KWC LogobyWIZAŻ logo

notino.pl
Foreo Foreo Ufo 2 urządzenie do nakładania maseczek
756,00  zł
Sephora
Foreo - Ufo 2 - Urządzenie Do Inteligentnej Pielęgnacji Maseczką - Foreo Ufo 2 1g - Dla Kobiet
1569,00  zł

Kupi ponownie: 57% osób
    Iwona_C
    21 grudnia 2022 o 19:56
    5 / 5
    Ufo 2 to prawdziwie kosmiczne urządzenie i to nie tylko pod wzgledem ceny, bo jego działanie z maseczkami jest świetne.
    Wiele lat korzystałam z Foreo Ufo mini i bardzo byłam z niego zadowolona. Zakup Ufo 2 korcił mnie dłuższy czas bo ma ono więcej funkcji i może być stosowane z wszystkimi dostępnymi maseczkami tej firmy. Tak się fajnie złożyło że ku mojemu zaskoczeniu otrzymałam je w prezencie. Ufo 2 jest nieco cięższe od poprzednika jaki stosowałam i zdecydowanie ładniej wygląda. w Ma kształt spłaszczonego okrągłego, wykonane jest z miękkiego i odpornego na bakterie i uszkodzenia silikonu medycznego . Jedna strona z plastikowym dyskiem mocującym służy do umieszczenia w niej maseczki, zaś druga jest złota metalowa i stanowi piękną ozdobę. Dostępne jest w czterech wersjach kolorystycznych ja posiadam urządzenie w kolorze miętowym. Ufo 2 posiada funkcje termoterapii, krioterapii, terapii światłem LED oraz masażu T-SonicTM. Jest całkowicie wodoodporne , łatwe w czyszczeniu, można je myć pod bieżącą wodą. W zestawie otrzymujemy podstawkę do położenia urządzenia, kabel usb do ładowania oraz plastikową kasetę w którą jest zapakowane ufo. , W moim pudełko były jeszcze dwie podstawowe maski: na dzień i na noc. Stosowanie maseczki z urządzeniem nie wymaga nakładu siły, czasu ani wzmożonego myślenia. Zakładamy maseczkę pod dysk mocujący, odpalamy aplikację w telefonie wybieramy rodzaj maski, a urządzenie samo dostosowuje sposób pielęgnacji. Cały zabieg trwa zaledwie 2 minuty. W tym czasie w zależności od przeznaczenia maseczki aktywuje się krioterapia, rozgrzewanie skóry, różne kolory światła led i masaż soniczny. Światło Led poprawia stan i koloryt cery, krioterapia niweluje opuchliznę i obrzęki, technologii Hyper-Infusion- połączenie ciepła i masażu - wtłacza składniki aktywne z maski w głąb skóry. Po takim krótkim czasie skóra jest taka jakbym maskę trzymała 20 -30 minut. Mocno zmiękczona i wygładzona , dobrze nawilżona i odżywiona .Oczywiście wszystko jest zależne od rodzaju maski jaką używamy, choć dla mnie efekt we wszystkich jest podobny różnica widoczna jest w stopniu rozświetlenia, wyrównania kolorytu czy napięcia skóry. Ufo 2 współpracuje z wszystkimi dostępnymi maskami foreo, nawet tymi w płacie, ja tym samym używam je na maski w płacie które nie pochodzą od producenta i jestem zadowolona. Produkt ma dobrą jakość wykonania, używam go ponad rok i nie zauważyłam by cokolwiek straciło na urodzie. Szybko się ładuje, akumulator dobrze trzyma, a jedno ładowanie wystarcza 90 użyć. Jest łatwe do utrzymania w czystości, wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą i odstawić na podstawkę do wyschnięcia. Wadą oczywiście jest cena (obecna cena regularna na stronie producenta to 1390 zł - inflacja dołożyła swoje procenty) i dokupowanie masek dedykowanych specjalnie do Ufo, jednak urządzenie jak dla mnie jest warte inwestycji, bo daje widoczne efekty poprawy stanu skóry już po dwóch minutach. Warto szukać promocji i zaopatrzyć się w ten kosmiczny gadżet.
    Zalety:
    • *ma śliczny design, jest lekkie i poręczne
    • *różne wersje kolorystyczne do wyboru
    • *wykonane z bezpiecznego odpornego na bakterie silikonu medycznego
    • *jest w 100 % wodoodporne
    • *posiada funkcje termoterapii, krioterapii, terapii światłem LED oraz masażu T-SonicTM
    • *współdziała z aplikacją która sama dobiera pielęgnacje do rodzaju maseczki
    • *naładowany akumulator wystarcza na 90 zabiegów
    • *czas stosowania maseczki to tylko 2 minuty co daje efekt porównywalny z trzymaniem maski na twarzy 20 - 30 minut
    • *światło Led poprawia stan i koloryt cery
    • *krioterapia niweluje opuchliznę i obrzęki
    • (technologii Hyper-Infusion- połączenie ciepła i masażu - wtłacza składniki aktywne z maski w głąb skóry.
    • *łatwo utrzymać je w czystości
    • *świetna jakość wykonania
    Wady:
    • -wysoka cena
    • -wymaga zakupu maseczek przeznaczonych specjalnie do tego urządzenia
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

27 osób uznało tą opinię za pomocną
    BurberryWoman
    9 października 2020 o 14:18
    Zadowolona !
    To urządzenie czyni cuda! To trochę drogie, ale poszedłam na to i kupiłam. Wygodne, kompaktowe i bardzo relaksujące. To zdecydowanie obowiązkowe dla tych, którzy chcą doświadczyć ekspresowego zabiegu SPA.....
    Używa produktu od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Lady88karola
    10 lipca 2021 o 19:23
    Cudo!
    Długo się zastanawiałam nad zakupem,przekopałam cały internet w poszukiwaniu opinii na temat Ufo. Chciałam być pewna że dosyć spora kwota nie zostanie wyrzucona w błoto ;) Aż sama mogę dzisiaj podzielić się swoją opinią na ten temat. Każdy kto się zastanawia czy warto zakupić ten magiczny krążek odpowiadam, tak warto! Korzystanie z foreo to dla mnie czysta i odprężająca przyjemność. Dodatkowo działanie opisane przez producenta sprawdza się w 100%. Przetestowałam każdą maseczkę dedykowaną do tego modelu. Nie mogę się zdecydować która najlepsza, bo poprostu każda jest świetna,każda ma inne działanie oraz daje inny efekt. Skóra po zabiegach wygląda jak po wyjściu z profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Aplikacja bardzo łatwa w użyciu. Polecam z całego serca!
    Zalety:
    • Spełnia wszystkie obietnice producenta
    • Termoterapia
    • Krioterapia
    • Pulsacje T-Sonic
    • Wygląd
    • Kolor produktu do wyboru
    • Łatwa aplikacja
    • Działanie
    • Efekt
    Wady:
    • Brak
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

AS27
    26 czerwca 2021 o 21:35
    Polecam niezdecydowanym
    Mam cerę suchą , dojrzałą. Od lat, raz w tygodniu robię peeling twarzy i po nim maseczkę, jakąś gotową kupowaną, ewentualnie sama krecę z proszku (glinki itp.). Zawsze robię te zabiegi sama w domu, nie chodzę do kosmetyczki w ogóle bo nie mam na to czasu i chęci.Najpierw kupiłam foreo bear i zachęcona skutecznością kupiłam też foreo ufo 2 i jestem zachwycona. Maseczki ufo (kupiłam te dedykowane do ufo ) robię raz, dwa, trzy razy w tygodniu, jak mi sie chce. Sam zabieg wykonuję dwa, trzy razy pod rząd, bo jeden cykl jest dla mnie za krótki (jeden trwa chyba 3 minuty), a maska jest ciągle wilgotna, poza tym to jest bardzo przyjemny zabieg po całym dniu, bardzo relaksujący.Już po pierwszym użyciu, na drugi dzień, cera wygladała młodziej , była bardziej jędrna, nawilżona, taka zadbana, miała jakiś naturalny, wewnętrzny blask. Dodatkowo, wydaje mi się, że światła (ufo ma kilka rodzajów świateł, które włączają się w trakcie maski) pomagają na wypryski, które szybciej znikają. Urządzenie jest drogie - to fakt, ale przekonałam się , że marka foreo to jednak jakość i dobre, szybkie działanie, a nie tylko reklama prowadzona przez celebrytki i youtuberki, które swoje ufo dostają za free. Ja za swoje zapłaciłam sama i już przyglądam się za kolejnym urządzeniem od foreo, bo odpowiedniki urządzeń foreo to jednak nie to samo, a tak wcześniej myślałam.
    Zalety:
    • skuteczne i szybkie działanie
    • jakość wykonania sprzętu
    • wsparcie użytkowania aplikacją foreo na smartfona
    Wady:
    • cena
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

Oryginaln4PL
    22 października 2020 o 10:13
    5 / 5
    To urządzenie obudziło moją skórę
    Moja skóra bardzo się zmienia jesienią i moim największym problemem jest to że staję się ona za bardzo sucha. To urządzenie jest czymś, czego szukałam, aby zmniejszyć tę zmianę. Nigdy nie spodziewałam się, że tak bardzo polubie ufo. Pozostawia skórę gładką i promienną. Łatwy w użyciu, a zabiegi świetne. Moje dwie ulubione maseczki to Green Tea i Acai Berry.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedna próbka