L'Oreal Paris, Double Extension Growth Serum (Tusz z bazą 2 w 1 stymulujący wzrost rzęs)

Pierwsza maskara, która stymuluje wzrost rzęs. Rzęs jest więcej i są pełniejsze już po miesiącu, a od razu 80% dłuższe.
Krok 1: baza z serum stymulującym wzrost. Stymuluje wzrost, wzmacnia, uzupełnia rzęsy
Krok 2: maskara ultra - wydłużająca.

Cena: 60zł / 2x7ml
/m/

KWC

Wspaniały tusz! Rewelacyjnie wydłuża, rozdziela, podkręca i pogrubia rzęsy - jak dla mnie po prostu ideał! Do tego odżywia rzęsy, jest ich jakby więcej i nawet po zmyciu maskary wydają się dłuższe niż zwykle. Zmywanie jest przyjemne, jednak trochę czasu zajęło mi odkrycie jak najlepiej się go zmywa (wcześniej miałam efekt misia pandy:))). Tusz zawsze zmywałam wacikiem, a tu okazało się że wystarczy ciepłą wodą zwilżyć rzęsy, delikatnie pociągnąć i wszystko schodzi:). Myślę, że warto w niego zainwestować, starcza na długo, ponieważ niewiele trzeba go nakładać, żeby uzyskać piękny efekt bujnych rzęs! Gorąco polecam!!!

dobry tusz

Całkiem porządny tusz, świetnie pogrubia, wydłuża rzęsy, ogólnie efekt przyzwoity, jednak wystarczyły 3 miesiące by się zesechł i teraz skleja rzęsy, pozostawia grudki i brzydko się osypuje, a tu jeszcze trochę go zostało.Nie wiem czy stymuluje porost rzęs, nie na to liczyłam.

masakra, a nie maskara

przy pierwszym użyciu myślałam, że potrzeba wprawy, żeby wymalować sie tym tuszem...ale za dziesiątym miałam go dość. to jakies totalne nieporozumienie.
nie wydłuża nic a nic. za ta cene mogłabym kupic 3 o niebo lepsze tusze ;( tusze loreala ogólnie sa jakies niemrawe, ale ten to juz przegięcie ;/ i w dodatku po kilku minutach sie osypuje, chodze po uczelni jak zombie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno ;/

Naturalny efekt

Ze względu na miłe wspomnienia po poprzednich wersjach double extension, a w szczególności carbon balck nie mogłam nie kupić i tej wersji i cóż.. tusz nie jest zły, ładnie podkreśla i wydłuża rzęsy, nie osypuje się, nie rozmazuje, itp. ale czegoś mi w nim brakuje... Lubię mocno podkreślone rzęsy, a efekt jaki tym tuszem uzyskałam jest raczej naturalny, odpowiedni do tzw. "dziennego makijażu". Do tego zdarza mu się posklejać rzęsy :( Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Porażka :/

Ten tusz jest beznadziejny! Każdy tusz chociaż przy pierwszym użyciu jest dobry, a ten od samego początku był jednym wielkim nieporozumieniem! :/ Zdziwiło mnie to, ponieważ wielokrotnie miałam tusze z LOreala i były one bardzo dobre, a ten jest masakryczny :( Strasznie skleja rzęsy i nie da się nim wymalować, to już tusze ze sklepu po 4 złote są lepsze... Zdecydowanie odradzam zakup tego tuszu, będziecie strasznie zawiedzione, tak jak ja :/Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 i więcej nie będzie :/

świetny

A moim zdaniem pogrubia! Oczywiście świetnie wyydłuuża rzęsy, efekt jest świetny. Za tę cenę – ideał. Porównywałabym do tuszów Lancome. Wytrzymuje cały dzień bez osypywania się. Deszcz i płacz też umie pokonać (w racjonalnych ilościach). Ładny kolor. Nie lubię plastikowego lakierkowego koloru, ten „węglowy” przypadł mi do gustu. Otwiera oko, mam piękny wyrazisty makijaż.

Ilość zużytych opakowań:

Nie jest zle

Zaskakujaco dobry. Rzesy dlugie, podkrecone (zalotka poszla w kat). Skleja niestety (albo ja nie mam czasu ich rozczesac ;-)).
Po dwoch miesiacach uzywania obsypuje sie troche :-(
W sumie za te cene to nie jest zle.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

WOW

kupiłam ten tusz po przeczytaniu ocen na wizażu, ale muszę przyznać, że nie spodziewałam się nie wiadomo jakiej rewelacji. Generalnie nie przepadam za tuszami Loreala. A tu miła niespodzianka :) tusz naprawdę baardzo wydłuża rzęsy. Super. To zdecydowanie najbardziej wydłużający tusz z jakim miałam do tej pory styczność :) faktycznie nie pogrubia rzęs, ale mi efekt końcowy i tak bardzo się podoba :)

Używam tego produktu od:2 tygodni

całkiem całkiem

Zaczne od tego, ze nie przepadam za tuszami loreala(za to uwielbiam maxfactora). Na ten sie skusilam bo byl za 60 zl razem z nowym serum do rzes loreala, a je chcialam miec. Efekt na rzesach jest na prawde bardzo przyzwoity- biala baze bardzo latwo sie naklada, nie skleja ona rzes. Czarnym tuszem latwo pokryc biala baze.
Moje rzesy widocznie sie wydluzyly i to bardzo duzo, nie oczekiwalam, az takiego efektu. Jednak niestety tusz tylko wydluza, a nie pogrubia :( Gdyby jeszcze mi pogrubil rzesy to wygladalyby jak sztuczne. Wyprobuje jego baze z innymi tuszami, moze wtedy bedzie lepiej :)
Ogolnie za baze 5, za tusz 4.

Używam tego produktu od:tygodnia

Polecam!!!!

Dziewczyny jesli macie krótkie rzesy to jest to idealny dla Was tusz!!!
na prawde wydłuża rzesy!!!!
do tej pory uzywałam jego poprzednika w czerwonej wersji i też byłam zadowolona!
niestety mam go z krótko by cos powiedziec na temat wzrostu rzes czy zmniejszeniu ich wypadania...
Polecam+

Używam tego produktu od:2 miesiecy

super!

po prostu super idealny dla mnie,
mam długie rzęsy,ale z nim mega długie!
i pogrubione-wszyscy zwracają uwagę!
myślę że trzeba umieć malować bazą.
mialam double extension, a także carbon i myślę,że ten jest najlepszy.

Używam tego produktu od:6miesięcy

dobry ale...

Kupiłam ten tusz w zestawie z serum na noc do rzes w promocyjnej cenie. Zawsze uzywam bardzo pogrubiajacych tuszów, dlatego po tym nie spodziewałam sie niewiadomo czego, bo to tusz wydluzajacy wiec jak to ja mowie "nic-nie-robiacy" ;) pozytywnie mnie zaskoczył bo bardzo ladnie pogrubia. trzeba tylko nalozyc oszczednie baze - bo duza ilosc obciąża rzęsy i opadają, oraz dokladnie wytuszowac jakieś 3 razy kazde oko. efekt swietny, taki jak kocham, podobny do diorshow (wielkie, sztuczne rzęsy). dlaczego wiec tylko 3 gwiazdki? poniewaz jak na tusz z bazą, sam tusz jest zbyt suchy, dosc ciezko sie go naklada i sam w sobie juz ma chyba grudki, a powinien byc bardziej wodnisty i szczoteczka tez lepiej jakby byla gumowa lub plastikowa, bo takie sa lepsze do nakladania tuszu na baze. wyprobowalam ta baze z tuszem wonder z oriflame, ktory jest bardziej plynny i ma gumowa szczoteczke i efekt byl o niebo lepszy. wiec 5* za bazę, jakies 2* za tusz, w sumie daje to 3*.Używam tego produktu od: ok 2 tyg

EDIT:
odjęłam wszystkie gwiazdki ponieważ pewnego dnia otworzyłam tusz i szczoteczka była cala ubabrana bo separator utknął w zakrętce i nie dało sie tego w zaden sposob naprawic. To samo z bazą. Produkt wylądował w koszu na smieci. Porażka