L'Oreal Paris, Elseve Total Repair 5, Odżywka wypełniająca w kremie

L'Oreal Paris, Elseve Total Repair 5, Odżywka wypełniająca w kremie

Pro-Keratyna naprawia włókno, wzmacniając w ten sposób strukturę włosa, który odzyskuje odporność charakterystyczną dla nowego włosa.
Restrukturyzacja: zawarty w odżywce Ceramid, stanowiący replikę cementu międzykomórkowego, wzmacnia spójność komórek aż do osłonki włosa.
Udowodnione rezultaty:
- podbudowanie włókna włosa
- odporność * (* test instrumentalny)
- witalność
- jedwabisty połysk
- zdrowy blask.

Skład: Aqua/Water, Cetyl Alcohol, PEG-180, Elaeis Guineensis Oil/ Palm Oil, Hydroxyethylcellulose, Dodecene, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Arginine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Polyxamer 407, Linalool, Isopropyl Myristate, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, Myristyl Alcohol, Serine, Cetrimonium Chloride, Cetyl Esters, BHT, Citric Acid, Buthylphenyl Methylpropional, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone Glutamic Acid, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Parfum/Fragrance (12.02.2011)

Cena: 16,99zł / 200ml
/s/

Bardzo ją lubię

Super odżywka do włosów. Używam jej od bardzo dawna, z przerwami na testowanie innych ale zawsze do niej wracam.
Włosy po niej są bardzo gładkie, nie puszą się. Dobrze nawilża.
Ku mojemu zdziwieniu włosy się po niej nie przetłuszczają.
Polecam :)

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: 5 może 6

moja ulubiona

Myślę, że nie zaryzykuję jak napiszę, że to moja ulubiona odżywka. Co prawda włosów nie naprawia, ale tego się chyba nikt nie spodziewał :) Używałam jej wiele razy. Po jej użyciu włosy są gładkie, miękkie, lejące. Włosy prostuję, choć po tej odżywce nie jest to konieczne za każdym razem, po innych niestety włosy mam lekko napuszone i bez prostowania nie da rady.. Cena nie jest ani wysoka, ani niska - raczej średnia.

Używam tego produktu od: jakichś dwóch lat z przerwami na inne odżywki
Ilość zużytych opakowań: myślę, że ponad 10 będzie

wolę pielęgnację naturalną

Odżywka nie sprawiła, że moje włosy "odbudowały się", czy były bardziej odporne.
Efekty obiecane przez producenta i rzeczywiście widoczne to na pewno nadanie delikatnego połysku i ułatwienie rozczesania.
Przyjemny zapach, nie szkodzi- nie pomaga.
A więc ocena neutralna.

Pozytywne zaskoczenie :-)

Super odżywka dla zniszczonych włosów!
Dawno po żadnym specyfiku tego typu nie miałam tak gładkich, lejących i miękkich włosów, które mimo zniszczenia farbowaniem, codziennym suszeniem i z rozdwajającymi się końcówkami wyglądają na zdrowsze niż są w rzeczywistości :D
Odżywka jest średnio gęsta, jednak nie spływa z włosów. Nie obciąża nawet jeśli nakładam ją przy skórze głowy. Łatwo się spłukuje i wyraźnie wygładza włosy :ehem:
Opakowanie poręczne a wydajność całkiem dobra. Ja stosowałam ją codziennie i nie przetłuściła mi włosów ani one nie przyzwyczaiły się do niej na tyle by już nie reagować na jej działanie ;)
Myślę, że nie mam się do czego przyczepić, mocna 4!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

za 10zł ok

Zakupiłam ją na szybko w Biedronce, butelka 250ml za ok. 10zł.
Zawsze po użyciu szamponu nakładam na włosy odżywkę lub maskę, a później na lekko wilgotne jeszcze olejek na końcówki. Włosy ostatnio troszkę zniszczyłam a to rozjaśniaczem a to farbami gównie w odcieniach brązu.
Mam włosy błyszczące i nie wiem czy ta odżywka matowym włosom by pomogła. Z resztą i bez tej odżywki moje włosy są miękkie i końcówki jak na razie są w idealnym stanie a włosy me sięgają już ostatniego żebra.
Na pewno po szamponie dla splątanych włosów jest dobra, skład też pewnie ma średni(nie wiem nie znam się).
Gdybym nakładała ją na całe włosy to pewnie codziennie lub co drugi dzień musiałabym je myć a takich odżywek nie nakłada się na skalp, najlepiej je nakładać od wysokości ucha i w dół.
Zapach charakterystyczny dla tej serii.
Prędko do tego produktu nie wrócę, po pierwsze bardzo szybka nudzą mi się zapachy a po drugie mam jeszcze do przetestowania sporo innych produktów.
A kolejnym jest 3 minutowa maska z Aussie miniatura z Rossmanna.
Podsumowują ta odżywka nie jest żadnym cudem ale nie jest też bublem.

Używam tego produktu od: kwietnia 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

Całkiem miłe zaskoczenie

Niezbyt przepadam za produktami do włosów tych znanych firm. Większość ma straszne składy - długie, mnóstwo chemii, ani jednego ekstraktu czy olejku. Ta odżywka ma nawet fajny skład - wysoko jest olej palmowy, są także proteiny pszenicy i 2 aminokwasy (i oczywiście poza tym sporo chemii :D). Posiada jeden silikon, ale daleko w składzie. A jak to się ma do działania odżywki?
Jeśli chodzi o działanie, to jest jedna z lepszych, jakie używałam. Oczywiście, nie można się po niej spodziewać regeneracji oraz tego co obiecuje producent. Po użyciu włosy są miękkie, gładkie, lekko nawilżone i łatwiejsze w rozczesywaniu. Żadnej długotrwałej regeneracji.
Czy kupiłabym jeszcze raz? Chyba nie. Nie jest zła, ale moim zdaniem działanie nieadekwatne do ceny, nie jest warta tych 17 zł. Jedno opakowanie dostałam, ale już więcej nie kupię. Jestem zdania, że można dostać odżywki działające podobnie 2 razy taniej.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

Może byc

odżywka nie regeneruje włosów ale tez im nie szkodzi moim włosom farbowanym i zniszczonym prostowaniem nie pomaga w takim stopniu jak obiecuje producent

+ wygładza
+pięknie pachnie
+niska cena można kupić za 10 zl
+ włosy po niej dobrze się rozczesują

-wydaje mi się ze przetłuszcza włosy
-nie regeneruje

Ilość zużytych opakowań: 3 cale

Pieniądze wydane w błoto

Odżywka nie robi z włosami nic. Spodziewałam się po firmie że będzie to jeden z moich ulubionych produktów ale zawiodłam się. Moje zniszczone po rozjaśniaczu włosy zostały takie same jak i po użyciu tej odżywki. Wydane pieniądze w błoto. Dodatkowo nie wygładza, nie regeneruje, cena jak na to czym sobą reprezentuje jest kosmiczna! Starcza na bardzo krótko, nie poprawia kondycji włosa, co do opakowanie to raz upadł mi na płytki i cały plastikowy dozownik pęknięty uniemożliwiając higieniczną aplikację. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 5 Miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe 200ml

Całkiem fajna

Jedna z najlepszych odżywek dla moich włosów ;).

Plusy:
- tania, często w promocji można ją kupić za 10 zł
- dobrze nawilża i odżywia włosy
- ułatwia rozczesywanie
- nie przyspiesza przetłuszczania się włosów
- przy nakładaniu od nasady włosów nie powoduje łupieżu
- dostępna w każdej drogerii i biedronce
- wygodne opakowanie, odżywka nie wylewa sie z niego, nawet w podróży

Minusy:
- mało wydajna

Bardzo dobra pośród drogeryjnych, doraźnych specyfików

Odżywka jest naprawdę w porządku- w połączeniu z szamponem powoduje, że włosy mniej się puszą, są delikatne i miękkie. Oczywiście patrząc na skład, mam świadomość, że to efekt od mycia do mycia, moje włosy są jednak na tyle w dobrej kondycji, że taka odżywka naprawdę im wystarcza. Nie używałam jej w połączeniu z innymi szamponami, staram się używać serii kosmetyków.

Na plus:
+nie obciąża włosów, u mnie ładnie podkręca skręt
+włosy mniej się puszą, choć nie tracą na objętości
+włosy nie stają się szybko przetłuszczone
+pięknie pachnie

Na minus
-konsystencja- fatalna, odżywka ma konsystencję szamponu; polecam odcisnąć dobrze włosy z nadmiaru wody przed jej nałożeniem, inaczej spłynie; jej aplikacja także jest niezbyt przyjemna, najlepiej jest wziąć kilka razy mniejszą ilość i nakładać na włosy partiami
-cena a wydajność- mam włosy do łopatek, mam wrażenie, że nie wystarcza na więcej niż 6 aplikacji

Na pewno nie jest to odżywka do zadań specjalnych, na moich lekko suchych włosach sprawdza się bardzo dobrze, jednak nie będę używała jej zbyt długo, by włosy się nie przyzwyczaiły.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Mój odżywkowy klasyk.

Używam tej odżywki już od dłuższego czasu. Ratuje włosy po każdym "przykrym" szamponie, który je wysusza i puszy. Nie obciąża włosów, wygładza je. W połączeniu z niektórymi szamponami włosy układają się po niej jak chcą ;). Nie daje spektakularnych efektów, ale spełnia podstawową funkcję - odżywia.

Używam tego produktu od: lat ;)
Ilość zużytych opakowań: cztery

Doskonała!

Plusy:
1. Doskonale nawilża i wygładza włosy.
2. Odżywia je, zauważyłam, że końcówki moich włosów są w lepszym stanie. Moje włosy dzięki niej odżyły i nie są już tak przesuszone jak wcześniej.
3. Nie obciąża włosów.
4. Pięknie pachnie.
5. Wydajna.

Minusy:
1. Dla mnie brak.

Daje 4,5 bo może są jakieś inne jeszcze lepsze odżywki od niej. Kiedyś miałam taką swoją, ale zmienili jej skład i już nie działa na moje włosy tak jak kiedyś i od tej pory nie znalazłam tak dobrej, ale ta jest do niej podobna w 99% :D

Ilość zużytych opakowań: 1, duże.