Nivea, Volume Sensation, Spray do stylizacji `Zwiększona objętość`

Nivea, Volume Sensation, Spray do stylizacji `Zwiększona objętość`

Podwaja objętość w mgnieniu oka dzięki Style Infusion System. Zapewnia utrwalenie przez cały dzień. Nie skleja i nie obciąża włosów.

Bardzo dobry:)

Dla mnie super. Dużo lepszy niż wszelkie pianki do stylizacji. Nie obciąża włosów. Pięknie pachnie i rzeczywiście dodaje włosom objętości. Efekt utrzymuje się dość długo.

Minus daję za słabą wydajność.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:6-7

MASAKRA!

SPRAY jest naprawdę do kitu! Po rozpryskaniu go na włosy widać same kropelki płynu które strasznie długo się wchłaniają! Potem włosy są klejące i wyglądają na przetłuszczone;/
Nie polecam tego!

Używam tego produktu od:1 MIESIĄCA
Ilość zużytych opakowań:

Średni

Rzeczywiście, daje objętość. Bardzo ładnie pachnie.. Ale ma dziwne właściwości - niby wysusza, a na następny dzień włosy wymagają już umycia bo robią się tłuste i przyklapnięte... Wg mnie jest ok, bo nadaje moim włosom objętość. Jest troszkę przereklamowany, nie jest tak rewelacyjny, jak reklamują.

Używam tego produktu od: 1mies
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

OKROPNY

NIE POLECAM - OKROPNY!!!
Płyn wysusza, puszy i matowi mi włosy. Nadmieniam, że bez niego mam zdrowe i lśniące.
Nie daje żadnego efektu. Zero objetości. Stylizacja z nim to koszmar a włosy po nim można myć od nowa zaraz następnego dnia. Nie utrzymuje fryzury we właściwy sposób. Wszystkie pasma żyją własnym życiem.

Używam tego produktu od: miesiaca

badziew

nic nie zwiększa (chyba tylko złość) nic nie stylizuje tylko obciąża i obtłuszcza włosy - jest to o tyle dziwne, że pozostałe produkty tej serii są naprawdę dobre

Używam tego produktu od:męczę kilka miesięcy

pierwszy i ostatni!!!

Fatalny produkt. Nic nie działa.
objętość--> nie ma mowy
stylizacja--> żadnej pomocy

JEDYNY plus to zapach, który i tak po jakimś czasie się ulatnia. Jak dla mnie kasa w błoto :/
Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego i ostatniego

na mnie nie działa:/

Zachęcona reklamami kupiłam to cudo i... zawiodłam się strasznie. Kompletna klapa :/ Na mnie w ogóle nie działa, w OGÓLE nie zauważyłam zwiększonej objętości:/ Może inne kosmetyki tej linii są lepsze ale tego zdecydowanie nie polecam:/

Używam tego produktu od:2miesiące

taki sobie

Spray raczej utrwala a nie podnosi włosy u nasady, działa bardziej jak lakier, sprawia że włosy są twardsze, trochę je zlepia jak się przesadzi z aplikacją. Żadna rewelacja :(

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Mogłoby być lepiej

Ładne opakowanie i ciekawa reklama skłoniły mnie do kupna.
Opakowanie okazało się niepraktyczne a efekty nie powaliły. Na moich włosach (ciężkie i gęste) się nie sprawdził, troszeczkę uniósł na może kilkadziesiąt minut. Nie przetłuszcza włosów co jest sporym plusem. Używam tego produktu od: kilku tygodni