L'Oreal Paris, Serum Re - Activant Cils (Serum reaktywujące rzęsy)

L'Oreal Paris, Serum Re - Activant Cils (Serum reaktywujące rzęsy)

Serum do pielęgnacji rzęs o innowacyjnej formule, opartej na koncentracie składników czynnych stosowanych do tej pory w pielęgnacji włosów: argininie, prowitaminie B, serynie i kwasie glutaminowym. To unikalne połączenie ma za zadanie reaktywować `śpiące` rzęsy, wzmocnić je, odbudować i zmniejszyć ich wypadanie. W rezultacie, po czterech tygodniach regularnego stosowania, rzęsy stają się dłuższe, gęstsze, mocniejsze i mniej podatne na wypadanie przy demakijażu.

Super!

Myślę, że jest wart swojej ceny.
Stosuję go na noc, bo rano jest on na rzęsach, ale to nie świadczy o nim źle.
Wręcz przeciwnie.
Tak jakby je przedłuża.
Moje rzęsy po pomalowaniu stały się znacznie dłuższe.
Ale ma jedną wadę. Czasem wypadają rzęsy przy demakijażu.Zwykle wypada mi 3 na tydzień, a czasem(po nim) 4-5.
Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:1(n całe)

Bardzo lubię.

Kupiłam to serum bo moje rzęsy w okresie jesienno-zimowym są osłabione i wypadają. Od czasu gdy serum stosuję nie mam z tym problemu.

Na samym początku używałam tego kosmetyku codziennie wieczorem, po demakijażu. Już po kilku dniach poprawa była widoczna - rzęsy były mocniejsze, nie wypadały. Po dwóch miesiącach użytkowania miałam piękne, zdrowe, błyszczące rzęsy.

Teraz używam serum co drugi, trzeci dzień - profilaktycznie.

Wzrostu rzęs nie zauważyłam, jednak nie nastawiałam się na cuda ;) więc w tej kwestii rozczarowana nie jestem.

Sposób aplikowania jest wygodny - aplikator jest śmieszny, ale nakłada kosmetyk równomiernie. Wydajność bardzo dobra - jedno opakowanie wystarczyło mi na 2,5 miesiąca codziennego użytku.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Ponowny zakup? Zastanowię się.

Faktycznie zauważyłam, że przy demakijażu oczu rzęsy nie wypadają, są jakby mocniejsze. Niestety wystarczy, że przez 3-4 dni nie użyje się serum i problem powraca. Wzmocnienie jest krótkotrwałe, ale używając go stale wszystko jest ok i rzęsy są mocniejsze, a co za tym idzie wydają się gęstsze. Ogólnie nie jest to rewelacyjny produkt, ale jak już wspomniałam ciągłe używanie daje efekt. Ja używam go tylko na dzień, być może gdybym używała go też na noc efekt byłby jeszcze lepszy, nie wiem. Możliwe, że dokonam ponownego zakupu. Zastanowię się.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Czy ja wiem...

Serum kupiłam jak tylko pojawiło się na rynku, ponieważ moje rzęsy są słabe, krótkie, cienkie i potrzebują wzmocnienia. No cóż... spodziewałam się o wiele więcej po tym kosmetyku. Stosowałam serum na noc, rano na rzęsach była zaschnięta powłoczka takiej jakby pajęczynki, musiałam ją usunąć, bo była widoczna. W czasie stosowania serum rzęsy może się odrobinkę wzmocniły, ale bez rewelacji. Jednak kiedy na 3 dni zrobiłam przerwę i nie stosowałam kosmetyku - rzęsy natychmiast wróciły do swojego poprzedniego stanu i znowu były rzadkie, słabe i cienkie, jakbym nic a nic z nimi nie robiła. Wniosek: kiedy stosuję serum - widzę znikome efekty. Kiedy przestaję stosować - wcześniej osiągnięte efekty natychmiast znikają.

bez rewelacji

nie zachwycil mnie ten produkt. uzywam go od 3 miesięcy (przyznam ze nieregularnie) i nie zauwazylam zageszczenia czy wzrostu rzes. sa one lepiej odzywione i nawilzone

Używam tego produktu od:3 mc

przywraca stan sprzed MF2000Ca

Kupiłam to serum prawie miesiąc temu, aby odbudować rzęsy po tragicznym tuszu MF 2000 Calorie, który zmasakrował mi rzęsy - wypadały hurtowo i się kruszyły :mad:
Stosowałam sumiennie rano i wieczorem (nie miałam problemu z aplikatorem-pałąkiem) i widzę poprawę - rzęsy są mocniejsze, dłuższe, ładnie się błyszczą i chyba się zageściły, czyli zgodnie z obietnicą producenta są odbudowane: wróciły do stanu wyjściowego przed tuszem MF.
Naturalnie mam bardzo długie, podwienięte i czarne rzęsy, na szczeście też jest ich dużo. Dla mnie poprawny, ale myślę, że osoby, które liczą na oszałamiający efekt nowych rzęs rozczarują się. Wówczas polecam Latisse.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

działa!

Kupiłam, bo jestem to winna moim rzęsom. Prawie codziennie je maluję i w dodatku podkręcam zalotką.Serum działa, rzęsy na pewno są mocniejsze i w moim przypadku- dłuższe, choć mi akurat zależało na zagęszczeniu. Porządny kosmetyk, godny polecenia.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

POLECAM ; ]

Na prawdę wydanie 60 zł nie było na marne , chociaż szczerze boję się że za 2 tyg moje rzęsy nadal zostaną w takim stanie w jakim są a preparat nie będzie juz na nie działał ;] .Po tym serum moje rzęsy nie są juz w ogóle suche .Rzeczywiscie rzęs przybylo ; ) Jak zmywam tusz mam wrażenie ze nadal go mam haha , nabrały ciemniejszego koloru . Serum nakładam 2 razy dziennie po demakijażu i jestem zdumiona że on zadziałał tak szybko gdyż prawie codziennie noszę makijaż po ok 8-12 h. Nakładałam też serum na dolne rzęsy ale prócz tego że może ociupeńkę podrosły , nie widzę poprawy ;]

Ogólnie jestem zadowolona , polecam : )

Używam tego produktu od:2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:nie zużyłam jeszcze 1

Jest dokładnie tak jak mówią

Serum o działaniu, które faktycznie poprawia kondycję rzęs. Ja sama nałogowo korzystam z zalotki więc zdecydowałam zainwestować w to serum w nadziei ale nie ze specjalną wiarą w to, że uczyni cuda. A jednak działa! Rzęsy są zdecydowanie mocniejsze, grubsze i twardsze. Polecam:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

chyba działa

chyba specyfik naprawdę działa, wypada mi mniej rzęs,są bardziej gęste, mocniejsze,
stosuję na noc, czasem również pod tusz
dziwny aplikator, ale nie sprawia problemów
kosmetyk wydajny

To jest TO!

Na to serum polowałam od dawna, w momencie gdy po raz pierwszy zobaczyłam reklame w niemieckiej TV, wtedy jeszcze w Polsce nie było nic wiadomo o tym produkcie.
Upolowałam go miesiąc temu na allegro, z przesyłką za nowe serum zapłąciłam 30zł, opłaciło się bardzo.
Stosuję od miesiąca, wcześniej bardzo rzesy mi wypadały. W ciągu tego miesiąca wypadły mi tylko 2 rzesy.
Rzęsy naprawde stały się gęste i długie, oczywiście nie takie jak te na reklamie, ale jest efekt.
Problemu tez nie ma z malowaniem tuszem, używam wibrującego Pulse Perfection MNY i bez problemu rzesy są rodzielone, a dzięki serum jeszcze dłuższe :)

Używam tego produktu od:miesiąca