Isana, Hair, Glättungs Spülung (Odżywka wygładzająca włosy)

Isana, Hair, Glättungs Spülung (Odżywka wygładzająca włosy)

Odżywcze składniki pielęgnacyjne wzbogacone olejkiem babassu wzmacniają włosy. Długotrwałe wygładzenie i łatwe rozczesywanie kręconych i niesfornych włosów. Wysokiej jakości aktywne substancje ze specjalnym składniekiem zapobiegającym puszeniu się włosów długotrwale wygładzają niesforne i kręcone pasma włosów dodając im elastyczności. Włosy łatwo się rozczesują i nabierają olśniewającego połysku. Miły zapach uprzyjemnia mycie włosów.

Bardzo dobra odżywka wygładzająca.

Kupiłam ją w promocji za 2,99zł... jak jeszcze była dostępna w Rossmanie. Skusiła mnie wtedy cena i zapach tej odżywki- delikatny, lekko pudrowy.

Dziś, kiedy opakowanie produktu jest już puste, stwierdzam, że jest także skuteczna - moje suche włosy po jej zastosowaniu są gładkie ale nie obciążone, nie elektryzują się, są miękkie i przyjemnie pachną. Do plusów zaliczam także wygodne opakowanie i wiekszą niż standard pojemność, czyli 300ml.

Jedyny minus to fakt, że została wycofana ze sprzedaży.

Używam tego produktu od: 6 misięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie/ 300ml

Ot, zwykła

Nie lubię przepłacać za kosmetyki, oto powód zakupu.

Po tylu chwalebnych recenzjach spodziewałam się po tej "perełce" cudu, a dostałam zwykłą, nieprzesadną odżywkę.

Plusy:
Odżywka ułatwia rozczesywanie, ale tylko po uprzednim nałożeniu i zmyciu, oraz ponownym nałożeniu i potrzymaniu na włosach. Co do odżywienia to średnio. Odrobinę zmiękcza, ale jeśli potrzymam ją na włosach dłuuuuugo, lecz wtedy nie narzekam (aż tak) na rezultat ;)
Dodam, że mam włosy raczej proste, dość długie blond, przez co nieco osłabione i średnio nawilżone przez rudoblond naturę i tyle. Potrzebuję tylko dodatkowej pielęgnacji podczas rozczesywania i ewentualnego zmiękczenia, delikatnego natłuszczenia, co ta odżywka załatwia w jakichś 20% moich oczekiwań.

Minusy:
Dodatkowo konsystencja dość rzadka, może dla kręconych włosów, do niej przeznaczonych, będzie w porządku, więc z tego powodu nie odejmuję żadnej gwiazdki. Pół opakowania zużyłam w ciągu 3-4 myć, co na moje włosy jest wręcz zabójczym wynikiem.

Podsumowując, to tylko dodatek do pielęgnacji, i to taki niewiele robiący. W sumie to o to właśnie by mi chodziło jakiś rok temu, kiedy nie spotkałam się z naprawdę dobrymi i tanimi odżywkami. W zaistniałej sytuacji - nie wrócę do niej.
Niemniej jednak, uważam, że można znaleźć w cenie <5 zł lepsze odżywki.

Może ją podrasuję jeszcze, wtedy zobaczymy co będzie :)

Używam tego produktu od: 2 msce z przerwami

Podoba mi się

Kupiłam ją prawie rok temu i tak ją używałam,bo używałam. Fajnie działała itd. ale później zaczęło mi coś w niej nie pasować. Po kilku miesiącach wróciłam do niej i było o wiele lepiej. Jednak to wtedy okazało się,że odżywka została wycofana i zaczęłam ją stosować rzadziej i tylko na wyjątkowe okazje,w dalszym ciągu oszczędzam ją a jest już prawie na wykończeniu :)

Dobra odżywka ale szału nie robi. Tania,łatwodostępna, o ładnym zapachu i przyjemnym składzie. Myślę,że o wiele lepiej sprawdza się na prostych włosach.

Używam tego produktu od: maja 2012
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

genialna!

Duża ilość za niską cenę, a do tego wydajna. Ma piękny zapach, który nie ulatnia się od razu po umyciu włosów, tylko trzyma się cały dzień. Bardzo regeneruje włosy: nawilża, sprawia że są puszyste, gęste, miękkie i wygładzone. Włosy cudownie się po niej reprezentują! :) Nie sprawia by włosy były tłuste lub przyklapnięte. Polecam!

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

moja :)

Używłąm jej przy długich kręconych włosach, używam i przy krótkich prostowanych suszarką. W obu przypadkach sprawdza się świetnie zawsze.
Wygładza włosy - czuję i widzę to gdy zastosuję ją raz na kilka dni. Nie obciąża włosów!!! Nie śmierdzi, lecz pachnie, ale zapach sie nie utrzymuje na włosach, a przynajmniej ja tego nie zauważyłam. Łatwo się spłukuje, nie jest przy tym ochydnie obślizgła, jakbym nie mogła jej domyć.

Dobrze się sprawdza na włosach jako maska
a także pod czapek na basenie, żeby zabezpieczyć włosy.

Na co dzien moze mało wydajna, ale tania za to. Ja używam jako maski i nie schodzi mi tak szybko a też widać działanie. :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3-4

jak cos jest dobre-to wycofają

Zaznaczyłam, że kupiłabym ponownie, gdyby była dostępna. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego wycofywane są wartościowe, dobre produkty, robiące furrorę wśród włosomaniaczek i na blogach. Na półkach zalega, pełno badziewia pełnego chemii i ciężkich sylikonów, często z nienajniższą cena, a perełki znikają.

Tak właśnie była z tą odżywką. Pewnie bym jej nie wypróbowała i nie zwróciła na nią uwagi z 2 powodów:

1. Nie wszystkie kosmetyki Isana zachwycają ( mnie większość zniechęciła do spoglądania w kierunku tych produktów w Rossmanie.
2. Ta odżywka polecana jest do włosów kręconych, ale dzięki recenzjom i opiniom prostowłosych,postanowiłam wypróbować:)Jedna z czołowych włosomaniaczek, która cenię, pisała na blogu, że nie warto ,,szufladkować\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'

Ogólnie odżywka podobała mi się, nie robiła furrory na moich włosach, ale mogę ją ocenić jako dobrą odżywkę.

Przedewszystkim lekka konsystencja, wolę bardziej treściwe i gęstsze odżywki, ale ta też mi odpowiadała. Zapach śliczny, uprzyjemniał uzytkowanie. Odżywka wygładzała moje proste włosy, nie obciążała, nie miałam potrzeby częstszego mycia włosów. Łatwo się spłukiwała. Nie puszyła włsów.

Po użyciu włosy były takie jak trzeba, to znaczy gładkie, miękkie, choć jak wspomniałam nie było to jakaś odżywka robiąca cuda, ale warto było ją kupić, jako taka zwykła, codzienna odżywka świetnie się sprawdzała.

Jeśli chodzi o cenę, to naprawdę opłacało się kupić, 300 ml, za niecałe 6 złotych, za tak przyzwoity produkt. Często była w promocji za 3.99 zł :-), wtedy to już w ogóle bajka.

Skład także fajny, nie naładowany pustymi sylikonami, za to z wartościowym olejkiem. Świetna do wypróbowania, dla początkujących włosomaniaczek, nie tylko tych kręconowłosych ;-)

Chętnie bym ją jeszce kupiła i używala na przemian z innymi maskami i odżywkami, może kiedys wróci na półki Rossmana, taką mam nadzieję.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

tragedia

Stosowalam kiedys ta maseczke (w mini-opakowaniu) i przypomnialam sobie o niej gdy zobaczylam opinie o niej na Wizazu... I co? tako rzecze BabyParis ;)

Plusy:
+ gdy byla produkowana (bo ponoc wycofano ja) byla latwo dostepna
+ wygodne opakowanie

Minusy:
- smierdzi
- nic nie robi z wlosami
- obciaza

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno (male)

Nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia

Naczytałam się na jej temat ochów i achów, postanowiłam sama spróbować tego cuda. Może miałam zbyt wysokie oczekiwania, a może ona nie dla mnie.
\\nPlusy:
\\n- dobry skład
\\n- niska cena
\\n- duża pojemność
\\n- dobra wydajność (przez dość rzadką konsystencję)
\\n- miły zapach
\\nMinusy:
\\n- zbyt słabe nawilżenie i odżywienie
\\n
\\nMoje włosy nie są bardzo zniszczone, a mimo to odżywka Isana była dla nich za słaba. Zdecydowanie bardziej przypasowała im odżywka Alterra z granatem i aloesem, Isany używałam po zmyciu oleju, wtedy nie potrzebowałam dodatkowego nawilżenia. Użyłam nawet z przyjemnością, ale ulubieńcem nie została. Może nawet lepiej, przynajmniej po niej nie rozpaczam ;)

Najlepsza odżywka pod słońcem

Rossmann popełnił największy błąd,że ją wycofał.
Po niej moje włosy były mięciutki ,jak po żadnej innej. W dodatku ta cena i zapach. Skład też niczego sobie.
Kiedy jeszcze miałam ją w swoich zapasach byłam posiadaczką kręconych,puszących się i bardzo twardych włosów. Po niej moje włosy puszyły się troszkę mniej i były bardzo miękkie. Dziś na szczęście już są takie na stałę,ale naprawdę polecam tą odżywkę.Włosowe cudo.

+cena

- została wycofana ;(

Używam tego produktu od: 7 miesięscy
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Przeciętna

Mam włosy raczej zadbane, niskoporowate, nie mają dużych wymagań.

Plusy:
- cena
- wydajność
- wygodne opakowanie
- wygładza włosy, są bardziej miękkie
- ładnie pachnie
- dobra do ulepszania półproduktami lub jako składnik serum olejowego (wg przepisu Anwen)

Minusy:
- dostępność- Rossmannie dlaczego nam to zrobiłeś?

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niestety końcówka pierwszego (i ostatniego, bo wycofana)

Nie dla mnie

+muszę zacząc od zapachu - jest przepiękny, uwielbiam go,
+odzywka pozostawia miekkie w dotyku włosy,
+niska cena,
+dobra do mycia włosów,

i to by było właściwie na tyle...

-nie nawilża włosów (powiedziałabym wręcz, że je wysusza) ani tym bardziej nie wygładza,
-pozostawia suche końce, po użyciu strasznie się wywijają,
-zawiera alkohol izopropylowy,
-marny skład,
-niewydajna

Po myciu nie sprawdza się - wolę ją dodawać do masek odzywkowo-olejowo-polproduktowych stosowanych PRZED myciem.

Podsumowując: kolejny wizażowy hit nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od: pol roku

Nie wygładza

Niestety zawiodłam się, bardzo się zawiodłam na tej odżywce. Kupiłam ze względu na dobre opinie i przymiotnik &quot;wygładzająca&quot;.
Ta odżywka nałożona po umyciu włosów do spłukiwania kompletnie nie wygładza. Włosy łatwiej się rozczesują, ale główna obietnica nie została spełniona. Nie mówiąc już o żadnym połysku który włosy mają niby nabierać... Lepszy efekt daje już odżywka Ziaja na parafinie.

Wypróbowałam też tą odżywkę jako produkt do mycia, ponieważ mam kręcone włosy. Tutaj spisała się lepiej - rzeczywiście włosy były bardziej wygładzone. Aczkolwiek okazało się, że mycie włosów odżywką nie jest dla mnie, bo na drugi dzień są tłuste u nasady...
Odżywka więc nie spełniła swojej podstawowej funkcji. Jednak ma pewne plusy (oczywiście nic mi z nich, skoro odżywka nie wygładza, ale wymienię je): dobra cena, skład całkiem ok, duża pojemność.

Jeśli więc ktoś chce używać jej do mycia włosów, bo ta metoda mu odpowiada, śmiało można kupić tą odżywkę. W innym przypadku jednak serdecznie odradzam...