L´Oreal Professionnel, Absolut Thermo Repair, Mleczko termiczne odbudowujące i chroniące przed wysoką temperaturą

Odżywka - mleczko przeznaczona jest do włosów osłabionych, łamliwych, wiotkich, trudnych do ułożenia, zniszczonych. Odżywka zawiera składniki głęboko wnikające w strukturę włosa, wypełnia ubytki międzykomorowe włosa, odtwarza naturalną zewnetrzną warstwę włosa. Intensywnie odbudowuję strukturę włosa pod wpływem ciepła jednocześnie dając mu ochronę przed suszarką czy prostownicą. Pomaga zapewnić trwałą ochronę łuski włosa na całej jego długości.

Rezultat: włosy stają się sprężyste, elastyczne, zyskują siłę i odporność, są gładkie i lśniące.

Sposób użycia: Niewielką ilość mleczka należy wmasować w osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać. Można modelować przy użyciu suszarki lub prostownicy, które zwielokrotniają działanie produktu.

Cena: ok. 50zł / 150ml

/s/

Przydatny

Jako namiętna kolekcjonerka kosmetyków do włosów nie mogłam sobie odmówić posiadania tego kosmetyku w mojej kolekcji :D W sumie się nie zawiodłam, ale bez przesady cudów to on nie czyni. Owszem ładnie wygładza włosy, przede wszystkim końce, gdzie głównie go nakładam, możliwe, że chroni włosy przed szkodliwym działaniem prostownicy,ładnie pachnie. Generalnie godny polecenia. W związku z tym, że nie używam go na całe włosy tylko na ok 5 cm końcówek jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:3 miesiące

nie jestem przekonana ;]

Dałam 3 gwiazdki, ale myślałam o 2;] Szczerze mówiąc spodziewałam sie czegoś więcej po tym produkcie. Użyłam go już z 5 razy i nie ma prawie różnicy...mleczko jak mleczko, ładnie pachnie, nawilża i koniec...żadnej odbudowy!nie wiem nawet czy moje włosy zawdzięczają mu wygładzenie...Jestem wielką fanka serii profesjonalnej Loreal -ale niesyty, ten produkt to jakiś niewypał;] No i jak na te 150 ml nie jest tani...

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

doskonały

Witam

Jestem zachwycona tym produktem. Mimo iż przez użyciem mleczka zastosowałam maseczke na włosy to były puszyste, gdzie z reguły po maseczkach moje włosy są oklapnięte. Po użyciu mleczka włosy są bardzo miłe w dotyku, miękkie i lśniące. Gorąco polecam!!!

Używam tego produktu od: tygodnia

Swietny

Mam wlosy dlugie, farbowane,delikatne, wrazliwe. Preparat nie obciaza, ladnie pachnie( orientalny zapach nie kazdemu moze przypasc do gustu), dodaje witalnosci. Dodaje objetosci! Nie nawilza wystarczajaco. Cena przystepna( oczywiscie ta na allegro...), potrzebna jest mala ilosc do rozprowadzenia na dlugich wlosach - wielkosci orzecha wloskiego.Używam tego produktu od:tygodnia

Rewelacyjny

Odżywkę tą podpatrzyłam u fryzjera.
Nakładam odrobinę na mokre włosy po każdym myciu.
Już od pierwszego użycia widać różnicę. Włosy są miękkie, lekkie, bardzo się błyszczą.
Idealne dla osób prostujących włosy często lub codziennie. Odżywka świetnie chroni i nawilża włosy.

... można przedobrzyć...

Moim skromnym zdaniem seria Absolut Repair to jedne z najlepszych produktów odbudowujących zniszczone włosy wśród kosmetyków profesjonalnych.

Mleczko stosuję przed prostowaniem prostownicą, ponieważ nie uzywam suszarki. Włosy dostaja intensywnego kopa...ale po stosowaniu dwa razy w tygodniu tego specyfiku - włosy zaczęły się nieco przetłuszczać i zrobiły sie ciężkawe (może dlatego że używam szamponu i odżywki z tej samej serii-polecam) ... dlatego teraz stosuję mleczko raz w miesiącu, po pozostałych myciach przed prostowaniem stosuję Wella High Hair Flat Iron Spray.

Myślę, że można polecić wszystkim dziewczynom katującym włosy farbami , prostownicami czy trwałą ondulacją... ale... gdybym miała wybierać wolałabym regularne używanie szamponu i odżywki z tej serii - same w sobie dają niesamowity efekt - więc nie kupię ponownie tego preparatu.

Spełnia swoje zadanie

Produkt ten kupiłam z myślą o ochronie moich sianowatych zniszczonych farbowaniem włosów przed działaniem prostownicy. Po wmasowaniu we włosy mleczka i wysuszeniu suszarką, włosy stają się miękkie, odżywione i elestycznie. Użycie prostownicy wzmaga jeszcze ten efekt i sprawia, że włosy stają się pięknie lśniące. Mleczko równiez bardzo dobrze chroni włosy przed przesuszeniem.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia codziennie
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1