Essence, Moonlight Collection, Shimmer Powder (Rozświetlacz do twarzy)

Essence, Moonlight Collection, Shimmer Powder (Rozświetlacz do twarzy)

Rozświetlający puder z limitowanej kolekcji Moonlight (grudzień 2009). Doskonały zarówno do podkreślenia policzków, skroni i łuku brwiowego jak i rozświetlenie całej twarzy. Nadaje subtelny woal księżycowej poświaty.

POLECAM:)

Akurat została jedna sztuka więc kupiłam:) i jestem bardzo zadowolona! mam dość ciemną karnację, więc u mnie efekt może być inny- nie widać, że jest to róż. Na twarzy daje efekt bardzo delikatnego, naturalnego rozświetlenia, drobinki są, ale mało rzucają się w oczy. Mi się ten rozświetlacz bardzo podoba!:) Długo się trzyma, ślicznie wygląda no i cena jest atrakcyjna;)
Nie wiem czy kupie ponownie bo nie ma go już jak zdobyć;)

Używam tego produktu od:ponad tydzień?

Spotkanie z bombką :(

Kupiłam bo myślałam że to przebojowy All Over Highlighter w nowym opakowaniu, ale niestety z pewnością nie jest to to samo :( (i kto mi może powiedzieć dlaczego zaprzestano produkować AOH???)
Przede wszystkim ten rozświetlacz ma drobinki! Fuj! Twarz wygląda jak po bliskim spotkaniu z choinkową bombką a wierzcie mi, takiego efektu z pewnością w kosmetykach nie szukam. AOH dawał jedynie śliczną, mroźną poświatę - ten gdzieś ma efekt glamour i jedzie po bandzie ze sporym ładunkiem brokaciku.
Po drugie kolor nie jest sliczny i beżowy jak w przypadku AOH tylko różowawy, po trzecie ściera się z twarzy w tempie maratonowym.
Klops. Czasami nakładam niewielką ilość na kości policzkowe, ale te paskudne świecące drobinki doprowadzają mnie do szału :/

Używam tego produktu od: grudzień 2009

dobry

Ten puder rozświetlający jest całkiem dobry.

+ delikatnie drobinki w chłodnej tonacji, niestety trochę zbyt mocno widoczne
+ różowy puder wygląda wprost zniewalająco na policzkach
+ piękne opakowanie

Używam tego produktu od: tygodnia

Królowa Śniegu.

Przede wszystkim jestem wręcz zachwycona jego kolorem - do tej pory wszystkie podkłady czy pudry Essence były dla mnie za ciemne o kilka, jeśli nie kilkanaście tonów... a tu taka niespodzianka ;) Rozświetlacz na szczęście nie jest beżowy i nie posiada złotych, ocieplających karnację drobinek. Jest zimny, lekko wpada w róż - wymarzony odcień dla takiej bladolicej jak ja.
Używam go głównie do rozświetlenia spojrzenia - nieco na powieki i pod łuk brwiowy - i w tej roli sprawdza się idealnie. Trzeba jednak uważać przy nakładaniu, bo jest dość miękki i lubi osypywać się na policzki, gdzie, przynajmniej przeze mnie, nie jest zbyt mile widziany - jestem raczej zwolenniczką idealnie matowej skóry i nie potrafię przemóc się do stosowania go na resztę twarzy. Mam wrażenie, że nieco podkreśla rozszerzone pory (albo to po prostu wina zbyt dużej ilości, jaką zdarzyło mi się nałożyć).
Nie zapycha, nie uczula.
Opakowanie to kolejne zaskoczenie. Zazwyczaj produkty Essence (róż czy trójkolorowy korektor) są w takich samych, niezbyt ładnych, ale przynajmniej praktycznych opakowaniach. To łączy w sobie i estetykę, i wygodę.
Wzorek wytłoczony na pudrze wygląda uroczo, ale dość szybo się ściera.
Podsumowując - polecam i zapewniam wszystkie bladolice, że nie muszą się bać tego rozświetlacza, bo na szczęście uzyska się nim raczej efekt zmrożonej Królowej Śniegu, a nie spalonej na solarium frytki obsypanej złotem ;)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

KWC, zawsze i wszędzie :)

Toż to ideał! :)
Kupiłam go pod wpływem chwili. Byłam zachwycona pędzlem z tej limitowaki, więc postanowiłam dać szance temu rozświetlaczowi.
Jakoś jest niesamowita. Moim zdaniem sprawdza się o niebo lepiej od meteorytów. Najpierw nanoszę go na kości policzkowe, następnie leciutko muskam nim całą twarz. Efekt? S-U-P-E-R !
Polecam z całego serca. Smuci mnie tylko fakt, że to limitowanka i u mnie w mieście już go nie ma. :( Liczę na Targowisko!

Używam tego produktu od: 10 dni
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego, nic nie ubyło :)

subtelny efekt

Puder daje na mojej skórze subtelny efekt rozświetlenia. Nie ma efektu bombki ani dużych nieestetycznych drobinek. Kolor delikatnie wpada w róż.
Jest trwały i wydajny. Opakowanie wygodne i solidne.
Ni ekupię ponownie - to edycja limitowana.

Używam tego produktu od:kilka razy

śliczny

Bardzo subtelny rozświetlacz, idealny zarówno na policzki jak i na całą twarz. Daje lekkie rozświetlenie, inne niż słynny AOH- bardziej wpada w róż niż w beż. Jest miękki i łatwo się nakłada, motyw drzewa szybko się ściera. Opakowanie jest b. solidne i ładne. Bardzo ładnie pachnie :)
Idealny dla bladolicych. Nie kupię ponownie, bo to kolekcja limitowana :)

Używam tego produktu od: tygodnia