Nivea, Visage, Krem regenerujący na noc (stara wersja)

Nivea, Visage, Krem regenerujący na noc (stara wersja)

Krem regenerujący na noc z witaminą A i naturalnymi substancjami nawilżającymi przyspiesza proces regeneracji komórek skóry. Zawiera kolagen i olejek z orzeszków macadamia, które intensywnie odżywiają skórę.
EFEKT: dzięki skutecznej nocnej regeneracji skóra rano jest gładka, wypoczęta, odświeżona i gotowa stawić czoła wszystkiemu, co może spotkać ją za dnia. Kremowa, aksamitna lecz nie tłusta konsystencja kremu daje skórze uczucie niezrównanego luksusu sprzyjającego przyjemnemu, regenerującemu wypoczynkowi.

Skład: aqua, glycerin, dicaprylyl ether, butyrospermum parkii, triisostearin, C12-15 alkyl benzoate, hydrogenated coco-glycerides, synthetic beeswax, myristyl alcohol, glyceryl stearate citrate, behenyl alcohol, macadamia ternifolia, myristyl myristate, cetyl alcohol, panthenol, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, soluble collagen, allantoin, sodium carbomer, tetrasodium iminodisuccinate, BHT, phenoxyethanol, methylparaben, DMDM hydantoin, parfum

Cena: 25 zł / 50 ml

Warto spróbować.

Konsystencja "konkretna",zapach b.przyjemny,typowy dla Nivea , dobrze się rozprowadza i wchłania, tylko buzia jest świecąca, ale mnie to nie przeszkadza w kremie na noc.Mogę go polecić osobom z cerą normalną i suchą, ale raczej nie "wrażliwcom", bo wg.mnie kompozycja zapachowa może podrażniać.Przynajmniej u mnie się tak dzieje, że jak krem jest bardzo mocno perfumowany to w okolicach nosa, oczu i ust mnie szczypie.Dla tłustej skóry będzie za ciężki.Ogólnie dobry, tradycyjny krem odżywczy na noc z rodzaju półtłustych,rewelacji nie należy się spodziewać.Zresztą kupiłam z wyprzedaży w Tesco, bo Nivea zmieniła już te kremy i możecie go nie dostać normalnie, ale płakać nie będę .

OK

Mam cere dosc trudna. Jest tlusta, wrazliwa...Ale mam juz po 30-tece wiec postanowilam wyprobowac ten kremik.
Dla mnie bardzo dobry.
Przyjemny zapach, nie uczula, nie wyskakuja wypryski.
Cera jest po nim swietnie nawilzona :)
Cena przyzwoita

Używam tego produktu od:już nie

KLASYKA NIVEA

Krem na noc ma dość zwartą konsystencję, ale nie nakłada się jak stary poczciwy NOVEA z czasów PRL-u ;) Wygodny w użyciu i dość treściwy dla skóry i spełnia swą rolę jako krem na noc, bo na dzień byłby zły.
Zostawia fajny efekt mocno nawilżonej skóry, niektórym może to przeszkadzać, ale jak dla mnie na noc nie ma większego znaczenia. Ważne aby działał i regenerował.
Myslę, że spełnia swoją rolę ;) NA noc jest bardzo fajny jak dla mojej normalno/mieszanej cery.

Używam tego produktu od: 5 mcy

pRZYZWOITY

Potrzebowałam kremu na noc, który porządnie nawilżyłby oraz odżywił moją suchą skorę, by po przebudzeniu byłaby w dobrej kondycji pod względem nawilżenia. Krem nivea wywiązał się z tego zadania. Dobrze nawilża skórę, która staje się miękka nawet następnego dnia po przebudzeniu. Mam jednak wrażenie, że nie nawilża dogłębnie i nie na dłuższą metę. Wieczorem po umyciu twarzy jest ona sucha i wymaga kolejnej aplikacji kremu. Krem łatwo rozprowadza się na skórze i dość szybko się wchłania. Zapach podobny do innych produktów nivei.

Kupiłam ten krem skuszona niezwykle niską ceną ( w promocji-lekko ponad 10zł). I nie żałuję. Jednak dalej będę szukać kremu, który widocznie poprawi nawilżenie mojej skóry NA DŁUŻEJ, tak by nawet po umyciu twarzy była ona miękka i dobrze nawilżona:)

Ilość zużytych opakowań: pod koniec 1

Rozczarowanie

Mam cerę mieszaną i niestety krem nie sprawdził się w moim przypadku.
* gęsta konsystencja - mi osobiście nie odpowiada
* trudno się rozsmarowuje
* pozostawia uczucie tłustej skóry
* słabo nawilża
* po pelingu potrafi podrażniać
* zapach prawie identyczny ze zwykłym niebieskim kremem Nivea

Rozczarowałam się bo bardzo lubię kosmetyki tej firmy.

SUPER KWC!

Najlepszy krem jaki udało mi sie kupić w ostatnim czasie. Jestem zachwycona jego konsystencjaą, zapachem, tym ze skóra po nim jest mieciutka i wypoczęta. Nie podrażnia jak wiele innych kremów, skład ma dość bezpieczny! Nie zamierzam go w najbliższym czasie zamienic na zaden inny... Zastanawiam sie nawet czy krem na dzien z tej seri jest równie dobry!?
Ponaddto krem ma bardzo ładne i eleganckie, granatowe szklane opakowanie.
Uwielbiam go!

Używam tego produktu od:miesiąca

Czasem się przydaje :)

Na co dzień nie mam potrzeby używania tak treściwego kremu (nawet na noc), sięgam po niego jedynie w sytuacjach kryzysowych, np gdy moja buźka jest wymęczona katarem lub przesuszona przez klimatyzację. Likwiduje suche skórki i nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Nie wchłania się do końca, pozostawia tłusty film. Ciężko go nabrać, gdyż jest bardzo zbity. Zapach niczego sobie, typowy dla Nivei. Ładny, szklany słoiczek. Z pewnością sprawdzi się w czasie mrozów.

Średni.

Lubię stosować kosmetyki Nivea, do lubię dbać o swoją buzię. Nie używałam innych kremów na noc. To był mój pierwszy, więc nie mam do czego porównywać. Myślę, że mógłby być odrobinę lepszy i nastawiony na rodzaj cery, obecnie jest on dla każdej. A jak wiadomo każda cera potrzebuje innej pielęgnacji. Nie zauważyłam po nim ani poprawy cery ani pogorszenia. Możliwe, że jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

w sumie jest niezły

+bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę, rano jest ona wypoczęta i przyjemna w dotyku
+nie zapycha

-zostawia tłustawy film na buzi i przy wyższych temperaturach mi to przeszkadza, za to w zimie wręcz przeciwnie. Póki co sprawdzę inne kremy, ale może do niego wrócę.

Używam tego produktu od:10miesięcy

Mieszane uczucia.

Troszke za tłusty tn krem jak dla mnie, troszke podrażnia czasami, ale co do tego nie mam pewności... Ale mimo to, nie zapycha mnie i całkiem fajnie nawilża. Dlatego daje 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:cagle w trakcie pierwszego

Nie dla mnie

Niestety rozczarował mnie. Bardzo tłusty, nie wchłaniał się, rano budziłam się z tłustą warstwą na twarzy. Zapychał i powodował stopniowe pogorszenie mojej cery. Po odstawieniu problem powoli znikał. Zapach średni, plus za wydajność.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu i odstawiłam
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Tagedia

Calkowiecie zgadzam sie z recenzja Limoonki, krem jest straszny skora po posmarowaniu piekla strasznie, a na twarzy pojawily sie czerwone, piekace plamy, twarz byla okropnie wysuszona, wiec co godzine musialam ja nawilzac plus oczywiscie zakrywac te okropne plamy podkladem i tak przez tydzien. KOSZMAR

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 WYRZUCONE DO KOSZA