Rimmel, Max Volume Flash Mascara (Tusz pogrubiająco - wydłużający)

Rimmel, Max Volume Flash Mascara (Tusz pogrubiająco - wydłużający)

Nowy tusz Rimmel Max Volume Flash pogrubia i wydłuża rzęsy. Ogromna szczoteczka sprawia, że rzęsy aż czternastokrotnie zwiększają swoją objętość, a tusz nie pozostawia grudek! Mascara zawiera kolagen i keratynę. Cząsteczki kolagenu łączą się z każdą rzęsą skutecznie ją wypełniając, co pozwala zwiększyć objętość. Z kolei keratyna wygładza powierzchnię rzęs, wzmacnia je i nabłyszcza.
Innowacyjna szczoteczka idealnie dopasowuje się do rzęs, sprawiając, że tusz dokładnie je pokrywa. W przeciwieństwie do tradycyjnych aplikatorów ze sztywnymi włóknami, które utrudniają nakładanie, włókna szczoteczki mascary Max Volume Flash są elastyczne i wklęsłe. To ułatwia precyzyjne nakładanie tuszu na całej długości rzęs.

Skład: Skład: Water, Paraffin, Beeswax, Stearic Acid, PVP, Carnauba Wax, C18-36 Acid Triglyceride, Triethanolamine, Lecithin, Acrylates Copolymer, Panthenol, Propylene Glycol, Polyvinyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Talc, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Benzyl Alcohol, Simethicone, Iron Oxides CI 77491, CI 77492, CI 77499 - May Contain, Carmine CI 75470 - May Contain, Chromium Hydroxide Green CI 77289 - May Contain, Chromium Oxide Greens CI 77288 - May Contain, Mica - May Contain, Titanium Dioxide CI 77891 - May Contain, Ultramarines CI 77007 - May Contain

Cena: 21zł / 8ml
/s/

super :)

nigdy nie bylam do konca przekonana do tuszy Rimmela.
jednak ten przykul moja uwage, nie tylko slicznym rozowym opakowaniem ale i recenzjami - nie tylko tymi na wizazu, ale i w gazetach.
kupilam, pomyslalam sobie - a co mi tam szkodzi. nie mialam nic do stracenia, oprocz 22 zl.
juz po pierwszym uzyciu bylam mile zaskoczona. tusz wspaniale rozczesuje, pogrubia i wydluza moje rzeski nadajac im przy tym wspanialy, mocno czarny kolorek.
tusz ten nie tworzy grudek, nie kruszy sie.
jednak gdy poleca mi lezki, min. przy ziewaniu, od czasu do czasu sie troszke rozmarze - ale tego moglam sie po nim spodziewac skoro nie jest wodoodporny.
przyznaje racji poprzednim recenzentka - szczoteczka jest troszke za duza, ale da sie do niej przyzwyczaic :)

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: raczej tak

Jest O.K.

Tusz godny polecenia dla osób o średniej długości rzęs.
Doskonale pogrubia i ma ładny kolor.
Nie skleja rzęs i nawet trochę podkręca.
Nie kruszy się i nie rozmazuje.
Mógłby bardziej wydłużać, ale ogólnie jest O.K.

Ok.

Ogólnie to całkiem fajny tusz, ale nie podoba mi się ta szczoteczka, za pierwszym razem to była jakaś tragedia i cała się uciapałam, potem już było lepiej. To chyba kwestia wprawy, ale ja już się przyzwyczaiłam to cienkich szczoteczek, dlatego ta mi się nie bardzo widzi.
+Piękna czerń
+pogrubia
+cena(ja kupiłam w Rossmannie za 18 zł.
+widoczny efekt.
+jak się umie nim obsługiwać to nie skleja rzęs

-słabo wydłuża
-za duża szczoteczka.
Ogólnie to raczej jestem zadowolona, jedyne co mi przeszkadza że w porównaniu do tego jak pogrubia to słabo wydłuża i wychodzi taki dość tandetny efekt krótkich ale bardzo grubych rzęs, no i zdarzają sie owadzie nóżki:/ Ale podoba mi się w nim to, że np. na zdjęciach widać że mam pomalowane rzęsy i nawet to ładnie wygląda, bo poprzednich tuszów nigdy na zdjęciach nie było widac.

Używam tego produktu od:tyg.

Kolejna świetna maskara Rimmel. Bardzo podobna do czerwonej Volume Flash i czarnej Rimmela. Troszkę ma dla mnie za wielką szczoteczkę, ale to kwestia przyzwyczajenia i przestawienia z poprzedniej maskary. Jednak pomimo dużej szczoteczki ładnie i delikatnie maluje dolne rzęsy. Super maluje górne rzęsy, wydłuża i pogrubia. No i opakowanie rewelacyjne:DUżywam tego produktu od:tygodnia

Tusz-TAK, szczoteczka-NIE

Skuszona recenzjami i promocja w Rossmanie zakupiłam tę nowość...I tak jak w podsumowaniu - tusz w sam w sobie jest naprawdę fajny,mocna czerń, dobra konsystencja i porządne pogrubienie. Jednak szczoteczka to totalny niewypał-plącze rzęsy,robi owadzie nóżki...Dlatego używam mojej ulubionej szczoteczki z Avonowskiego Super Shocka do nakładania i efekt jest naprawdę niezły,a pod względem rzęs jestem bardzo wymagająca. Gdybym mogła dać dwie oddzielnie oceny to szczoteczka dostałaby 1,tusz 5. Średnia więc wychodzi 3...Używam tego produktu od:2 tygodni

zachwyt to zbyt wiele

widzę wiele pochlebnych uwag i w tematach kosmetycznych i na KWC, ale ja jakoś tego "wybuchu zachwytu" nie podzielam... fakt, tusz pogrubia i ładnie unosi, ale nie jest to jakaś rewelacja, szczerze mówiąc używałam lepszych tuszy z tej samej półki cenowej. szczoteczka jak dla mnie nieco zbyt duża, ale idzie się przyzwyczaić. opakowanie mnie troszkę odstrasza :) ale ogólnie jestem na tak, chociaż nie wiem czy ponowię zakup tej "nowinki" ;)

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc

Najlepszy!!!!

Ten tusz do rzęs jest R*E*W*E*L*A*C*Y*J*N*Y !!!!
Będąc w drogerii długo rozglądałam się za tuszem do rzęs, uwagę przykuła nowość Rimmela tusz w różowym opakowaniu. Na początku pomyślałam,tusz w różowym opakowaniu, czy może być dobry?? Ale że lubię nowości a długo szukałam tuszu idealnego dla siebie( który będzie pogrubiał i wydłużał), zaryzykowałąm i kupiłam ten tusz. Kosztował 20. 99 to naprawdę śmieszne pieniądze w porównaniu do jakości tego tuszu. Tusz ma piękny czarny kolor, zawiera kolagen, pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy, po 2 warstwach daje efekt teatralnych rzęs. Przez cały dzień trzyma się na rzęsach, nie osypuje się, nie odbija na powiece.Ładnie pachnie. Musz epowiedzieć ,że to naprawdę jest KWC. A używałąm wielu tuszy do rzęs nawet tych z górnych półek i żaden mu nie dorównuje.

Używam tego produktu od:2 tygodni

nie pogrubia

tusz w ogóle nie pogrubia. 14-krotne pogrubienie to marny dowcip ze strony producenta, ale być może trzeba pokryć rzęsy masakrą 14 razy żeby uzyskać taki efekt..

jeżeli chodzi o to co robi, to:
-wydłuża. ja mam bardzo długie rzęsy i nie przepadam za tuszami, które wydłużają nie robiąc przy tym nic innego, bo mam w efekcie rzadkie zahaczające o brwi pajęcze nogi.
-skleja. żeby rozdzielić rzęsy trzeba się bawić grzebykami i ogólnie nieźle się nagimnastykować. ta szczotka z wiotkimi włoskami to niewypał.

wydaje mi się, że jest taki sam jak wszystkie inne z tej kategorii cenowej. nigdy nie byłam zresztą z takiego taniego tuszu zadowolona. oddaję go do adopcji i wracam do mojego ulubionego

Używam tego produktu od:tydzień

Rewelacja !

Ten tusz jest extra ! już jedno pociągnięcie sprawia, że rzęsy są super podkreślone i ładnie pogrubione bez żadnych grudek. Konsystencja - bardzo fajna, ma całkiem przyjemny zapach :) Nie kruszy się i nie obsypuje. Dla niego zdradziłam mojego Wondera z Oriflame :) Jak najbardziej POLECAM !

bardzo fajny ! :)

Tusz spełnia swoje zadanie, pogrubia bardzo dobrze, jest trwały (nawet bardzo) , łatwo się go nakłada, już za pierwszym pociągnięciem szcoteczki rzęsy wydają się dłuższe i grubsze . Myślę, że dla osób które chcą mieć mega pogrubione rzęsy za niską cenę jest idealny :) Tak jak i teraz- tusze z Rimmela jak nigdy nie zawodzą :) mój KWC.

Boski!

Cóż tu się wiele rozpisywać? W całości zgadzam się z poprzedniczką. Rewelacyjny tusz za małe pieniądze, mój portfel wreszcie odżyje po MFach a oczy będą nadal ozdobione firanami ;-) Ja widzę same plusy!

+ Pogrubione, uniesione rzęsy
+ Niska cena
+ Trwały
+ Kondycja moich rzęs jest znacznie lepsza!
+ Dobra szczoteczka, łatwość nakładania

Polecam.