My Secret, Colour Cream (Krem koloryzujący do twarzy)

My Secret, Colour Cream (Krem koloryzujący do twarzy)

Lekki krem koloryzujący. Łatwo się rozprowadza i nie tworzy smug. Szybko się wchłania, delikatnie ożywia kolor skóry, pozostawiając ją promienną i naturalną. Maskuje drobne niedoskonałości skóry, nie zatyka porów i nie obciąża skóry. Dostępne 4 odcienie.

Zawiodłam się

Szczerze mówiąc, gdy go kupowałam liczyłam, że będzie dobry. Jednak zawiodłam się. Wbrew zapewnieniom tylko lekko maskuje niedoskonałości, na twarzy tworzy \'maskę\', zostają po nim brzydkie smugi. Jedyne plusy to ładny zapach i niska cena.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Tragedia

Najgorsze co może być. Cieszę się, że go dostałam bo sama czegoś takiego bym nie kupiła. Tragedia w rozprowadzaniu. Zostawia smugi, a później się wałkuje i twarz się świeci jak psu pewna część ciała. Nie polecam, chociaż wiadomo jednemu coś pasuje innemu już nie.

Używałam tego produktu : 9 miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

Taki sobie.

Lekko tuszuje drobne niedoskonałości, nadaje skórze ładny kolor. Jednak przy suchej skórze przed nałożeniem, warto użyć jakiegoś kremu, bo mogą robić się smugi. Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1.

Raczej na nie

Bardzo niedawno zakupiłam ten kosmetyk, z chęci jakiejś odmiany od podkładu, który stosowałam do tej pory. I nie jestem z niego zadowolona. Jego plusy to:
+ przyjemna konsystencja,
+ ładny zapach,
+ niska cena

Minusy:
- mimo niezłej konsystencji niewygodnie się rozprowadza,
- w ogóle nie pokrywa niedoskonałości (wiem, że to krem koloryzujący, ale myślałam ze będzie kryjący chociaż w malutkim stopniu),
- kiepskie opakowanie - nieatrakcyjne, a buteleczka jest sztywna i ciężko wycisnąć z niej krem,

Po podsumowaniu plusów i minusów nie jestem pozytywnie nastawiona do tego produktu, i nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

nie warto

Wezmę pod uwagę obietnice producenta i z tego na plus:

+ jest lekki
+ szybko się wchłania
+ delikatnie odżywia kolor skóry
+ skóra po nałożeniu jest delikatna w dotyku, nie obciąża jej

Ale:

- bardzo ciężko się rozprowadza
- pozostawia smugi, jeśli nie poświęci się odpowiedniego wysiłku i przy tym czasu, aby dobrze go rozetrzeć
- nie maskuje niedoskonałości, nawet tych najmniejszych, tylko lekko koloryzuje skórę
- wygląda dość nieestetycznie na twarzy jeśli się go dobrze nie rozetrze, więc nie nadaje się do nakładania w pośpiechu

Niestety minusy przeważają. Jest co prawda tani ale mimo to nie warto wydawać na niego nawet tych 10 zł, ponieważ bardzo źle się rozprowadza i nie robi na twarzy żadnego miłego dla oka efektu.

nie polecam

Niestety nie polecam tego kosmetyku. Bardzo lubię od czasu do czasu dać swojej skórze "odpocząć" i zamiast podkładu nakładać właśnie kremy koloryzujące. Zachęciła mnie niska cena i ładny zapach ale plusy na tym się kończą. Kolor jest dla mnie zdecydowanie za ciemny (choć brałam ten prawie najjaśniejszy). Po nałożeniu robi się wręcz pomarańczowy i jest baaardzo widoczny szczególnie na linii żuchwy choć bardzo starannie go rozprowadzam gąbeczką. Myślę że jest to kosmetyk odpowiedni dla Pań o ciemniejszej karnacji i mających idealną cerę. Na mnie niestety się nie sprawdził

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Bardzo zadowolona posiadaczka

Pewnego razu,gdy spacerowalam po nowo otwartej naturze(to byla moja druga wizyta w tej sieci sklepow)Zauwazylam to cos w paskudnym opakowanku,lecz mimo to sprawdzilam kolory:P i musze przyznac ze jest to idealny specyfik dla osob,ktore chca odejsc od inwazyjnego makijażu ale jednoczesnie miec skore w zdrowym kolorycie,nawilzona i wygladajaca w 100% naturalnie:)
Wystepuja 4 kolorki,idealnie wpasowuja sie w cere,delikatnie wyrownuja koloryt,nadaja ladnego odcienia,buzia sie po nich nie swieci,ale nie kryja za bardzo niedoskonalosci,co przeciez nie jest zadaniem kremu:)Nie zapychaja!
Cena tez jest bardzo przystepna bo niecale 10 zl.
Obecnie posiadam dwa odcienie,1 i 4 a moje poprzednie specyfiki do twarzy wedruja do siostry:):)
Jedyne przed czym przestrzegam to przed nakladaniem go na niewsiąknięty krem,bo moze sie zrolowac;)
Bardzo ciesze sie ze znalazlam ten kremik:)

Używam tego produktu od:1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie

Nie bardzo

Kryje dobrze jak na krem koloryzujący, ale podkreśla suche skórki. Przez to widać, że jest na twarzy. Nie zatyka porów, ale za to wysusza. Dziwnie się rozprowadza. Duży minus za brak składu. Najjaśniejszy odcień ZA CIEMNY. Po za tym, estetyczne opakowanie i niska cena. Może przy cerze tłustej i mieszanej dobrze sprawdziłby się ale przy suchej/normalnej/wrażliwej - nie bardzo.

Używam tego produktu od: m-c

nie jest zły;-)

kosmetyk jest dobry. całkiem nieźle maskuje, ale tylko niewielkie niedoskonałości. po kilku godzinach cera zaczyna się świecić. dobrze trzyma się na nim róż i korektor, nie mam również problemów z ich aplikacją na podkład. kosmetyk ładnie pachnie i dość długo się utrzymuje, nie ściera się łatwo. polecam osobom o mało wymagającej cerze. nie kupię go ponownie tylko dla tego, że przerzucam się na podkłady mineralne.

Używam tego produktu od: pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego