Sephora, Professionnel, Platinium, Pędzel do cieniowania powieki nr 14

Sephora, Professionnel, Platinium, Pędzel do cieniowania powieki nr 14

Pędzelek do precyzyjnego nanoszenia cieni, mieszania kolorów i rozcierania linii. Krótkie i gęste włosie pozwala na uzyskanie efektu `smoky eye`.

Super ;)

Pędzel, jak na Sephorę przystało, jest bardzo porządnie wykonany. Nie wypada z niego żadne włosie, co czasem doprowadza mnie do szału, dobrze się czyści, nie niszczy się.
No i przede wszytskim- świetnie się go używa ;)
Nadaje się do na prawdę wielu makijażowych czynności, ze względu na to, że jest dosyć zbity, do tego ma idealny rozmiar.
Zdecydowanie jest wart swojej ceny, szczególnie że jego jakość jest conajmniej porównywalna z produktami np. marki Mac, gdzie za pędzle tego typu musimy wyłożyć ponad 100 zł ;)

Nie kupię ponownie tylko dlatego, że zapewne wystarczy mi na długie lata ;)
Polecam!

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel :)

Świetny zakup!

Moim zdaniem pedzelek jest fenomenalny! Mam nr 14 oraz nr 19 (identyczny, tylko z nieco dłuższą rączką) i muszę szczerze przyznać, że fantastycznie spełniają swoje zadanie. Pędzelki mają gęste, dosyć sztywne , krótkie włosie, co pozwala na precyzyjne nałożenie cienia (sprawdza się zwłaszcza na dolnej powiece), znakomite roztarcie kreski, zaakcentowanie wybranych elementów makijaju oka czy też po prostu namalowanie kreski na powiece. Dodatkowo pędzelki są niesamowicie trwałe - nr 19 posiadam już ok. 5 lat i nadal jest w świetnej formie (nr 14 kupiłam jakis czas temu by powiększyć kolekcję). Uważam że ten produkt to z pewnością must be!

Używam tego produktu od: nr 14 kilku dni, nr 19 - 5 lat
Ilość zużytych opakowań: dwie sztuki (1 nr 14 i 1 nr 19)

bardzo dobry

Bardzo dobry pędzelek, używam go do rozcierania kredki na powiece. Mam go bardzo długo a pomimo wielu myć nadal wygląda jak nowy. Ostatnio dokupiłam drugą sztukę i używam na przemian. Jednym maluję a drugi zażywa kąpieli ;) Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 pędzelki

niezastapiony

bardzo dobry pedzel do rozcierania i cieniowania (smudge ), do nakladania cienia pod zalamaniem , rozciera liniie eyelinera kredke ,sprawdzi sie nawet do brwi jeden z moich podstawowych pedzli nie wiem jak cena teraz bo ja kupowalam go ze znizka w sephorze byc moze sa innych firm tansze i tez sa dobre ale niestety kiedys byl ograniczony dostep
Ilość zużytych opakowań: 3 podobne

bardzo dobry pędzel

Plusy:
- dobrze osadzone włosie
- świetny kształt i długość włosia
- nie gubi włosów
- miękkie włosie, ale pędzel się nie odkształca
- świetny do grubszej kreski albo do cieniowania
- wygodna rączka
- bez problemu się myje

Minusy:
- nie zauważyłam...

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

świetny

genialny pędzel. mimo, że jest dośc "krótki", to przy tym miękki i nie drapie powieki. nie pyli. cień nakłada dokładnie tam, gdzie chcemy, więc jest genialny do grubszych kresek albo cut crease. a przy odrobinie wprawy można nim cień rozetrzeć. do tego wytrzymuje mycie i nie gubi włosia. polecam.

Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Rewelacyjny

Naprawdę godny polecenia pędzelek. Jakość wykonania i właściwości jak dla mnie wyższa półka. Po "praniu" jest cały czas w takim samym stanie. Mam go już prawie 3 lata ale wcale na swój wiek nie wygląda. Warty swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: mam cały czas ten sam

najlepszy

najlepszy jaki miałam świetnie maluje ! po myciu nic się z nim nie dzieje a używam go od roku . super zbite włosie precyzyjnie maluje dobrze wydane pieniądze :) polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

genialny

Zanim zakupiłam ten pędzelek używałam do rozcierania kreski/eyelinera/cienia na dolnej powiece zwykłego pędzelka skośnego(!) z Essence [a ten jest bardzo twardy i drapiący przy rozcieraniu] oraz pencil brusha z Hakuro [ten za miękki].

Wszystkie pędzle z Sephory które posiadam (4) są dobrej jakości i pomimo wielu lat mają się dobrze.

Pędzelek do cieniowania to totalne objawienie ;) Makijaż robię o połowę szybciej, raz-dwa można rozetrzeć kreskę czy nałożyć cień na dolną powiekę.
Nabiera odpowiednią ilość cienia, nie drapie powieki, nie \'pyli\' cienia do gałki ocznej.
Mój faworyt. Jak ja mogłam drapać oczy tym skośnym z Essence? :P

Używam tego produktu od: miesiąć

Idealny do smoky eyes

Od kiedy maluję się, a będzie to kilkanaście lat, nie przejmowałam się sposobem aplikowania cienia na powiekę. Nakładałam żałosnymi gąbeczkami, z których wystawał plastikowy rdzeń czy gubiącymi włoski gratisowymi pędzelkami. Z czasem zaczęłam używać palców z przekonaniem, że to najlepsze i najbardziej precyzyjne narzędzie. Myliłam się. Od kiedy zainwestowałam w pędzle, mój makijaż stał się dużo staranniejszy i cóż... bardziej symetryczny. Ten pędzel to mój faworyt. Dzięki krótkim i gęstym włoskom dość mocno wciera cień w powiekę i tworzy grubą, równomierną i roztartą linię jako bazę do smoky eyes. Dodatkowym atutem jest fakt, że włoski nie rozpylają cienia na podstawę nosa, co ma swoje przełożenie w szybkości malowania się.
Obecnie ten pędzel jest niezastąpiony.

zdecydowanie mój typ

Jest idealny do rozcierania kreski na powiece, samym pędzelkiem też można zrobić fajną, cienką kreskę na dolnej, jak i górnej powiece.
Jak dla mnie bomba.
koniecznie trzeba go mieć ;)

Ilość zużytych opakowań: jeden

Wreszcie umiem się malować!

Ostatnimi czasy postanowiłam się lepiej dopracować mój image, a co za tym idzie nauczyć się robić makijaż.
Więc pierwszym krokiem było zainwestowanie w odpowiednie pędzle.
Sephora mimo że dość druga jak na studencką kieszeń okazała się strzałem w 10 przy kupowaniu akcesoriów :) Warto raz zainwestować.

Sam pędzelek jest bardzo miły dla oka, wygodny, łatwo się go czyści i jest niezniszczalny - pół roku malowania się, mycia go ani jeden włosek nie jest wygięty.

Malowanie nim to sama przyjemność. Świetnie robi kreskę i rozciera przy smokey eyes. Uwielbiam się nim bawić i eksperymentować.

Polecam jak najbardziej, niezbędny w kosmetyczce!

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka