My Secret, Star Dust Eyeshadow (Sypki cień do powiek)

My Secret, Star Dust Eyeshadow (Sypki cień do powiek)

Sypki cień do powiek o lekkiej konsystencji i dużej zawartości pigmentu. Cień utrzymuje się przez wiele godzin. Głębokie soczyste kolory sprawią, że każdy makijaż będzie niewiarygodnie piękny. Dostępny w 11 odcieniach.

Świetne

Posiadam kolor brzoskwiniowy i jestem zachwycona!
Cień idealnie rozprowadza się na powiece, jest świetlisty, widoczne są delikatne drobinki:) Wbrew pozorom i drobinkom cień jest iealny do codziennego, delikatnego makijażu.
Cień możnna rozprowadzać pędzelkkiem, pacynką i paluchem, ponieważ przylega do powierzchni jak magnes i nie osypuje się:)

Używam tego produktu od:2 mc

Ideał :)

PLUSY:

+ niska cena
+ ładne, żywe kolory
+ piękny połysk
+ cudowny zapach
+ długo się trzyma (na bazie)
+ ładne opakowanie

MINUSY:

- mogłoby być więcej kolorów do wyboru
- bez bazy raczej się osypuje

Uwielbiam te cienie, z wyjątkiem srebrnego, jakiś nietrafiony, ale generalnie kolory są świetne i dobrze się trzymają, uważam, że to naprawdę solidne cienie :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku ;)

najlepsze sypańce

Kupiłam pierwsze cienie z tej serii (kolor nr 4), kiedy szukałam łososiowego cienia. Kolor był idealny, miałam nadzieję, że jakość będzie co najmniej przyzwoita. Okazało się, że jest więcej niż przyzwoita- to najlepsze cienie jakie miałam (no prawie, ale wśród sypki- bezkonkurencyjne). Teraz mam trzy odcienie- łosoś, brąz i czarny. Zamierzam kupić wszystkie. Do meritum.

- piękne kolory w dość szerokiej gamie
- niska cena
- dobrze napigmentowane
- super łatwa aplikacja - prawie wcale się nie osypują (niezwykłe jak na sypańca)
- trzymają się cały dzień na bazie i bez
- całkiem nieźle się rozcierają jak na sypane :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: mam trzy, planowane kolejne

Bdb

Mam odcienie: 1(srebrno-biały), 2(złoty), 4(brzoskwiniowy), 5 (nieokreślony, ale ładny.. mi przypomina kolor lilii), 6(brązowy/stare złoto), 7(jasna zieleń opalizująca na złoto) i 8(ciemna zieleń). Cienie łatwo sie nakłada, długo się trzymają i są megawydajne. Trochę się obsypują, jak każde cienie sypkie. Niemniej polecam, warto wypróbować.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szych

SUPER !

Mam kolor brzoskwiniowy, brązowy i zielony ( ale od przyjaciółki używałam jeszcze biało-srebrnego i lekko fioletowego ) cienie są perfekcyjne ! Super napigmentowane, trzymają się cały dzień, mają niska cenę i śliczne błyszczące kolory ( mogli by dorzucić jakiś ciemny fiolet jeszcze :rolleyes: )

Czasem się trochę osypują ale to normalne dla sypkich cieni

Na pewno kupię więcej :)

Używam tego produktu od: czasu kiedy MS pojawiło się na rynku
Ilość zużytych opakowań:3 ale bd więcej

Super !

Mam kilka kolorów tych cieni :) (numery:11,5,4,6)
Muszę powiedzieć, że są świetne.

+ bardzo trwałe - na bazie art deco trzymają się cały dzień ! :)
+ łatwo się je aplikuje
+ na oku ślicznie się mienią, są napigmentowane :)
+ bogata gama kolorów - każdy znajdzie coś dla siebie :)
+ nie osypują się
+ cena :D

Polecam ! :)

taaaaak ! ! !

posiadam kolorek taki brzoskwiniowy i musze powiedziec, ze jestem naprawde zaskoczona jakoscia tych cieni. . .
niedawno dopiero ta marka weszla do Natury, a ze tak kolorowo tam to postanowilam wyprobowac, ale tak sobie myslalam, ze cien za 5zl zapewne nie bedzie nic ciekawego, no ale wzielam...
i powiem, ze strasnzie sie mylilam, bo to sa najlepsze sypkie cienie jakie mialam. . .
przed wszystkim sie nie osypuja za co wieeeeeeelki plus, bardzo mocno sa napigmentowane, dlugo sie utrzymuja, nawet bez bazy, nie zbieraja sie w zalamaniu . . .
po prostu boskie ! ! !
na pewno zakupie jeszcze inne kolorki :)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:jeszcze zadne :)

Zależy od koloru

Mam kolory nr 1 (srebrno-biały), 3 (złoty), 5 (srebrny beż), 6 (połyskliwy brąz) i 9 (granatowy ze niebiesko-srebrnymi drobinkami).
Problem jest taki, że albo ja się nie umiem malować [co jest bardzo możliwe ;)], albo trafiam na pechowe cienie, albo po prostu inny kolor - inna jakość.
Z numerków 1, 5 i 6 jestem bardzo zadowolona, i gdybym oceniała tylko te kolory, dałabym im 5 gwiazdek bez wahania. Cienie są trwałe, dobrze widoczne na powiece, trochę się osypują ale w końcu to cienie sypkie ;) i może taki ich urok, a może mi trochę brak wprawy. Efekt można stopniować, od delikatnego do mocno kryjącego. Chyba będą wydajne, bo brązu wystarczy naprawdę odrobina, żeby było go dobrze widać.
Natomiast na cieniach nr 3 i 9 się zawiodłam. Koloru praktycznie nie widać - na powiece zostają same błyszczące drobinki. Używałam ich na bazę Vipery i inne, i za każdym razem jest to samo. Obecnie stosuję ja na inne cienie, żeby nadać makijażowi bardziej "wieczorowy" charakter. Ale jestem niepocieszona zwłaszcza jeśli chodzi o ten granat, on jest taki śliczny w opakowaniu! Dlatego daję tylko 3 gwiazdki. Jestem skłonna zmienić ocenę, jeśli się okaże że to jednak moja wina :)
No i pewnie skuszę się jeszcze na inne kolory, w końcu cena jest taka że ewentualnie pomyłki można przeboleć ;)

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 5

Cień rewelacja, mam jasną zieleń i jest po prostu piękna.
Świetnie wygląda na całej powiece, ale także może robić za kreskę (delikatniejszy efekt). Koniecznie muszę zakupić inne kolory. No i ta cena, przeokropnie niska jak za cienie tej jakości. Wydaję mi się, że cienie są wydajne.

Używam tego produktu od:-

CUDO!

Ostatnio stałam się posiadaczką tego cienia, kolor czarny.
Jest bardzo dobrze napigmentowany, bardzo intensywny kolor.
Pięknie się mieni.
Na bazie joko jeszcze piękniejszy, a na Mixing Medium to już w ogóle...
ale ma wielki minus za to że się tak sypie :(
.Używam tego produktu od: miesiąca