My Secret, Trio Eyeshadow (Potrójne cienie do powiek)

My Secret, Trio Eyeshadow (Potrójne cienie do powiek)

Luksusowo gładkie, idealnie przylegające, jedwabiste cienie do powiek. Odpowiednio skompletowane kolory dodadzą makijażowi niezwykłej głębi. Sprawią, że oczy zyskają nowy look i idealny kształt.

tak dobre jak trio z Inglota

Są to najlepsze cienie do powiek z tej niższej półki. Wcześniej miałam do czynienia z rossmannowskimi(słaby pigment), Lovely (słaby pigment, nietrwałe), Sensique (słaby pigment, zbyt twarde) i Essence (nietrwałe). Ale żadne nie były tak dobre jak te. Te są wprost idealne. Bardzo miękkie, łatwo się nakładają, mocno napigmentowane, kolory świetnie dobrane, idealnie się łączą, cień utrzymuje sie na powiece spokojnie przez prawie 12 godzin (fakt, że użyłam bazy wygładzającej z AA Intensive Therapy) i nie rolują się (!). Są równie dobre jak moje ulubione trio Integra z Inglota. I ta cena - 7,99zł.
Mam paletkę 301 i 306 (brązy i fioleto-róże) i są to najlepsze odcienie dla błękitnookich. Na razie nie są to moje KWC, jestem jeszcze w fazie testowania, ale polecam gorąco ;-)

Bardzo dobre choć zależy od koloru

Kupiłam paletkę o numerku 305. Jest to biały opalizujący rozświetlacz, szary matowy cień i czarny cień.
Biały jest najlepszym rozświetlaczem jaki miałam, jest poprostu cudowny, trwały idealny do nakładania, plastyczny, nie kruszy sie, natomiast z jego kolegą szarym sie nie polubiłam. Niestety zachowuje sie on tak jakby nie chciał sie przyczepić oka, ciężko go nałożyć i jest nietrwały, roluje sie, po prostu znika. Czary jest mocno napiętnowany, trwały choć przy rozcieraniu przebija jakby przez niego brąz choć tylko czasem to zauważam, bardzo dobrze sie rozciera.
Ja swoje opakowanie kupiłam za 5 zł z groszami i jestem zadowolona z tego zakupu. Opakowanie jest solidne.
Polecam każdemu, choć daje tylko 4 z te słabe krycie szarego cienia

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

super:)

Mam odcień 307, złoty, ciemniejszy brąz i brąz. Nakładam na powieke najczęściej dwa. Jeden jasny i połowę okna na ciemny brąz i wychodzi takie "przydymione oko". Wyglądają świetnie, nie obsypują się. Kolejnym plusem jest cena. POLECAM!:) Ja kupiłam za 5zł na przecenie:)

ok

Ja mam kolor złotawy z brązem i jeśli chodzi o pigmentacje i utrzymanie ich na oku z bazą to jest świetnie. Cienie się nie osypują i nie wędrują w ciągu dnia po całej twarzy. Nie zbierają się w załamaniu :)
Nie jestem jednak przekonana czy ten kolor pasuje do mojego koloru cery. Czasami pięknie podkreśla moją tęczówkę a niekiedy wyglądam jak zombie :D

Używam tego produktu od: rok

Bardzo słabe

Posiadam kolor 306 przechodzący - od jasnego fioletu przez ciemny fiolet aż do głębokiego brązu. Dwa pierwsze kolory są z drobinkami.
Niestety cienie bardzo mnie zawiodły. Odcienie fioletu są bardzo słabo napigmentowane, praktycznie w ogóle nie widać ich na powiece. Dodatkowo lubią się obsypywać, a ja nie znoszę błyszczących drobinek na całej twarzy...
Jedyny warty czegokolwiek cień to ten trzeci, brązowy. Jest bardzo mocno napigmentowany, łatwo się go rozciera. Ale na pewno nie da się zrobić nim makijażu w połączeniu z dwoma fioletami - tamte są tak słabo napigmentowane, że brąz zupełnie je "przyćmiewa".
Ze względu na ładny brązowy, matowy cień dodaję jedną gwiazdkę.
Ale zdecydowanie nie polecam. Są lepsze cienie w podobnej cenie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Nie polecam.

Kupiłam cienie rok temu i nie jestem zadowolona. Na początku wydawały mi się ok, ale po nałożeniu nie utrzymują się długo i to je skreśla. Gama kolorków bardzo fajna, mocne estetyczne pudełeczko, które się nie rozpada jednak produkt średniej jakości.

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

A ja jestem zadowolona!

Mam cienie w kolorze jasny żółty- brudne złoto- brąz.
Kolory są prześliczne, dokładnie takich szukałam. Jest to o wiele tańszy odpowiednik cieni gosha które są w podobnych kolorach tylko poczwórne!
Co do cieni to moim zdaniem są one odpowiednio napigmentowane, można spokojnie stopniować odcień od delikatnego po mocny!
Trzymają sie faktycznie słabo ale ja cieni używam głownie na jakieś wyjście, wiec kilka godzin wytrzymują.
No i ta cena! Jest duży wybór kolorków, każdy znajdzie cos dla siebie!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Porażka

Skusiłam się na te cienie z czystej ciekawości (czyli jak na kobietę przystało ;))- chciałam poznać produkty firmy my secret :). Niestety poznanie skończyło się na 2 zbędnych kosmetykach - 2 potrójnych cieniach (zestaw biały-szmaragdowy-granatowy oraz odcienie złota z brązem).

Są one przede wszystkim nietrwałe, słabo napigmentowane, a nie ratuje ich nawet cena, która choć niska, to można skusić się na znacznie lepsze sypkie cienie z tej firmy niż wyrzucić pieniądze w błoto ;).

Zdecydowanie nie polecam i gdyby nie to, że wzięłam zestaw brązowy, który nadaje się jedynie pod łuk brwiowy, to już dawno leżałyby głęboko w śmieciach.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 (niestety)

Bardzo słabe

Niestety nie mogę powiedzieć o nich wiele dobrego. Jedynym plusem jest duży wybór kolorów i niska cena.

zdecydowanie więcej mają minusów:

-całkowity brak trwałości
-słaba pigmentacja
-drobiny brokatu ogromne i zsypujące się
-całe się sypią

Dawałam im szansę kilka razy, ale teraz bezużytecznie leżą w kosmetyczce.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy - sporadycznie

raczej słabe

Skusiłam sie jak zwykle ze względu na cenę i aż 3 cienie w 1 opakowanku.Niestety ich pigmentacja pozostawia wiele do zyczenia.

Plusy:

-cena
-opakowanko
-duzy wybór kolorów
-różne wykończenia
-dostępność

Minusy:

-słaba pigmentacja
-moim zdaniem po 6 mies sa do wywałki
-na poczatku sa ok ,a potem pigment ucieka
-duże hamskie drobiny
-szybko znika z oka
-dośc twarde

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych

fajne

Całkiem fajne niedrogie cienie. Mogą się osypywać podczas malowania pędzlem, dlatego trzeba uważać. Trzymają się kilka godzin. Śliczne kolory - mam nr 307 ciemny brąz +beze. Są bardzo przyjemne, takie aksamitne :) ogólnie warto wypróbować

Używam tego produktu od: kilka mscy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 paletki

całkiem w porządku;)

Ja do nakładania cieni używam pędzelka z avonu, który bardzo sobie chwalę, toteż nie mam problemu z nakładaniem i cieniowaniem;) cienie są średnio trwałe ale używam pod nie odrobinkę podkładu i utrzymują się całkiem długo;) ładnie wyglądają na oku. już kończy mi się pierwsze opakowanie i rozglądam się za następnym, z pewnością na stałe zagoszczą w mojej kosmetyczce gdyż znalazłam idealne dla mnie kolory;)
+duży wybór kolorów
+ładny efekt
+trwałe

-troszkę się zsypują na policzki podczas robienia makijażu i brudzą:( jednak potem pozostają na swoim miejscu:)

Używam tego produktu od: ok 4-5 miesięcy