnić włosków stosowaniem jednego specyfiku :)Używam tego produktu od: miesiąc

zaskakujaco dobra

Maska nawilzyla moje suche i zniszczone wlosy, Pieknie pachnie, na poczatku uzywalam jej 2-3 razy w tygodniu , teraz tylko raz na tydz. Widze znaczna poprawę, wlosy są blyszczce bardzo latwo je rozczesac, sa miekkie , przy czym w ogole nie obciaza wlosow, a nawet nabraly objetosci. Najlepsze jest to, ze juz po okolo 2 tygodniach efekty sa nie tylko po jej uzyciu ale po kazdym myciu bez uzycia zadnej odzywki. Lepsza niz niejedna profesionalna. Mogla by byc bardziej wydajna. Obecnie stosuje raz n atydzien i jej super.

Używam tego produktu od: ponad miesiac
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

bardzo dobra :)

Mam suche, zniszczone na końcach włosy, z tendencją do rozdwajania się.
Maska jest świetna, przyjemnie nawilża włosy, "naprawia" rozdwojone i połamane końcówki, ma przyjemny zapach, jest dość wydajna, ma fajną konsystencję ;)

Jak dla mnie ma same plusy, minusów jak na razie nie zauważyłam i na pewno kupię ją jeszcze nie raz ;)Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie