Thalgo, Plasmalg Gel (żel algowy)

Thalgo, Plasmalg Gel (żel algowy)

Naturalny żel na bazie alg morskich. Pełni funkcję katalizatora do penetracji jonów morskich. Dostarcza skórze witaminy, minerały i oligoelementy. Wzmacnia i koi skórę. Idealny do pielęgnacji: skóry wrażliwej - wzmacnia, łagodzi; tłustej - balansuje pracę gruczołów łojowych oraz wzmacnia działnie preparatów wyszczuplających i detoksykujących. Intensyfikuje działanie kąpieli morskich w solach i algach. Aktywne składniki:

morszczyn pęcherzykowaty - przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej;

ekstrakt algowy - odżywia, wzmacnia i detoksykuje;

alginat - nawilża, koi i zabezpiecza skórę.

o tak!

Już ponad rok stosuję to cudo, właśnie rozpoczęłam drugie opakowanie.
Jest niesłychanie wydajny, początkowo stosowałam go jedynie do twarzy, pod kremy.
Później zaczęłam go używać na inne partie ciała - ramiona, stopy. Efekt zawsze ten sam - doskonale odżywia, ujędrnia skórę, oczywiście w duecie z innymi kremami.
Gdy mam jakieś niespodzianki na twarzy nakładam grubą wastwę i tak nawet przy silnym ściąganiu skóry zostawiam go na noc - rano od razu widać efekty - twarz jest super oczyszczona:)
Jestem z niego bardzo zadowolona. Super wydajny, bo to zakup na długie miesiące, więc cena nie jest aż tak porażająca.

BARDZO DOBRY

bardzo dobry, wygładza buźkę, napina skórę, przyspiesza znikanie podrażnień, przyspiesza znikanie syfków. Ja stosuje pod kremik Thalgo na noc i na dzień w tych miejscach gdzie cos tam sie pojawi i naprawde szybciej "to coś" znika. Jedyna jakas tam wada to ten typowy dla alg, wodorostów zapach ale coz on nie ma pachniec ale działać i to zadanie spełnia wysmienicie, więc komplet 5*****. Troszke kosztuje, ale jest niesamowicie wydajny. POLECAM

Naprawdę warto mieć

W zasadzie produkt przeznaczony jest do pielęgnacji ciała, ale ja stosuję go do twarzy w charakterze serum, tj. pod krem na noc i pod maseczki nawilżające. Jest niesamowity. Skóra po jego użyciu jest napięta, ładnie wygładzona, czysta, nie podrażnia się, a nawet jeżeli przytrafi się jakieś podrażnienie, po zastosowaniu żelu natychmiast znika. Żel śmierdzi przeraźliwie, ale po pewnym czasie przestałam na to zwracać uwagę, bo efekty są zdumiewające. Kiedy mnie wysypie, używam go pod Sudocrem i ten duet radzi sobie z wysypem w ciągu jednej, góra dwóch nocy. Niezwykła rzecz i godna polecenia. Jedynym minusem jest może to, że niestety ściąga moją skórę, więc nie wyobrażam sobie nałożenia go samego - zawsze na to muszę stosować krem. Jednak gdy tylko się położy nawilżacz uczucie ściągania znika. Godny polecenia jako katalizator pod inne kosmetyki.
Sprawdza się też jako oczyszczacz na dekolt - gdy czasami zdarzy mi się tam jakas niespodzianka, po jednej, góra dwóch nocach znika potraktowanna tym żelem.

godny polecenia

jestem pod wrażeniem działania alg na skórę - ten ciemnobrązowy żel z wyciągu z 3 najwazniejszych alg :1 . Bardzo - po prostu - śmierdzi :)( jak to algi )2 . Idealny do twarzy dla bardzo wrażliwej skóry - nie tylko tłustej - bardzo koi , łagodzi zaczerwienienia , uspokaja skórę .Zawsze stosuję na podraznienia i wypryski , nawilza .3 . Pobudza mikrocyrkulację i skóra lepiej chłonie składniki więc stosuję zawsze na 10 min przed nałożeniem jakiejkolwiek maseczki .4 .Idealnie się wchłania i wtapia się w skórę nie pozostawiając żadnej tłustej warstwy - po prostu znika na twarzy jakby go nie było . Pozostawiony sam na noc oczyszcza . Widać gołym okiem .5- bardzo wydajny - 3 krople na całą twarz -czytaj : butla wystarczy na rok Polecam ....