AA, Ultra Nawilżanie, Nawilżający żel do mycia twarzy

AA, Ultra Nawilżanie, Nawilżający żel do mycia twarzy

Delikatny, przezroczysty żel do mycia twarzy. Nie wysusza skóry, nie podrażnia jej, nie uczula. Ładnie pachnie.
Łagodnie i dokładnie usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry.
Nie zawiera SLS (Sodium Laureth Sulfate), dzięki czemu niezwykle łagodnie, a zarazem dokładnie usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, nie pozostawiając uczucia napięcia.
Algi Durvillea Antartica z wód Antarktyki chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników środowiska oraz przywracają jej właściwą równowagę.
Ekstrakt z aloesu dzięki bogatej zawartości substancji aktywnych nawilża i regeneruje skórę. Kompleks nawilżający zmniejsza jej suchość.
Alantoina i d - pantenol łagodzą podrażnienia.

bardzo dobry żel

mam cerę naczynkową, więc potrzebuję kosmetyków delikatnych, ale jednocześnie takich które poradzą sobie ze zmyciem makijażu i wszelkich zanieczyszczeń. Ten żel radzi sobie bardzo dobrze.

nie uczula
nie wysusza skóry
nie zapycha
nie zawiera SLES
dobrze myje

nie jest szczególnie wydajny, nie pieni się i trzeba go sporo nałożyć

Cena podana przez osobę zgłaszającą jest troszkę zaniżona. Ja kupuję go za 18 zł w przeciętnym markecie.
Przy jego słabej wydajności, niestety cena okazuję się być dość wysoką ;/
Niestety nie znalazłam skutecznego substytutu z niższą ceną, więc jak na razie planuję zakup kolejnego opakowania żelu AA.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Bardzo fajny

Kupilam ten zelik w rossmanie za 9.99, skusila mnie cena i brak SLS, a ze konczyl mi sie zel z garniera do cery wrazliwej to skusilam sie na ten kosmetyk. Nie zabardzo sie pieni, musze wycisnac sporo ilosc zeby zmyc makijaz, dlatego zmywam nim buzie jak nie jestem umalowana, a makijaz zmywam resztkami garniera, dobrze myje, nie sciaga i nie podraznia a to wazne bo ostatnio moja cera coraz czesciej mnie uczula. Napewno kupie nastepny no chyba ze na mojego garniera bedzie promocja :)

Używam tego produktu od:miesiaca

Żel bardzo dobrze zmywa makijaż, jest bardzo wydajny, nie podrażnia skóry i nie ściąga jej tak jak inne żele. Jednak i tak po umyciu twarzy trzeba zastosować krem. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Dobry, ale mógłby być lepszy

Fajne opakowanie o dużej pojemności i fajna pompka, dzięki której kosmetyk jest dawkowany bardzo wydajnie. Mimo wszystko nie jestem zadowolona z niego. Nieźle myje twarz, ale przeszkadza mi to, że nie pieni się. Przez to mam uczucie, że twarz się nie umyła zbyt dobrze. Nawilża mi skórę, dobrze się spłukuje, ale żel dziwny jest taki nieprzyjemny w myciu.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:używam 1

bardzo dobry

hmm fajny zelik,wczensiej mialam z algami i kwasem hialuronowym i tamten lepiej zmywal mi makijaz,ale to przez,to,ze zawieral sls,ten jest lagodniejszy,dla cery,,swietnie nawilza ,ogolnie bardzo dobry i na pewno go kupie...

Używam tego produktu od:miesiaca

Uwielbiam ten żel. Działa kojąco na moją skórę, nie podrażania, nie daje efektu ściągnięcia. Bez problemu usuwa delikatny makijaż. Żel ma przyjemny zapach. Dzięki pompce jest bardzo wygodny w użyciu, a do tego jest bardzo wydajny.

są lepsze produkty

Plusy:
- ładnie pachnie
- bez sztucznych barwników
- wygodna pompka
- nawilża
Minusy:
- nie zmywa makijażu
- mało wydajny
- pieni się tylko wtedy jak nie mam na twarzy makijażu

Całkiem dobry

Jestem zadowolona z zakupu, a skusił mnie, jak pewnie większość recenzentek, brak SLS (przez co żel się nie pieni). Kosmetyk ma trochę rzadką konsystencję i dość dużo muszę go wycisnąć na dłoń, żeby umyć całą twarz (często się zdarza, że przecieka mi między palcami i w ten sposób sporo kosmetyku się marnuje)- dlatego też jest mało wydajny. Niemniej jednak po umyciu twarz jest oczyszczona (żel całkiem dobrze radzi sobie nawet z tuszem i kreską zrobioną eyelinerem - chociaż, niestety, szczypie w oczy), przyjemnie gładka, nie ma uczucia ściągnięcia. Jest to jednak, zdaje się, dość powierzchowne uczucie, wobec czego i tak muszę stosować dodatkowo krem nawilżający. Dla mnie jest ważne, że nie podrażnia, nie wysusza (no raczej - to podstawa ;)), nie powoduje niemiłych niespodzianek na twarzy w postaci krostek, wyprysków. Myślę, że można go śmiało polecić. Na pewno warto spróbować. Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo po skończeniu opakowania postanowiłam przerzucić się z ciekawości na Białego Jelenia ;)Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy z przerwami

nic specjalnego

Zgadzam się z opinią recenzentki poniżej. To co napisała, to prawda - zmycie makijażu tym galaretowatym żelem naprawdę jest trudne, dlatego ja kupiłam sobie mocniejszy do demakijażu, a tego używam jako żelu odświeżającego na poranne mycie twarzy.
Trzy gwiazdki dostaje za brak sls-ów w składzie. Ostatnio stało się to dla mnie dość istotne.

Używam tego produktu od: październik 2009
Ilość zużytych opakowań:1/2

bardzo lubię

Mam cerę mieszaną, naczynkową i wrażliwą i ten żel bardzo dobrze się spisuje. Dokładnie zmywa makijaż twarzy i oczu, przy tym jest bardzo łagodny, nie podrażnia i nie ściąga cery, nie szczypie w oczy. Nie przeszkadza mi,że się nie pieni. Ładnie pachnie, opakowanie z pompką jest bardzo wygodne, widać ile żelu ubyło. Żel jest w miarę wydajny - dwie porcje wystarczają mi na umycie twarzy. Cena ok.
Zostanę przy nim dłużej. Polecam

POLECAM

Na wstępie zaznaczę, że jeżeli chodzi o żel do mycia twarzy to nie wiem co musiałby zrobić, żeby dostał 5*. Jestem pod tym względem niestety krytyczna, ale wciąż czekam na ten jedyny i wymarzony, i to właśnie dla niego pozostawiam tę piątą gwiazdkę :)
Wracając do żelu- jestem bardzo zadowolona. Mnie również skłonił brak SLS. Żel jest bardzo subtelny. Co prawda mam skłonności do trądziku, jednak bardzo mnie denerwowały wszystkie te żele antytrądzikowe, bo były wg. mnie zbyt intensywne pod każdym względem.
Cóż, może nie przesadzajmy, że żel nawilża- on po prostu nie wysusza buzi :) Myję nim buzię, potem nakładam lekki krem, a pozostałości po tuszu i kredce do oczu pozbywam się za pomocą starego, poczciwego kremu Nivea (granatowe opakowanie).
Reasumując: żel delikatny, nieprzeciążony ulepszaczami chemicznymi, prawie nie pachnie i nie zmywa całkowicie makijażu, ale- jak na jego delikatność dla skóry- doskonale sobie z nim radzi. Godny polecenia :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Dobry

Żel spełnia obietnice producenta - jest łagodny (nie zawiera SLS), oczyszcza delikatnie nie ściągając cery, nie uczula i nie podrażnia. Dla takiego wrażliwca jak ja to priorytet.
Ma galaretkowatą konsystencję i nie pieni się zbyt obficie, na początku miałam wrażenie, że w ogóle nie wytwarza piany. Ale mam na niego sposób, ściągnięty zresztą z instrukcji stosowania żelu Cleanance Avene ;). A mianowicie - energicznie spieniam żel w dłoniach, nie bezpośrednio na twarzy i wtedy jest ok.
Nie zmywam nim makijażu - od tego mam micele i olejek.
Ale do usuwania codziennych zanieczyszczeń jak najbardziej się nadaje - nie mam poczucia niedomycia, wręcz przeciwnie - cera jest świeża, pozbawiona sebum, miękka.
Dla mnie ten żel jest bardzo o.k. - szczególnie biorąc pod uwagę cenę :). Mam go od 3 m-cy i jeszcze coś tam zostało.
Moim zdaniem jest o wiele lepszy niż Clean-AC Avene, którego miałam (nie)przyjemność używać niedawno.

Używam tego produktu od:3 m-ce
Ilość zużytych opakowań:kończę 1