Avon, Clearskin Professional, Deep Pore Cleansing Scrub (Peeling oczyszczający do twarzy)

Po tym peelingu skóra będzie świeża, oczyszczona i promienna. Dogłębnie oczyszcza pory z zanieczyszczeń. Zawiera kwas salicylowy.

Pomaga

Zgadzam sie z poprzednią recenzentką, peeling jest bardzo delikatny, drobinki są maluteńkie, zatopione w gestym, cynkowym kremie. To trochę dziwne, bo w katalogu podano, że jest to peeling gruboziarnisty. Skąd więc tyle gwiazdek? Kupilam go, gdyż wcześniej używalam klasycznej wersji Clearskin, a wersja professional powstala z myślą o dojrzalej cerze trądzikowej, takiej jak moja i pomimo tego, że peeling nie zluszczal nawet podczas codziennego używania, to jestem z niego bardzo zadowolona, bo spisuje sie rewelacyjnie jako krem oczyszczajacy do mycia twarzy. Widocznie zapobiega powstawaniu niedoskonalości i bardzo przyśpiesza gojenie już istniejących. Glęboko oczyszcza. Pory są odetkane. Cera rozjaśniona i nie wysuszona. Ma przyjemną konsystencje, na twarzy zmienia sie w gęstą piane, dosć latwo sie splukuje. Pozostawia delikatne uczucie chlodu, jednak nie tak silne jak klasyczna wersja peelingu Clearskin. Bardzo polecam, zwlaszcza dla cer wrażliwych na ostre peelingi, podrażnionych, jednak nie jest to peeling zluszczający, nie ściera martwego naskórka w ogóle, kiedy nakladam podklad, to zauważam bardzo dużo suchych skórek, co już od dawna nie mialo u mnie prawa bytu. Stosuję więc ten produkt do każdego mycia, a co trzeci dzień wraz ze szczoteczką do mycia twarzy. Nie mogę jednak dać mu miana KWC, bo jednak nie jest to produkt zgodny z obietnicą producenta, poza tym już po pierwszym otwarciu tubki, zakrętka zepsula sie, tzn wieczko sie nie domyka. Są to jednak drobne uwagi. Polecam do oczyszczania.

Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego