Yves Rocher, Riche Créme, Anti-rides contour des yeux (Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy)

Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy na bazie wyciągu z malwy nagietka, bławatka, maku polnego o właściwościach łagodzących, uelastyczniających i zapobiegających powstawaniu zmarszczek. Przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Przeznaczony do każdego typu cery po 25 roku życia. Można go stosować rano pod makijaż lub wieczorem wraz z kremem przeciwzmarszczkowym.

na piątkę :)

Jest to krem, który jeśli chodzi o mnie, spełnia wszystkie moje oczekiwania odnośnie kremu pod oczy. Ma gęsta konsystencję, ale bez problemu się rozprowadza, a właściwie tak jak napisano w informacji, wklepuje sie go.Nie ściąga,nie wysusza.Posmarowany rano bez problemu "odczuwalny" jest az do wieczora.Nie wałkuje się pod makijażem.Nie podrażnia i nie uczula.Nawilża.Wydaje mi się, że lekko rozjasnia skórę i zmniejsza zmarszczki już będące.Wydajny.Zapomniałam w zgłoszeniu wpisać, że kosztuje ok.50 zł.