IsaDora, Ultra Cover Compact Powder (Mocno kryjący puder w kompakcie)

IsaDora, Ultra Cover Compact Powder (Mocno kryjący puder w kompakcie)

IsaDora Ultra Cover Compact Powder stanowi rozwiązanie problemów z cerą, takich jak rozszerzone naczynka, rumieńce na policzkach czy zaczerwieniony nos. Mocno kryjący puder w kompakcie zatuszuje niedoskonałości, pozostawiając skórę gładką i matową. Zawiera aktywne składniki absorbujące nadmiar sebum, które zapobiegają świeceniu się skóry. Minimalizuje widoczność drobnych zmarszczek dzięki cząsteczkom, które odbijają światło. Zawiera filtr SPF 20. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju cery (przy skórze suchej najlepiej użyć kremu nawilżającego jako bazy pod puder). Występuje w jednym uniwersalnym odcieniu, który dopasowuje się do odcienia skóry łatwo i szybko się rozprowadza.

kryjące, rozświetlające, ujednolicające
w kompakcie
Filtry
SPF 15 – 30

Niestety za ciemny

Kupując ten podkład byłam pełna nadziei. Poleciła mi go pani w sklepie, jako coś super na naczynka. Po przejrzeniu opinii na Wizażu byłam pewna, że muszę go wypróbować. Kosmetyk kupiłam za 66 zł. Byłam pełna obaw odnośnie koloru, ale zarówno producent, jak i ekspedientka zapewniali, że dopasowuje się do każdej karnacji. Nic bardziej mylnego. Jest ciemny, nawet po dokładnym roztarciu na twarzy pozostaje efekt niemal bronzera. Mam chłodny odcień cery, podkład trochę ją "ociepla", przez co twarz odcina się od reszty ciała. Robię jeszcze do niego kolejne podejścia, próbuję rozprowadzać go jeszcze cieniej, za pomocą pędzla lub trójkątnej gąbeczki, tylko na zaczerwienione miejsca, ale i tak efekt zmiany koloru jest (koleżanka pytała czy byłam na solarium :/).

Co do skuteczności - jest całkiem pozytywnie. Faktycznie maskuje zmiany naczynkowe, utrzymuje na stosunkowo długo efekt matu. Produkt jest ślicznie opakowany - poręcznie, elegancko i solidnie. Duży plus za wbudowane lusterko.

Podsumowując: wszystko byłoby super, gdyby nie ten "marchewkowo-ceglany" efekt. Polecam dziewczynom z ciemniejszą/ cieplejszą karnacją.

super!!!!

Wlasnie kilka dni temu ukazalo mi sie dno tego pudru,wiec moge go sprawiedliwie ocenic.
Matuje na dlugo ,nawet w sloneczne dni wystarczy tylko bibulka przylozona do twatzy i jest ok.Nie trzeba pudrowac nastepnej warstwy.
Puder jest mocno napigmentowany i dzieki temu super kryje.ja nakladam go pedzlem na fluid clinique.
Odcien dopasowal sie do mojej cery idealnie,chociaz balam sie,ze bedzie za ciemny.
Duzy plus za spf 20.
Dla mnie lepszy niz Mac blot powder,ktorego uzywalam dotychczas,gdyz matuje na rownie dlugo,a do tego lepiej kryje.Wydajny.

Używam tego produktu od:pierwsze
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

świetny puder

Od wielu lat używałam compactu max factora creme puff
Przez przypadek znalazłam opis tego compactu isadory i jakoś za bardzo nie wierzyłam że ukryje zaczerwienienia i pajączki.Jednak miło mnie zaskoczył.Ma delikatną konsystencje,świetnie się rozprowadza,kryje rewelacyjnie wszelkie niedoskonałości w tym pajączki-nie muszę już używać korektora,a gdy się czerwienie bo mam do tego tendencje to dzięki temu compactowi są niewidoczne.Utrzymuje się cały dzień na twarzy,co kilka godzin matuję sobie tylko strefę T przykładając .chusteczkę.Kolor jest jeden ,ale dopasowuje się do cery i wygląda bardzo naturalnie bez efektu maski.Delikatne drobinki rozświetlają twarz.Gąbeczka załączona do pudru jest super.Opakowanie z lusterkiem jest ładne i ma fajne zamknięcie na magnesik :)Jak dla mnie to taki compact 3w1 połączenie fluidu,pudru do twarzy i korektora.Długo szukałam takiego compactu w kamieniu który kryłby wszystkie niedoskonałości w tym zaczerwienienia i matowił cerę gdyż nie lubię fluidów w płynie i kremowych compactów.Dodam jeszcze że jest wydajny.Mi wystarczył na 4 miesiące codziennego użytkowania. Odjęłam jedną gwiazdkę, ponieważ pojawiły się u mnie pierwsze zmarszczki mimiczne :( i ten puder zbiera się w nich przez co jeszcze bardziej rzucają się w oczy. Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:zaczęte drugie

przeliczyłam się

Muszę mu niestety popsuć recenzję. Producent obiecuje, że odcień pudru dopasowuje się do karnacji. Niestety to nieprawda, mam cerę jasną, ale nie bladą jak ściana i na mojej cerze wygląda po prostu jak marchewa, dlatego mogą go używać tylko osoby śniadolice. Po drugie nie kryje aż tak dobrze jak znowu obiecuje nam producent, owszem coś tam schowa ale nie ma mowy o całkowitym ukryciu zaczerwienienia, chyba, że ktoś stworzy sobie na twarzy tynk. Kolejny minus to taki, że matuje na krótko, nie lepiej niż używany teraz przeze mnie Manhattan Clearface, który jest o wiele tańszy niż ten. Plusem jest ładne praktyczne opakowanie z lusterkiem, dobra gąbeczka, brak zapachu i miałka konsystencja, ale to już dla mnie cechy drugorzędne. Najważniejsze to mat, krycie i dobrany kolor.

Używam tego produktu od:parę razy bo za ciemny
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

...i nie opuszczę cię...

Każda z nas, która ma cerę naczynkową wie,że często nawet przez puder będzie przebijało zaczerwienienie. Ja wypróbowałam to cudo w czasie styczniowych mrozów - buzia ok!, w czasie pracy w serwerowni - suche powietrze - buzia ok! Nie wiem jak będzie w upały ale jestem dobrej myśli. Opakownaie bardzo funkcjonalne: dobre lusterko, magnesik w opakowniu. O gąbeczce sie nie wypowiadam, bo uzywam pędzla. Wytrzymuje cały dzień w pracy. Polecam

Używam tego produktu od:stycznia 2010
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 ( ekonomiczny, mało ubywa)

bezkonkurencyjny w klasie pudrów kryjących

Nie przepadam za podkładami w płynie.
Wole pudry - bo nie czuję się w nich jak w masce.

Wcześniej używałam MF Creme Puff, jednak mróz i wiecznie zaczerwienione policzki i nos przy zmianach temperatury skusiły mnie do szukania czegoś innego.

Zupełnie przypadkiem trafiłam na opis tego kompaktu.
Nie wierzyłam za bardzo w jego anty-zaczerwienieniowe zdolności - jednak miło mnie tym zaskoczył.

Nakładam go oszczędnie pędzlem EDM kabuki, i rzeczywiście wygląda na na to, że całkiem nieźle sobie radzi.
Twarz jest gładka, jednolita. Zaczerwienienia nie tak widoczne.
Mat u mnie trzyma jakieś 5-6h, a tyle wytrzymać na mojej twarzy to nie lada wyzwanie. Potem dotykam buzi zwykłą chusteczką higieniczną i do wieczora spokój.

Opakowanie ładne, poręczne z lusterkiem i gąbeczką (czy dobrą, nie wiem nie użyłam jej jeszcze).
Nie uczula.
KOLOR - jest jeden, ale o dziwo, świetnie się dopasowuje, mam średnią karnację z piegami, piegi się gubią, a twarz ubrana "w puder" nie jest ani za jasna ani za ciemna.

Przy suchej cerze polecam dobrze nawilżyć buzię - bo jak się znajdzie suche miejsce, "skórki" to niestety widać - jak to w pudrach w kamieniu.

Ogólnie rzecz biorąc - polecam, tym którzy wolą pudry.
Ja na pewno kupię ponownie.

@edit: zużyłam już kilka opakowań, obecnie posiadam wersję Light (19), która jest pięknym jasnobeżowym odcieniem, znacznie bardziej dopasowanym do polskich karnacji, i myślę, że przy 19 pozostanę,

używam od listopada 2009 mamy teraz lipiec 2011 -moja ocena pozostaje bez zmian

Używam tego produktu od: listopad 2009